Şimdi Ara

Nürburgring Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen gün katıldığım pist günün ardından, bir Nürburgring rehberi hazırladım:

Yeşil CENNET

Gitmeyi düşünen ya da ilgilenenlerin bir göz atmasını öneririm :)

Sevgiler,

And

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inferno -- 1 Aralık 2012; 16:36:06 >

• Okuması zevkli ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Teşekkürler ve ya nasip...
  • Elinize sağlık çok güzel, bilgilendirici bir rehber olmuş. İnşallah bana da nasip olur
  • Ellerinize sağlık. Bizimle paylaştığınız için Teşekkür ederiz.
  • paylaşım için tşk.

• elinize sağlık,ölmeden önce yapmam gereken şeyler listesinde 1.sırada geliyor böyle bir organizasyon
    peki ring taxi olayını yapmayı düşünmediniz mi ?
  • @sapultura, tavsiye ederim o listeyi kağıda dökün. Ben 2 sene önce madde madde bir kağıda yazdım ve duvarıma astım, ve bu benim de ilk sıramdaydı. Biri gitti dokuzu kaldı :)

Taxi bana biraz para tuzağı gibi geliyor, çok fazla para istiyorlar o tür bir aktivite için. Artı Clio bile olsa kullanmak her zaman daha cazip bana :)
  • Ellerinize Sağlık Paylaşım İçin Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inferno

@sapultura, tavsiye ederim o listeyi kağıda dökün. Ben 2 sene önce madde madde bir kağıda yazdım ve duvarıma astım, ve bu benim de ilk sıramdaydı. Biri gitti dokuzu kaldı :)

Taxi bana biraz para tuzağı gibi geliyor, çok fazla para istiyorlar o tür bir aktivite için. Artı Clio bile olsa kullanmak her zaman daha cazip bana :)

merak etmeyin,favorilerime ekledim linki,zaten pisti de oyunlardan baya öğrenmeye çalıştım,gerçeğe yakın olmaz ama en azından fikir verir

ben hem kendim kullanıp hem de taxi'yi yapmak istiyorum,2-3 kişi binildiğinde çok da pahalı değil aslında

• Bilgiler için teşekkürler,güzel bir paylaşım olmuş.Şayet durumum elverirse birkaç sene sonra düşünebilirim
  • çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık....

pist gerçekten muazzam görünüyor sabine kamerasından....çok hızlı gidiliyor gibi geliyor... bazı virajlara girişini aklım almıyor

•  Nürburgring Rehberi
  • super bi paylasim olmus
  • Emeğinize sağlık hocam güzel paylaşım

• http://www.you--tube.com/watch?v=smUC3g2_jRI
    nurburgring deyince aklıma gelen ilk video

• Arkadaşımla Bmw ile bu pistte 2 Tur attık.Gerçekten muhteşem bir pist.Adrenalin tavan yapıyor.Yalnız 2 tur sonunda lastiklerimiz haşat olmuştu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.