Şimdi Ara

Numarasını Avea'ya Taşıyana Her Yöne Aylık 300 dakika Hediye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
12.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba vodafone hattımı aveaya , mevcut avea hattımı da turkcell veya vodafone a mı taşısam ne yapsam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArGentum#47

acaba vodafone hattımı aveaya , mevcut avea hattımı da turkcell veya vodafone a mı taşısam ne yapsam

ben olsam hediyeler için taşırdım
  • Yarın ilk iş turcell hattımı avea ya,avea yı vodafona,vodafonu turcele sonra hepsini birden T-Mobil e taşıyorum,sonrada hangisi hangi operatördü unutuyorum şenliiğe bakın yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo_1 -- 13 Aralık 2008; 23:19:27 >
  • noyu aveaya tasıdık ama daha acılmadı ne buya tasırken avea bayısıne sormustum 150 kotnro 25 ytl demıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontorcu56

kımse yokmu
    acaba bu hedıye kontorlerden kazanan :s

ne yapacağını merak ettim.

pm istiyorum :)
  • quote:

selam arkadaşlar avea gecıp heryone 600 dakıka kazanan bır arkadşlımız cok onemlı bır konuda bana pm atarsa ulaşabılecegım bırı varmıdır

Bütün dil bilim kurallarını önüme koyup 40 sefer okudum ve ben burda ne yazdığını anlayamadım,çok özür dilerim benim türkce de bir sorun var heralde, her ne kadar i.ü türkoloji okumuş olsam da?..
  • "türkce de" değil, "Türkçede"
    quote:

Orjinalden alıntı: Neo_1

quote:

selam arkadaşlar avea gecıp heryone 600 dakıka kazanan bır arkadşlımız cok onemlı bır konuda bana pm atarsa ulaşabılecegım bırı varmıdır

Bütün dil bilim kurallarını önüme koyup 40 sefer okudum ve ben burda ne yazdığını anlayamadım,çok özür dilerim benim türkce de bir sorun var heralde, her ne kadar i.ü türkoloji okumuş olsam da?..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adamın Biri

"türkce de" değil, "Türkçede"
    quote:

Orjinalden alıntı: Neo_1

quote:

Hocam sen imlaya takılmışsın fakat onu ilkokul 1 e giden bir çocuk bile anlar ama sen bu arkadaşın ne demek istediğini anlayabildiysen ben bu imla hatam için özür dilemeye hazırım.. Anlatım bozukluğu, bir kusur olarak, anlamı bozmayan imla hatasından önce gelir

• 9333 'ü arıyorum. 100 küsür dakika avea'dan avea'ya , 300 dakika her yöne. bimem ne kadar kontör, 500 kısa mesaj .... diye anlatıyorda anlatıyor.

Sevdim bu kampanyayı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: seiko1

9333 'ü arıyorum. 100 küsür dakika avea'dan avea'ya , 300 dakika her yöne. bimem ne kadar kontör, 500 kısa mesaj .... diye anlatıyorda anlatıyor.

Sevdim bu kampanyayı :)

Mnt ile mi kazandın bunları,yoksa mevcut avea hattının tarifesi ile mi?Bir açıklama yapar mısın?
  • Patlıcan + hediye edilen 20 kontör + 300 dakika numara taşımadan + 500 mesaj 39 kontör karşılığı.

Numara taşıma ile 300 dakika ve 20 kontör verilen hediyeler. Diğer ayda 300 dakika verecek.

Numarasını taşıyıp patlıcan'a üye olan ve kontör yükleyen herkese yapılan kampanya. Bana yada tarifeme özel ekstra bir kampanya yok bunların

içinde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seiko1

Patlıcan + hediye edilen 20 kontör + 300 dakika numara taşımadan + 500 mesaj 39 kontör karşılığı.

Numara taşıma ile 300 dakika ve 20 kontör verilen hediyeler. Diğer ayda 300 dakika verecek.

Numarasını taşıyıp patlıcan'a üye olan ve kontör yükleyen herkese yapılan kampanya. Bana yada tarifeme özel ekstra bir kampanya yok bunların

içinde.

Mesele anlaşılmıştır,sağol
  • akşam giderken 2-3 ytl ye bi vadafone alayım.açılıncada gidip aveaya geçireyim en azından onümdeki 2 ayı 100 kontör yükleyerek bol bol konuşmuş olarak geçiriim.hattımın açılması numara taşıyıp kamppanya kaydı yapana kadar kampanya bitmez demi arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bymami78

akşam giderken 2-3 ytl ye bi vadafone alayım.açılıncada gidip aveaya geçireyim en azından onümdeki 2 ayı 100 kontör yükleyerek bol bol konuşmuş olarak geçiriim.hattımın açılması numara taşıyıp kamppanya kaydı yapana kadar kampanya bitmez demi arkadaşlar

aynısını bende yapmayı düşünüyorum artık piyasaya düşmüyor kelepir vodafone hatlar pek fazla
  • 2 ytlye vodafone hat dolu heryerde. ben de alıp geçirdim, bedavaları tüketiyorum doya doya.. bizim arkadaş 10 tane hat alıp geçirdi, 2 ayını bedava geçirecek :)
  • 18 aralıkta turkcell numaram avea taşındı kaç gün içinde 100 kontör yüklemeliyim 300 dk gelmesi için yükldim diyelim yükledikten sonra 1 ay mı kullanıığım 300 dk yoksa ay sonuna kadarmı 300 dk
  • quote:

Orjinalden alıntı: fast-man

18 aralıkta turkcell numaram avea taşındı kaç gün içinde 100 kontör yüklemeliyim 300 dk gelmesi için yükldim diyelim yükledikten sonra 1 ay mı kullanıığım 300 dk yoksa ay sonuna kadarmı 300 dk

1-Hediye dakikalardan faydalanabilmek için geçiş yaptığınız ilk ay içinde 100 ve üzeri kontör yüklemeniz gerekmektedir
    2-Hediye dakikalarınız 300'er dakikalık paketler halinde 2 ay boyunca hattınıza yüklenecektir.
    3-Kullanılmayan hediye dakikalarınız ay sonunda silinecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

2 ytlye vodafone hat dolu heryerde. ben de alıp geçirdim, bedavaları tüketiyorum doya doya.. bizim arkadaş 10 tane hat alıp geçirdi, 2 ayını bedava geçirecek :)

Bugün aynısını ben de yapacaktım. Vodafone hat 6 lira dediler.
    Boşta bi hat bulayım. Hemen geçeceğim.
  • quote:

18 aralıkta turkcell numaram avea taşındı kaç gün içinde 100 kontör yüklemeliyim 300 dk gelmesi için yükldim diyelim yükledikten sonra 1 ay mı kullanıığım 300 dk yoksa ay sonuna kadarmı 300 dk

31Aralık a kadar kontör yüklemen gerek. Ve alt sınırıda 100olarak biliyorum ama emin değilim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CatchHideKiLL

quote:

31Aralık a kadar kontör yüklemen gerek. Ve alt sınırıda 100olarak biliyorum ama emin değilim.

doğru 100 kontör
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.