Şimdi Ara

Numaramı bile kaydetmemiş :( olur mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

harbi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • namaste1968 kullanıcısına yanıt

• Kullanılmadım bana ihtiyaçları yok. benim ihtiyacım var yıkık bir bünyeyim hiçbir şeye cesaretim yok ölmek dışında

• lil suffer kullanıcısına yanıt

kızın senden duygusal ya da fiziksel beklentisi olmayabilir. bu normal. seninle sadece ders arkadaşlığı yapıyor olabilir. bu da normal. okul hayatında olur böyle şeyler. sen arkadaşlığını bozma,kaybetme. onun arkadaşlarıyla falan arkadaş olmaya çalış. çeşitli etkinliklere onunla falan gitmeye çalış.

hiç bişi için ısrarcı olma.

sadece ona aşık olma. onu arkadaş gibi gör ve ona göre hareket et. biliyorum bu kısmı zor ama başarılı olabilirsen bir gün sana bakışı değişebilir. ama şuan ondan bir beklenti içine girme (duygusal ve/veya fiziksel olarak).onu düşünme,kendi hayatını yaşamaya bak. sıradan bir arkadaşınmış gibi onu kabul et.

bol bol kitap oku. roman oku. kadın erkek ilişkileri üzerine de kitaplar oku. kitap okumak özgüvenini arttırır.

bol şans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 26 Mayıs 2022; 14:26:37 >
  • 20 gün geçti bir tek mesaj bile atmadı storylerimi bile cevaplamıyor. Bu kadar aşşağılık ve değersiz bir insan olduğum için kendimden nefret ediyorum

Anlasana işte seni kimse istemiyor ve ömrünü yalnız başına geçirip evde çürüyeceksin boşuna konu açma 

sen onu bunu boşver aga

hg epeydir yoktun yokluğunu acayip hissetti konu dışı ahalisi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • isimgerekmez kullanıcısına yanıt

Hb hocam. Kendimi 1 ay çizdirdim çünkü bendeki sorunun bu forum olduğunu düşünüyordum fakat sorun gerçekten tipimdeymiş kişiliğin bir önemi yok her şey tipte bitiyor

niye banladılar haksız ban mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • isimgerekmez kullanıcısına yanıt

Yok kendim profilden ayarladım

• ALLAHIM BU DURUMU YAŞAYACAK NE YANLIŞ YAPTIM BU AN AKLIMA HER GELDİĞİNDE BİLEĞİMİ KESMEK İSTİYORUM 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.