DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz?
666
Cevap
4
Favori
264.409
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      306 Mesaj
      29 Ocak 2012 20:07:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Ersin-C

Alıntıları Göster

Teşekkürler :) Bende Direk Başkasının Üstündeyken Aveaya Taşıdım Şimdi Üstüme Alacam

başkasının üstündeki hattı taşıyıp kendi üzerinize alamazsınız. Bir numarayı sadece esas operatöründeyken üzerinize alabilirsiniz. o zaman da taşıma için 90 beklemeniz gerekiyor.
      |
      |

• Teğmen
      200 Mesaj
      29 Ocak 2012 22:23:41
      MerhabaLar
      Sorum şu oLacak Vodafone FreeZone'a geL heryöne 250 Dk. Kazan Kampanyasından faydaLanmak için hattımı taşımayı düşünüyorum da. Acaba yarın başvursam faydaLanabiLir miyim son gün 31 Ocak diyor da. Başvurduğum tarih mi dikkate aLınıyor yoksa geçtiğim tarih mi ? Yani yarın başvursam kampanyadan yararLanabiLirmiyim ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      30 Ocak 2012 20:19:25
      kapatıp acılma durumu soz konusu degıl.zate 1,5 senedır turkcelde aktıf tı hattım.gıt gel yapıp heryone 90 dk almak ve mıgros 50 tl kampanyasına katılmak ıcın yapmıstım.bıdaha basvursam kabul olurmu acaba tasıma ıslemım yoksa dırek sıkayet mı etmelıyım?

• Teğmen
      201 Mesaj
      01 Şubat 2012 21:15:50
      arkadaşlar vodafonedan aveaya kaç günde geçiliyor. bugün tam 6 gün oldu hiçbir bilgi msjı vs hiçbişey yok. taşıma durumunu avea mhden öğrenebilirmiyim
      |
      |

• Teğmen
      201 Mesaj
      01 Şubat 2012 21:54:13
      quote:

Orijinalden alıntı: fusem

Alıntıları Göster

öğrenebilirsin

aradım 13 saat kalmış dedi kadın. sesi pekte narindi avea reklamındaki mh temsilcisine dönüşen kız alıma geldi
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Teğmen
      201 Mesaj
      02 Şubat 2012 12:13:17
      quote:

Orijinalden alıntı: fusem

Alıntıları Göster

az kalmış, az daha sık dişini

şaka gibi ya dün gece mesaj geldi hattınız 04/02/2011 saat 01:15 te taşınacak diyor. Kız salladımı şimdi
      |
      |

• Yüzbaşı
      306 Mesaj
      02 Şubat 2012 15:49:17
      quote:

Orijinalden alıntı: jiiips

kapatıp acılma durumu soz konusu degıl.zate 1,5 senedır turkcelde aktıf tı hattım.gıt gel yapıp heryone 90 dk almak ve mıgros 50 tl kampanyasına katılmak ıcın yapmıstım.bıdaha basvursam kabul olurmu acaba tasıma ıslemım yoksa dırek sıkayet mı etmelıyım?

buyuk ihtimalle yeniden reddedilir, bence hem yeniden başvurup, hem şikayet yapabilirsiniz.
      |
      |

• Teğmen
      201 Mesaj
      06 Şubat 2012 23:41:00
      arkadaşlar avea genç avea tarifesine geçelı 2 gün oldu ama hiç memnun değlm. Istanbulun ortasında 3g çekmiyor adam gibi. Tel kendini edge çeviriyor. Vodafona tekrar dönme imkanım varmı lutfen yardım
      |
      |

• Çavuş
      59 Mesaj
      07 Şubat 2012 14:12:18
      Arkadaşlar acil birşey sorucam size ben Avea'ya geçmek istiyorum ama geçen sene yaşım tutmadığı için babamın üstüne aldık ben numarayı taşırken kendi üstüme alma şansım yok mu? Yoksa direk hat mı almam gerekiyo :)

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      09 Şubat 2012 11:17:38
      Beyler turkcell de iken kontor un eksiye düştü avea ya geçtim daha sonra turkcell e geçsem borç yansıtılır mi bana
      |
      |

• Çavuş
      93 Mesaj
      11 Şubat 2012 08:06:55
      quote:

Orijinalden alıntı: NisanSert

Arkadaşlar acil birşey sorucam size ben Avea'ya geçmek istiyorum ama geçen sene yaşım tutmadığı için babamın üstüne aldık ben numarayı taşırken kendi üstüme alma şansım yok mu? Yoksa direk hat mı almam gerekiyo :)

Geçiş yapmadan hattı üstüne almanı tavsiye ederim.Hat sahibi değiştirme-devir işlemi ancak hattın alındığı operatörden yapılabiliyor.

• Çavuş
      93 Mesaj
      25 Şubat 2012 09:49:40
      numara taşırken sim kart hafızasında kayıtlı olan telefon numaraları kayboluyor mu ? onlar da taşınıyor mu ?

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      26 Şubat 2012 12:40:49
      quote:

Orijinalden alıntı: hakan1351

numara taşırken sim kart hafızasında kayıtlı olan telefon numaraları kayboluyor mu ? onlar da taşınıyor mu ?

telefon numaraların taşındıgını sanmıyorum çünkü yeni bir simkart veriyorlar ama eskiside sende kalıyor.. eski sim kartındaki numaraları telefona kopyalayıp sonrada yeni sim kartını takıp telefondan sim e kopyalaya bilirsin
      |
      |

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      26 Şubat 2012 12:45:57
      5 yıldır turkcell abonesiydim ocak ayının basında avea ya geçtim 19 tl ye her yone 500dk her yone 1000 sms ve 1 gb internet için.. iphone 4 kullanıyorum turkcellde de cekmedigi oluyordu ama aveada okulun kantini zemine sıfır olmasına ragmen opratoru tekrar arıyo ve bugun gibi bir cok sey den dolayı şikaytciyim.. tekrar turkcell e gecicem. Sorum şu tekrar turkcell e geçtigimde 5 yıllık aboneligim devam mı edicek yoksa sıfırdan bi müşterimi olucam
      |
      |

• Yüzbaşı
      949 Mesaj
      25 Mart 2012 12:20:08
      arkadaşlar benim türkcell hattımı geçen sene avea yaptım ve dünde vodafone yaptım.kadın dedi 4 gün sonra hattınız vodafon olcak .şimdi benim hattımda 8 tl var.peki o 8 tl nolcak ? harcıyayımmı yoksa silinirmi o 8 tl
      |
      |

cx-20
      s7edge
      traxxas summit 1/8
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      27 Mart 2012 08:43:17
      arkadaşlar turkcell vınna almış olduğum 3G data hattını aveanın veya vodafonun normal konuşma hattına taşıyabilirmiyim acaba bu konuda bilgisi olan varmı ?
      |
      |

• Onbaşı
      30 Mesaj
      28 Mart 2012 23:26:34
      Arkadaşlar bir sorum var ben turkcell hattımı 1 hafta önce kurumsaldan bireysele geçirdim, vodafone geçmek için 90 gün beklemem gerekiyormu?

• Teğmen
      113 Mesaj
      30 Mart 2012 00:42:37
      vodafone faturalı hattımı turkcell faturasıza taşıdım şimdi avea faturalıya geçşem vergi ücreti tekrar ödemek zorundamıyım ?
      |
      |

• Yarbay
      3782 Mesaj
      11 Nisan 2012 18:24:18
      Avea kamu300 kullanıyorum. Ama bulunduğum bölgede avea çekim sorunu yaratıyor.

Faturalıı hattımı taşımak istiyorum.

=> Turkcell Heryöne mini paket

=> Vodafone Cep avantaj mini her yöne ile ilgileniyorum.

Hattımı taşırken yeni tesis özel işletim vergisi ödeyecek miyim?

Telsiz kullanım ücreti bu fiyatlara dahil değil, sanırım. 1.20 kr mu yoksa daha yüksek bir miktar mı yansır hesabıma.

|
      |

https://ilkelifoto.wordpress.com
      flickr adresim

█ Corsa 1.3Cdti Enjoy 2012 █ LG 42LM760s LED TV █ Mit. H. Srk25sj-S █ Acer Espire █
      █ Western Digital My Passport Essential 3.0 1TB 2.5'' █ Olympus M10 Mark2 █ Lg NB3530A Sounbar █ Lumia 925 32gb Siyah█
    • Onbaşı
      34 Mesaj
      13 Nisan 2012 14:46:55
      90 Gün Taşıttırmama Kuralını Niye Koydular Anlamıyorum. . .
      |
      |

wE aRe ThE Bêsth aLayına Rêstt

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.