Şimdi Ara

Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz? (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
4
Favori
339.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorum şu oLacak Vodafone FreeZone'a geL heryöne 250 Dk. Kazan Kampanyasından faydaLanmak için hattımı taşımayı düşünüyorum da. Acaba yarın başvursam faydaLanabiLir miyim son gün 31 Ocak diyor da. Başvurduğum tarih mi dikkate aLınıyor yoksa geçtiğim tarih mi ? Yani yarın başvursam kampanyadan yararLanabiLirmiyim ?
  • kapatıp acılma durumu soz konusu degıl.zate 1,5 senedır turkcelde aktıf tı hattım.gıt gel yapıp heryone 90 dk almak ve mıgros 50 tl kampanyasına katılmak ıcın yapmıstım.bıdaha basvursam kabul olurmu acaba tasıma ıslemım yoksa dırek sıkayet mı etmelıyım?
  • arkadaşlar vodafonedan aveaya kaç günde geçiliyor. bugün tam 6 gün oldu hiçbir bilgi msjı vs hiçbişey yok. taşıma durumunu avea mhden öğrenebilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: Mylo

arkadaşlar vodafonedan aveaya kaç günde geçiliyor. bugün tam 6 gün oldu hiçbir bilgi msjı vs hiçbişey yok. taşıma durumunu avea mhden öğrenebilirmiyim

öğrenebilirsin

aradım 13 saat kalmış dedi kadın. sesi pekte narindi avea reklamındaki mh temsilcisine dönüşen kız alıma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylo -- 1 Şubat 2012; 22:06:50 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar vodafonedan aveaya kaç günde geçiliyor. bugün tam 6 gün oldu hiçbir bilgi msjı vs hiçbişey yok. taşıma durumunu avea mhden öğrenebilirmiyim

öğrenebilirsin

aradım 13 saat kalmış dedi kadın. sesi pekte narindi avea reklamındaki mh temsilcisine dönüşen kız alıma geldi

az kalmış, az daha sık dişini

şaka gibi ya dün gece mesaj geldi hattınız 04/02/2011 saat 01:15 te taşınacak diyor. Kız salladımı şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiiips

kapatıp acılma durumu soz konusu degıl.zate 1,5 senedır turkcelde aktıf tı hattım.gıt gel yapıp heryone 90 dk almak ve mıgros 50 tl kampanyasına katılmak ıcın yapmıstım.bıdaha basvursam kabul olurmu acaba tasıma ıslemım yoksa dırek sıkayet mı etmelıyım?

buyuk ihtimalle yeniden reddedilir, bence hem yeniden başvurup, hem şikayet yapabilirsiniz.
  • arkadaşlar avea genç avea tarifesine geçelı 2 gün oldu ama hiç memnun değlm. Istanbulun ortasında 3g çekmiyor adam gibi. Tel kendini edge çeviriyor. Vodafona tekrar dönme imkanım varmı lutfen yardım
  • Arkadaşlar acil birşey sorucam size ben Avea'ya geçmek istiyorum ama geçen sene yaşım tutmadığı için babamın üstüne aldık ben numarayı taşırken kendi üstüme alma şansım yok mu? Yoksa direk hat mı almam gerekiyo :)
  • Beyler turkcell de iken kontor un eksiye düştü avea ya geçtim daha sonra turkcell e geçsem borç yansıtılır mi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: NisanSert

Arkadaşlar acil birşey sorucam size ben Avea'ya geçmek istiyorum ama geçen sene yaşım tutmadığı için babamın üstüne aldık ben numarayı taşırken kendi üstüme alma şansım yok mu? Yoksa direk hat mı almam gerekiyo :)

Geçiş yapmadan hattı üstüne almanı tavsiye ederim.Hat sahibi değiştirme-devir işlemi ancak hattın alındığı operatörden yapılabiliyor.
  • numara taşırken sim kart hafızasında kayıtlı olan telefon numaraları kayboluyor mu ? onlar da taşınıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1351

numara taşırken sim kart hafızasında kayıtlı olan telefon numaraları kayboluyor mu ? onlar da taşınıyor mu ?

telefon numaraların taşındıgını sanmıyorum çünkü yeni bir simkart veriyorlar ama eskiside sende kalıyor.. eski sim kartındaki numaraları telefona kopyalayıp sonrada yeni sim kartını takıp telefondan sim e kopyalaya bilirsin
  • 5 yıldır turkcell abonesiydim ocak ayının basında avea ya geçtim 19 tl ye her yone 500dk her yone 1000 sms ve 1 gb internet için.. iphone 4 kullanıyorum turkcellde de cekmedigi oluyordu ama aveada okulun kantini zemine sıfır olmasına ragmen opratoru tekrar arıyo ve bugun gibi bir cok sey den dolayı şikaytciyim.. tekrar turkcell e gecicem. Sorum şu tekrar turkcell e geçtigimde 5 yıllık aboneligim devam mı edicek yoksa sıfırdan bi müşterimi olucam
  • arkadaşlar benim türkcell hattımı geçen sene avea yaptım ve dünde vodafone yaptım.kadın dedi 4 gün sonra hattınız vodafon olcak .şimdi benim hattımda 8 tl var.peki o 8 tl nolcak ? harcıyayımmı yoksa silinirmi o 8 tl
  • arkadaşlar turkcell vınna almış olduğum 3G data hattını aveanın veya vodafonun normal konuşma hattına taşıyabilirmiyim acaba bu konuda bilgisi olan varmı ?
  • Arkadaşlar bir sorum var ben turkcell hattımı 1 hafta önce kurumsaldan bireysele geçirdim, vodafone geçmek için 90 gün beklemem gerekiyormu?
  • vodafone faturalı hattımı turkcell faturasıza taşıdım şimdi avea faturalıya geçşem vergi ücreti tekrar ödemek zorundamıyım ?
  • Avea kamu300 kullanıyorum. Ama bulunduğum bölgede avea çekim sorunu yaratıyor.

Faturalıı hattımı taşımak istiyorum.

=> Turkcell Heryöne mini paket

=> Vodafone Cep avantaj mini her yöne ile ilgileniyorum.

Hattımı taşırken yeni tesis özel işletim vergisi ödeyecek miyim?

Telsiz kullanım ücreti bu fiyatlara dahil değil, sanırım. 1.20 kr mu yoksa daha yüksek bir miktar mı yansır hesabıma.

• 90 Gün Taşıttırmama Kuralını Niye Koydular Anlamıyorum. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_duman

Arkadaşlar bir sorum var ben turkcell hattımı 1 hafta önce kurumsaldan bireysele geçirdim, vodafone geçmek için 90 gün beklemem gerekiyormu?

yokmu bilen biri
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.