Şimdi Ara

Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
4
Favori
339.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • verdıgın bılgı ıcın cok tesekkurler pırı reıs senın orda artık vodafone cekıyormu bende durum gene aynı ızmırın gobegı tek dıs cekıyor pırı reıs kardesım
  • bana msj geldi şu tarihte şu saatte değişçek die bilgi içinde bi no geldi bu msja cvp vermek zorundamıyım vericeksem ne 3 kere geldide
  • quote:

Orjinalden alıntı: odabasy

bana msj geldi şu tarihte şu saatte değişçek die bilgi içinde bi no geldi bu msja cvp vermek zorundamıyım vericeksem ne 3 kere geldide

hayır cevap vermiyeceksiniz sadece bilgilendirme mesajıdır

nevrans

geçebilirsiniz ama yaş sınırı koyup koyamayacağını bilemeyiz müşteri hizmetleri ile bu konuyu konuşmanı tavsiye ederim
  • benim de bir sorum var:

turkcell faturalı hattım vardı ancak kapattırdım tamamen uzun zaman oldu. ancak bugün turkcelli aradığımda hattımın kimseye tahsis edilmediği ve istediğim zaman numaramı ilk abonelik vergilerini ödemem şartıyla geri alabileceğim söylendi üzerime kayıtlı olduğu için.

pekiyi hat benüm üzerime kayıtlıysa hat kapalı olmasına rağmen avea'ya taşıyabilir miyim? numara benim üzerime turkcell bunu onaylıyor ama tamamen kapalı bir 532li hat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nevrans

arkadaslar ben sunu merak edıyorum avea ogrencı hattı olan turkcele numarasını tasırsa kampussellı tarıfeye gecebılıyormu yas sınırı yok cunku aveada turkcell yas sınırı gene koyarmı

burada soru sorduğunu görmemişiz sevgili kardeşim. bizim memlekette vodafone halen yok.
    kampüs tarifesine geçiş şartları hali hazırda ne ise numara taşıma işleminde de aynı kurallar geçerli. 18-25 arasında isen kampüs olarak açıyorlar.
  • Benim Turkcell faturalı hattım var numara taşıma ile bunu avea konturlu hatta çevirebilr miyim ? yoksa yine faturalı hat mı almak zorundayım.Bir de avea da belli bir süre kontur yüklenmezse hat iptal mi oluyor ?
  • kontörlü aveaya geçebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: omegama

benim de bir sorum var:

turkcell faturalı hattım vardı ancak kapattırdım tamamen uzun zaman oldu. ancak bugün turkcelli aradığımda hattımın kimseye tahsis edilmediği ve istediğim zaman numaramı ilk abonelik vergilerini ödemem şartıyla geri alabileceğim söylendi üzerime kayıtlı olduğu için.

pekiyi hat benüm üzerime kayıtlıysa hat kapalı olmasına rağmen avea'ya taşıyabilir miyim? numara benim üzerime turkcell bunu onaylıyor ama tamamen kapalı bir 532li hat.

ilk başta sorunlu olduğunuz oparatörle sorununuzu çözüp daha sonra isteddiğiniz oparatöre geçebilirsiniz
  • 9 kasımdan önce 2 avea hattımı turkcell e geçirmek için başvurmuştum.hala şu zaman geçeceksiniz gibi bir mesaj gelmedi.
    neden gecikmiştir ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: prodowns

9 kasımdan önce 2 avea hattımı turkcell e geçirmek için başvurmuştum.hala şu zaman geçeceksiniz gibi bir mesaj gelmedi.
    neden gecikmiştir ki?

hattınızla ilgili bir problem olmuş olabilir oparatörünüzden geçmek istediğiniz oparatöre onay gelmemiş ve verdiğiniz bilgileriniz

eksik yada yanlış olabilir
  • benim numaram turkcell oldu
    sorum: *123*2# veya *3# yi arayınca gnc gecekuşu sms kamp için *123*2# yaz gönder yazıyor.
    nasıl düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 15 Kasım 2008; 15:24:41 >
  • Faturalı turkcell hattı kullanmaktayım. Numara taşınabilirlik ile Vodafone nin faturalı uygun olan bir tarifesine geçmek istiyorum. Yeni gsm şirketini beğenmezsek tekrar eski operatöre veya başka bir operatöre geçebilirmiyiz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: inexo

benim numaram turkcell oldu
    sorum: *123*2# veya *3# yi arayınca gnc gecekuşu sms kamp için *123*2# yaz gönder yazıyor.
    nasıl düzelir

bu sorununuzu müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz

blue mc

herhangi kontratlı bir tarifeye geçmez iseniz oparatörünüzü değiştirme hakkınız bulunmaktadır
  • quote:

Orjinalden alıntı: inexo

benim numaram turkcell oldu
    nasıl düzelir

sorunun cevabını buraya yazdım.

http://forum.donanimhaber.com/m_27712008/mpage_2/key_//tm.htm#27821383
  • teşekkürler çok faydalı oldu arkadaşlar bu numara taşınabilirliği kısa bi dönemmi yani atıyorum 1 yıl için falanmı geçerli yoksa bundan sonra hep devam edicekmi diğer sorum benim hattım vodafone atıyorum avea taşısam numaramı daha sonra tekrar vodafona veya turkcell e taşıyabilirmiyim limiti varmı yani 1 kez falanmı taşıma hakkımız ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: speed16

teşekkürler çok faydalı oldu arkadaşlar bu numara taşınabilirliği kısa bi dönemmi yani atıyorum 1 yıl için falanmı geçerli yoksa bundan sonra hep devam edicekmi diğer sorum benim hattım vodafone atıyorum avea taşısam numaramı daha sonra tekrar vodafona veya turkcell e taşıyabilirmiyim limiti varmı yani 1 kez falanmı taşıma hakkımız ?

numara taşıma işleminin zaman sınırı şuanlık yok

bir önceki mesajdada yazdığım gibi herhangi kontratlı bir tarifeye geçmez iseniz oparatörünüzü değiştirme hakkınız bulunmaktadır
    bununla ilgili bir sınırda belirtilmemiştir
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: speed16

teşekkürler çok faydalı oldu arkadaşlar bu numara taşınabilirliği kısa bi dönemmi yani atıyorum 1 yıl için falanmı geçerli yoksa bundan sonra hep devam edicekmi diğer sorum benim hattım vodafone atıyorum avea taşısam numaramı daha sonra tekrar vodafona veya turkcell e taşıyabilirmiyim limiti varmı yani 1 kez falanmı taşıma hakkımız ?

numara taşıma işleminin zaman sınırı şuanlık yok

bir önceki mesajdada yazdığım gibi herhangi kontratlı bir tarifeye geçmez iseniz oparatörünüzü değiştirme hakkınız bulunmaktadır
    bununla ilgili bir sınırda belirtilmemiştir

tamam teşekkür ederim umarım hep böyle devam eder...

• merhabalar, benim sormak istediğim bir konu var, vodafone hattımla turkcell e geçmek istiyorum, yanlız hat benim adıma değil babamın adına, oda şehirdışında, turkcell sitesinde hat sahibinden vekalet almanız gereklidir yazıyor, bu vekaletten kasıt nedir ? noter filan olayı varmı yoksa sadece hat sahibinin kimlik fotokopisi imzası vs. gerekli oluyormu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yucelkrc

merhabalar, benim sormak istediğim bir konu var, vodafone hattımla turkcell e geçmek istiyorum, yanlız hat benim adıma değil babamın adına, oda şehirdışında, turkcell sitesinde hat sahibinden vekalet almanız gereklidir yazıyor, bu vekaletten kasıt nedir ? noter filan olayı varmı yoksa sadece hat sahibinin kimlik fotokopisi imzası vs. gerekli oluyormu ?

Başvuru bizzat veya noter onaylı vekalet verdiği kişi tarafından yapılabilecek.
  • Turkcell Faturasız hattımı Cumartesi günü Avea'ya taşımak için başvuru yaptım. Bu sabah telefonu açtığımda Turkcell'in aktif olmadığını gördüm. Demek ki taşınmış dedim, hemen Avea sim kartını taktım. Ancak o da aktive olmamıştı. Herhalde henüz taşıma işlemi tamamlanmadı diye düşündüm. Sonra Telekomünikasyon Kurumu'nun numara taşıma sayfasında numaramı sorguladım ve Avea'ya geçmiş olarak göründüğünü belirledim. Ancak neredeyse 4-5 saattir Avea'dan hizmet almaya başlayamadım. Az önce Avea müşteri hizmetlerine e-mail attım, durum değişirse buraya da yazacağım.

Geçiş süresince hizmet alamama süresinin 20 dakikayı geçmemesi gerekmiyor muydu? Saatlerdir hizmet alamamış olmam tam bir fiyasko değil mi? Ayrıca numaramın taşınacağı günü ve saati bildiren SMS de yollanmadı, bu nasıl bir şeydir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfiz -- 20 Kasım 2008; 12:05:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.