DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: g.omeroglu Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
666
Cevap
4
Favori
269.159
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3973 Mesaj
      30 Nisan 2009 01:17:01
      Ben de bugün Tcell'den Vodafone'a geçmek için başvurdum. Yalnız, 2 ay kadar önce, haftada 2 gün ücretsiz konuşma kampanyasına katılmış ve yıl sonuna kadar operatör değiştirme talebinde bulunmak istersem bir miktar ücret ödeyeceğimi taahhüt etmiştim. Bu durum geçişte sıkıntı yaratır mı?, yoksa o ücret direkt son faturaya yansıtılıyor mu? Bilgisi olan var mı acaba?
      |
      |

"Living On Earth Is Expensive, But It Does Include A Free Trip Around The Sun"
    • Teğmen
      104 Mesaj
      30 Nisan 2009 14:39:12
      1 ay önce Avea öğretmen hattından Turkcell'e geçiş yaptım. 6 ay 10 saat bedava kampanyası vardı. Bir de her yöne 15 krş konuşacaksın diye mesaj gelmişti.

Bugün e-faturam geldi. Orada BizBize tarifesinde olduğunu gördüm ve konuşma ücretlerimin 15 kuruş olmadığı yazıyordu.

Benim diğer operatörlerle 15 kuruşa konuşup konuşmadığımı nasıl öğrenebilirim.
      |
      |

Cep telefonu tarifesi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler www.cebimyanmasin.com web sitesini incelesin.
      Faturalı ve Kontörlü Tarife Sihirbazı ile konuşma süreleriniz ölçüsünde her tarife için ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Tarife ve kampanya bilgileri sürekli güncellenmektedir.
    • Yarbay
      15314 Mesaj
      03 Mayıs 2009 22:45:19
      avea hattımın sim kartı bozuldu açılmıyordu daha sonra cuma günü numarayı vodafone'ye taşıma başvurusunda bulundum 6 günde tamamlanacak taşıma bi aksilik olupta taşınıp taşınmadığını nasıl öğreneceğim
      |
      |

• Binbaşı
      1351 Mesaj
      04 Mayıs 2009 11:56:30
      5 aydır kontor yüklemediğim gelen aramalara açık olan ancak arama yapamadığım hattımı kontör yüklemeden başka bir şebekeye taşıyabilir miyim?
      |
      |

• Binbaşı
      1618 Mesaj
      04 Mayıs 2009 12:20:24
      quote:

Orjinalden alıntı: omegama

5 aydır kontor yüklemediğim gelen aramalara açık olan ancak arama yapamadığım hattımı kontör yüklemeden başka bir şebekeye taşıyabilir miyim?

Taşınması Lazım Bildiğim Kadarıyla
      |
      |

• Yarbay
      15314 Mesaj
      04 Mayıs 2009 16:32:22
      quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

www.numaranitasi.gov.tr internet adresinden öğrenebilirsiniz.

Alıntıları Göster

DAHA taşınmamış
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      04 Mayıs 2009 19:57:35
      quote:

Orjinalden alıntı: omegama

taşırsın hocam
      |
      |

T Balci
    • Teğmen
      104 Mesaj
      05 Mayıs 2009 11:32:25
      Bugün müşteri temsilcisiyle görüştüm. Tarifemin BizBize olduğunu fakat kampanyadan dolayı bedava Turkcell araması haricinde HER YÖNE 15 krş ilekonuşabileceğimi söyledi. Yalnız ben Turkcell harici neredeyse hiç konuşma yapmıyorum ve bugün turkcell'in online islem sayfasına bakınca güncel fatura sayfasında gördüğüm rakam 15 krş ile görüşme rakamı olamaz gibi geliyor. Acaba müşteri hizmetlerini arama ücreti ekleniyor olabilir mi? Müşteri hizmetleri görüşme ücreti nedir?

quote:

Orjinalden alıntı: mcetintr

1 ay önce Avea öğretmen hattından Turkcell'e geçiş yaptım. 6 ay 10 saat bedava kampanyası vardı. Bir de her yöne 15 krş konuşacaksın diye mesaj gelmişti.

Bugün e-faturam geldi. Orada BizBize tarifesinde olduğunu gördüm ve konuşma ücretlerimin 15 kuruş olmadığı yazıyordu.

Benim diğer operatörlerle 15 kuruşa konuşup konuşmadığımı nasıl öğrenebilirim.
      |
      |

Cep telefonu tarifesi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler www.cebimyanmasin.com web sitesini incelesin.
      Faturalı ve Kontörlü Tarife Sihirbazı ile konuşma süreleriniz ölçüsünde her tarife için ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Tarife ve kampanya bilgileri sürekli güncellenmektedir.
    • Teğmen
      104 Mesaj
      05 Mayıs 2009 11:44:34
      İnternetten şimdi bulduğum sayfada şöyle yazıyor. http://www.turkcell.com.tr/bizeulasin/musterihizmetleri

"Müşteri Hizmetlerini cep telefonunuzdan aramak sadece 1 sms ücretidir. Müşteri temsilcisine bağlanmadan işleminizi Sesli Yanıt Sistemi'nde tamamlarsanız herhangi bir ücret ödemezsiniz."

Demekki benim müşteri temsilcisiyle her görüşmemde benden ücret alacaklar. Güncel fatura şimdi anlamlı oldu.

Teşekkürler.

quote:

0,27 TL.

Alıntıları Göster

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Mayıs 2009 17:17:03
      Meraba arkadaslar ben hattimi aveadan türkcell'e gecircem 3 ay boyunda bedava konturlerden yararlancam ama gecerken bana 1 yıl boyunca zorunlu türkcell'de kalicaksin 1 yil içinde baska operatöre gecemezsin diye bi sart koyuyolar mi ? yada bu süreden az veya uzunda olabilir?
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Mayıs 2009 21:27:54
      quote:

Kontörlü hatlarda böyle bir taahhüd bulunmamaktadır, zaten bulunamaz.

Alıntıları Göster

Tesekkurler
      |
      |

• Yüzbaşı
      251 Mesaj
      14 Mayıs 2009 15:05:52
      ben numara taşımaya başvuralı 7 gün oldu hala bir mesaj yok. numaram taşınmadı. acaba ne kadar sürüyor bu taşınma işlemleri. yarın şehir dışına cıkacagım icin kartı en gec yarın almam lazım da.
      |
      |

• Teğmen
      121 Mesaj
      14 Mayıs 2009 15:11:20
      Hangi operatörden hangi operatöre geçiş yapma için başvurdunuz?
      |
      |

• Yüzbaşı
      251 Mesaj
      14 Mayıs 2009 16:03:20
      avea'dan turkcell'e bizbize kamu tarifesine
      |
      |

• Yüzbaşı
      251 Mesaj
      15 Mayıs 2009 14:44:28
      bugun basvurdugum electroworld turkcell yetilikisiyle konustum. Türkiye genelinde sistemde sorun varmıs. o yuzden bi hafta once basvurdugum halde bugun tekrar bilgileri gireceklermiş. bu işlemler de bi iki gün sürer diyo. Böyle bir sorun oldugunu suyan var mı ?
      |
      |

• Teğmen
      246 Mesaj
      19 Mayıs 2009 17:52:13
      EVET MALESEF böyle bir sorunla ben de karşılaştım sana söylenen aynen bana da söylendi beklicez artık.
      |
      |

• Yüzbaşı
      467 Mesaj
      19 Mayıs 2009 23:05:48
      Cuma günü arkadaşım Vodafone hat aldı 2 saat geçmeden Avea ya taşıma başvurusu yaptı.Ben aynı uygulamayı daha önce Turkcell den yaptığımı ve sorun çıkmadan taşıma işleminin yapıldığını ancak vodafone da sorun olup olmayacağını bilmediğimi söyledim.Arkadaş başvuruyu yaptı bu akşama kadar sonuçlanmadı.Bu akşam arkadaş aradı Vodafone kartını telefona takınca sım kart başarısız diyormuş ve arama yapınca Vodafone a kayıtlı böyle bir numara yoktur diyormuş neden böyle bir durum oldu acaba daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu ?
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      19 Mayıs 2009 23:14:44
      bende vodafoneden turcle gectım ama tekrar vodafoneye gecıcem acaba mumkun mu
      |
      |

• Yarbay
      6899 Mesaj
      19 Mayıs 2009 23:19:22
      quote:

Orjinalden alıntı: saime doğa

bende vodafoneden turcle gectım ama tekrar vodafoneye gecıcem acaba mumkun mu

mümkün
      |
      |

• Er
      8 Mesaj
      19 Mayıs 2009 23:26:57
      geçen hafta pazartesi hattımı turkcellden vodafone taşımak için başvuru yaptım .cuma günü ayın 15inde taşıma işlemi gerçekleşti.
      aradan 4 gün geçmiş.tekrar turkcelle geçmek istiyorum.bunun için bir süre var mı?vodafone art niyetli kullanımı bahane ederek hattımı iptal eder mi? sözleşme falan imzalamadım adres bilgilerimi ,anne kızlık soyadını, adresimi falan yazdılar.kardan çok zararım oldu.
      hattım kontürlü.
      |
      |

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,362
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.