Şimdi Ara

Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
4
Favori
339.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bungee20

Hiç bir işe yaramıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Neo_Cyclone

Arkadaşlar Turkcell web sitesindeki Ön Başvuru Formu ne işe yarıyor?

Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertanx

Vodafone hat aldım, bir süre sonra Vodafone den Ave a ya geçtim. Aveanın "şebeke meşgul" uyarısından bıktığım için tekrar vodafone ye dönsem, vodofon un kampanyalarından NT faydalanabilir miyim tekrar?

faydalanırsın tabii ki
  • quote:

Turkcell extraya gidip, özlük bilgilerinizi güncelleyin. Bu işlemden sonra taşıma işleminiz gerçekleşecektir.
    quote:

Orjinalden alıntı: emrecelik
    arkadaşlar ben pazartesi turkcellden vodafone a geçmek için başvurmuştum ancak biraz önce mesaj geldi kimlik bilgileriniz uyuşmadığından dolayı geçiş işlemi reddedilmiştir diye.ne yapmam gerekiyor başka bir bayiden yine mi başvurayım yoksa vodafone müş hizmetlerini arasam yardımcı olurlar mı? verdiğim kimlik bilgileri doğruydu yani bayi benden sadece kimlik fotokopisi istedi o kadar zaten.yardımcı olursanız sevinirim.

kimlik bilgilerini güncelleştirdikten sonra tekrar başvuru yaptım başvuru tarihim 28 şubat saat 18.00 ancak bugun ayın 6 sı ve saat 18.00 geçti yani 6 gün doldu ancak ne hat taşındı ne de mesaj geldi şu saatte taşınacak diye ne yapmam gerekiyor.

• arkadaşlar 2 hafta önce vadofondan türkcell geçiş yaptım şimdi turkcek den vadofona dönmek istiyorum bu mümkünmü bunun için bi süre varmı 1 ay beklemem lazım mı?
  • bide peki daha önceden vadofonluydum turkcel geçiş yaptım şimdi yeniden vadofunlu olcan ama vadofunun heryöne 1000 dk kampanyasından yararlanabilirmiyim mi ki
  • selamlar
    bende vodafone nın iphone cihazı var
    Numara tasınabılırlıgı ile turkcelle gecsem
    gectigim oparatorun servislerinden yararlanabilecekmiyim
    Yoksa sım kilidinimi kırdırarak yapacagız
    Cevaplarsanız cok sevinirim
    İyi gunler
  • quote:

Orjinalden alıntı: tufansel

selamlar
    bende vodafone nın iphone cihazı var
    Numara tasınabılırlıgı ile turkcelle gecsem
    gectigim oparatorun servislerinden yararlanabilecekmiyim
    Yoksa sım kilidinimi kırdırarak yapacagız
    Cevaplarsanız cok sevinirim
    İyi gunler

Geçtiğiniz oparatörün servislerinden yararlanabilirsiniz vodafone iphone kampanasından borcunuz var ise bunu ödemek zorundasınız.

vodafonede kullanmak için iphone sim kilit kırdırmanız gerekecek
  • Selam arkadaşlar bir sorum var yeni alınmış bir vodafone hattı 2 saat sonra Avea ya taşıyabilir miyiz ?Bugün bir arkadaş için hat aldım 6 tl ye daha sonra yaklaşık 2 saat geçince Avea ya numara taşıma başvurusu yaptım.Hattın bugün alınmış olması bir sorun olur mu ?Vodafone hattı alınca 1 saat sonra hattım açıldı.Yani hattım açıkken taşıdım.
  • Bir soru..

Turkcellde aylık kontör transfer limiti 250 olan bir hattım var..

Yarın itibariyle avea ya geçecek.. Bana geçeceği tarih saat mesajla iletildi.. Bu geçişin önüne geçebilir miyim?

Eğer geçemezsem hattı avea ya geçtiği gibi geri Turkcell e taşısam transfer limitim yine 250 olur mu? (Hani Turkcell eskiden Turkcell olan hatlar başka operatöre gidip geri döndüklerinde onları gitmemiş gibi varsayıyorlar ya o bakımdan sordum)

Bilgili ya da denemiş arkadaşlardan cevap bekliyorum..

Teşekkürler..
  • @bungee20 hocam geçişin önüne geçebilir miyim şu an itibariyle ?
  • quote:

Hiç bir mesaj gelmediyse, başvuru yaptığınız bayide problem var. Vodafone'un azami 6 gün içerisinde olumlu/olumsuz bir cevap vermesi gerekir. Bayi başvurunuzu alamamış olabilir. Başka bir bayiden tekrar başvuru yapın.
    quote:

quote:

Turkcell extraya gidip, özlük bilgilerinizi güncelleyin. Bu işlemden sonra taşıma işleminiz gerçekleşecektir.
    quote:

arkadaşlar ben pazartesi turkcellden vodafone a geçmek için başvurmuştum ancak biraz önce mesaj geldi kimlik bilgileriniz uyuşmadığından dolayı geçiş işlemi reddedilmiştir diye.ne yapmam gerekiyor başka bir bayiden yine mi başvurayım yoksa vodafone müş hizmetlerini arasam yardımcı olurlar mı? verdiğim kimlik bilgileri doğruydu yani bayi benden sadece kimlik fotokopisi istedi o kadar zaten.yardımcı olursanız sevinirim.

kimlik bilgilerini güncelleştirdikten sonra tekrar başvuru yaptım başvuru tarihim 28 şubat saat 18.00 ancak bugun ayın 6 sı ve saat 18.00 geçti yani 6 gün doldu ancak ne hat taşındı ne de mesaj geldi şu saatte taşınacak diye ne yapmam gerekiyor.

konu hakkında vodafone müşteri hizmetlerini arayıp sorunumu bildirdim 2 gün sonra bayi ile görüşüp bana döneceklerini söylediler.bugun mesaj geldi hattınız şu tarihte taşınacaktır diye.tekrar başvuru yapmama gerek kalmadı yani

• quote:

Problem olmaz, taşınır.

quote:

Orjinalden alıntı: wero

Selam arkadaşlar bir sorum var yeni alınmış bir vodafone hattı 2 saat sonra Avea ya taşıyabilir miyiz ?Bugün bir arkadaş için hat aldım 6 tl ye daha sonra yaklaşık 2 saat geçince Avea ya numara taşıma başvurusu yaptım.Hattın bugün alınmış olması bir sorun olur mu ?Vodafone hattı alınca 1 saat sonra hattım açıldı.Yani hattım açıkken taşıdım.

Teşekkürler Bungee20 cevap için.Yalnız dün aldığım Vodafone hattının sim kartı kilitlendi puk numarası ile de denemiş arkadaş hattı tümden kullanılmaz hale getirmiş iyi ki başvuru yapmışım dün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wero -- 13 Mart 2009; 12:47:59 >

• konuyu bayağı okumaya çalıştım
    operatörlerinkinden daha çok bilgi var
    iyiki buraya üye olmuşum
  • ben vodofonedaki gprs kullanımı sonucu oluşan - kontorlerim nedeniyle 4 mart ta avea ya geçmiştim(hat değiştirince kontorleriniz siliniyor demişlerdi forumdan arklar.) şimdi vodofone geçmek istiyorum acaba yarın geçmek istesem geçebilirmiyim yani operatör değiştirdikten sonra belli bi sürenin geçmesi gerekiyor mu?
    ikinci olarak ise vodofone geçip kontor yüklediğimde önceki kullanımdan kaynaklanan - kontorlerden dolayı kontorlerim sıfırlanır mı?
  • tşkler birde vodofone öğrenci kampanyasında 100 kntor yükleyene seçilen 10 numaraya 5dk 1 kontor konuşuluyordu 100 sms de hediye idi şimdide öyle mi 100 kontor yükleyene 100 sms veriyorlar mı?
  • Dün öğleyin aldığım 2 tane Turkcell muhabbet kart hatları 3 saat sonra Avea ya taşımak için başvuru yaptım.Yalnız hatlar akşam 10 civarı açıldı.Geç açıldığı için başvurum deddedilmiş olabilir mi ?Muhabbet kartlar içindeki gelen 20 şer kontörü bitirdim hattımın taşınması için gelecek olan mesajı bekliyorum.Normalde bu saate kadar mesaj gelmesi gerekiyordu değil mi ? Sizce bir başvuru daha mı yapmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wero -- 17 Mart 2009; 22:08:36 >
  • Verdiğin adresten sorgulama yaptım henüz taşınmamış ve Turkcell de görünüyor hatlar.Yarında bekleyip Perşembe günü uygun olursam yeniden başvuru yapayım.
    Teşekkürler Bungee20
  • avea ya da vodafone'dan turkcelle taşınmış hatlarda 25 kontöre numara değiştirme servisi kullanılabiliyormu?
    eğer oluyorsa genellikle hangi ön kodlar veriliyor?
    numara değiştirme işlemini hangi kanallardan yapabiliriz?
    numara değiştiğinde yeni simkarta gerek olmuyor değil mi?

sorularıma cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • turkcele taşınan hatlardan fırsat yazıp 2755e gönderin.
    10 kontör geldikten sonra iptal yazıp 2755e gönderin.
  • http://www.numaranitasi.gov.tr/PublicWebGUI/

güvenlik resmi eklemişler ama resim çıkmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.