Şimdi Ara

NUMARA TAŞIMA SINIRLAMALARI !!! ÖNEMLİ-OKUYUNUZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
34.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

quote:

Arkadaşlar numara taşıma işlemi tamamlanıncaya kadar geçen sürede yapılan konuşma ve mesajlaşmalar nereden düşüyor? Türkcell'den Vodafone'a geçmek için başvurduk, Allah bilir kaç gün sürer... Bu süre zarfında konuşma yapsak nereden düşecek bu?

Şuan hangi operatördesen onda yani daha geçmedin mevcut geçerli

Şu an Türkcell SIM Kartı takılı ama bakiye sorgulayınca 0.00 TL görünüyor. Yani bir şekilde numara taşıma için başvurduğum an bakiye sıfırlanmış. Bu normal birşey mi?

Taşımadan önce harcasadın fena olmazdı :) eğer sonra geri dönersen talep edince geri yüklüyorlar formda sıcak fırsatlarda bunla ilgili konu vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar numara taşıma işlemi tamamlanıncaya kadar geçen sürede yapılan konuşma ve mesajlaşmalar nereden düşüyor? Türkcell'den Vodafone'a geçmek için başvurduk, Allah bilir kaç gün sürer... Bu süre zarfında konuşma yapsak nereden düşecek bu?

Şuan hangi operatördesen onda yani daha geçmedin mevcut geçerli

Şu an Türkcell SIM Kartı takılı ama bakiye sorgulayınca 0.00 TL görünüyor. Yani bir şekilde numara taşıma için başvurduğum an bakiye sıfırlanmış. Bu normal birşey mi?

Taşımadan önce harcasadın fena olmazdı :) eğer sonra geri dönersen talep edince geri yüklüyorlar formda sıcak fırsatlarda bunla ilgili konu vardı

Yok zaten baya harcamıştım, 2.5 lira civarıydı ve paketim vardı. Paketi bitirdim, ama bakiye neden sıfırlandı onu anlamadım. Halâ Vodafone'dan Sms bekliyorum Sim kart takmak için :S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merhaba yeni vodafona geçtim , numaramda eski avealıydım yani 5-6 senelik filan ama vodafone kalitesi şehir dışında çok kötü olduğundan aveaya yada turkcelle dönmek istiyorum , süre kısıtlaması var mı dır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

arkadaşlar merhaba yeni vodafona geçtim , numaramda eski avealıydım yani 5-6 senelik filan ama vodafone kalitesi şehir dışında çok kötü olduğundan aveaya yada turkcelle dönmek istiyorum , süre kısıtlaması var mı dır ?

Mevcut operatörde 30 gün durmanız gerekiyor
    Ondan sonra istediğiniz yere taşıyabilirsiniz

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    1 hafta Vodafone'da durdum.Sonra başka operatöre başvurdum (Vodafone sim kart sorunu yüzünden) , yarın ona geçiyorum.Hattım eski sınırlama yokmuş eski hatlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exodus09 -- 17 Eylül 2014; 13:00:00 >
  • Benimde turkcell sim kartim kayboldu tekrar çıkartmak için 19tl istiyorlar bende aveaya geçip sonra tekrar türkcelle geçim böylece sim kart için para ödemem diyordum ama 30 gün kalma meselesi gerçekten varmı? BTK'nın sitesinde bir sınırlama yazmıyordu.
  • 30 gün kalma diye bir sınır yok.aynı saatte istediğin iki operatöre başvurunu yapıp geçebilirsin.
  • arkadaşlar , eşimin babasının üstüne kayıtlı turkcell hattı vardı geçenlerde kendi üstüne aldı.ordaki eleman 3 ay turkcell de kalma zorunluluğunuz var dedi.benim şimdi başka operatöre geçmek için 3 ay beklemem mi gerekiyor. hemen geçsem herhangi bir ceza yermiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rht -- 11 Ekim 2014; 22:12:51 >
  • herkes bir şeyler yazmış, ilk mesajdaki doğru bilgiler yine karışmış.

1) ilk abonelikten sonra (ilk defa numarayı aldıktan sonra) 90 beklemek zorundasınız taşıma için. 90 gün geçtikten sonra hiç bir sınır yok. her taşımanın ertesi gününde başka yere geçebilirsiniz. Bayiler ne derse desin aldırmayın, başvurunuzu yapın

2) hattı başkasından üzerinize aldıysanız taşımak için 90 beklemek zorundasınız. çünkü burada da numarayı ilk olarak almış oluyorsunuz. 90 gün sonrası serbest zaten
  • sınırlandırma geldi zannettim yeni tırstım. eski habermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: selocan5

herkes bir şeyler yazmış, ilk mesajdaki doğru bilgiler yine karışmış.

1) ilk abonelikten sonra (ilk defa numarayı aldıktan sonra) 90 beklemek zorundasınız taşıma için. 90 gün geçtikten sonra hiç bir sınır yok. her taşımanın ertesi gününde başka yere geçebilirsiniz. Bayiler ne derse desin aldırmayın, başvurunuzu yapın

2) hattı başkasından üzerinize aldıysanız taşımak için 90 beklemek zorundasınız. çünkü burada da numarayı ilk olarak almış oluyorsunuz. 90 gün sonrası serbest zaten

orjinal hattım turkcell idi 5-6 ay kullandım sonra aveaya geçtim 5-6 ay kullandım geçen haftada vodafonun tarifesine geçiş yaptım ama tarife pek uymadı şimdi ben illa 1 ay beklemek zorundamıyım taşıma yapabilir miyim hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceonaksoy

quote:

Orijinalden alıntı: selocan5

herkes bir şeyler yazmış, ilk mesajdaki doğru bilgiler yine karışmış.

orjinal hattım turkcell idi 5-6 ay kullandım sonra aveaya geçtim 5-6 ay kullandım geçen haftada vodafonun tarifesine geçiş yaptım ama tarife pek uymadı şimdi ben illa 1 ay beklemek zorundamıyım taşıma yapabilir miyim hemen

herhangi bir taahhütünüz yoksa taşıma yoluyla hat açılır açılmaz istediğin operatöre taşıyabilirsin yalnız yeni hatlarda 90 günlük bir olay var o da yeni bir hat aldığında onun dışında her zaman taşıyabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Tşekkür ederim yapabiliyormuşum ve de yaptım
  • Ben Turkcelliyim bu gün arkadaşa kimliği verdim telefoncuya yolladım vodafona geçirmesi için arkadaş yanlış anlamış aveaya geçirmiş beni yarında pazar telefoncu kapalı avea iğrenç bir tarife ben vodafona geçmek istiyorum pazartesi günü gidip iptal edebilirmiyim vodafona geçirebilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannao

Ben Turkcelliyim bu gün arkadaşa kimliği verdim telefoncuya yolladım vodafona geçirmesi için arkadaş yanlış anlamış aveaya geçirmiş beni yarında pazar telefoncu kapalı avea iğrenç bir tarife ben vodafona geçmek istiyorum pazartesi günü gidip iptal edebilirmiyim vodafona geçirebilirmiyim

Avea bir tarife değil operatör öncelikle bayi muhtemelen işlemi sisteme girmiştir hat aveada aktif olunca vodafone taşıma işlemi başlatabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exodus09

1 hafta Vodafone'da durdum.Sonra başka operatöre başvurdum (Vodafone sim kart sorunu yüzünden) , yarın ona geçiyorum.Hattım eski sınırlama yokmuş eski hatlara.

İnsan bazen kafasını dinlemek istiyor.

kafa dinlemek istiyorsan ulaşılamaz olmak iyidir.
  • ben başkasının üstünden kendime devir yaptırdım ?
    3 ay beklemek zorundamıyım hat geçişi için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

ben başkasının üstünden kendime devir yaptırdım ?
    3 ay beklemek zorundamıyım hat geçişi için ?

Evet 3 ay beklemen lazım hattı yeni almış oldun şuan

• en son hat taşıma aralığı kaldırılacak deniliyordu bilginiz varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.