Şimdi Ara

Numara Taşıma kaç gün sürer ? >> vodafone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
138.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, Vodafone'a numara taşıma için başvuruda bulundum, bu işlemi yakın zamanda yapan varsa kaç gün sürdüğünü paylaşabilir mi ?

Teşekkürler

• 6 gün içerisinde tamamlanır.. 2 günde de geçebilir. 6. günde de ..
  • subat selam, 6 işgünü mü yoksa vodacı abiler haftasonunu da çalışıyor mu ?
  • benm 4. gün bitti hala taşınmadı hattım :/
  • Ben 12 kasımda başvurmuştum araya bayram girdi dediler ilgili birimler çalışmadı dediler ama bu sabah geçişim tamamlandı 12 kasım başvuru yaptım 19 kasım sabahı 07:57'de geçtim ama şimdi önümüzde bayram seyran olmadığı için 5 gün içerisinde geçersin
  • neden bu kadar uzun suruyor?
  • dün hattımı türkcele taşıdim 3 saat sonra mesaj geldi yarın sabah açılıyormuş.
  • numara tasimada islem adimlari su sekilde oluyo. vodafone a basvuru yaptin ordan basvurun BTK ya iletilir, ordanda suan kullandıgın operatore. operatorun ok uygundur der. tekrar BTK ya yollar BTK da vodafone a al bu musteri senindir der. Butun bunlar yasal olarak 6 gunu gecmeden sonuclanır olumlu yada olumsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidoff11tr

Arkadaşlar selamlar, Vodafone'a numara taşıma için başvuruda bulundum, bu işlemi yakın zamanda yapan varsa kaç gün sürdüğünü paylaşabilir mi ?

Teşekkürler

Selamlar,
    18 Kasımda Vodafone'a başvuru yapmıştım, dün mesaj geldi, 22'sinden itibaren geçişiniz onaylanmıştır şeklinde,
    resmi tatilde de çalışıyorlarmış sanırım :))
  • ben de gecen gün vodoya başvurdum, bir gün sonra da aveaya başvurdum. ne hikmetse vodo aveadan bi sonraki gün geçişi tamamlayacak. tam tersi olması gerekirken, bence bu şekilde müşteriyi kendinden az da olsa soğutuyor.
  • 19 kasımda başvuru yaptım, bugün "ayın 23 ünde saat 06:40'da taşıma işlemi tamamlanacaktır" diye mesaj geldi.
  • 6 kasımda başvurdum 17 kasım saat 00:00 da geçti
  • arkadaşlar şimdi soracağım soru için konu da açtım ama cevap veren pek olamadığından bi de burda sormak istiyorum. aranızdan vodafoneye geçtikten sonra 1 ay içinde tarife değiştirebilen oldu mu? yada oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi
    arkadaşlar şimdi soracağım soru için konu da açtım ama cevap veren pek olamadığından bi de burda sormak istiyorum. aranızdan vodafoneye geçtikten sonra 1 ay içinde tarife değiştirebilen oldu mu? yada oluyor mu?

tarife değiştirmen bir ay geçmesi gerekir ayrıca fatura kesim günü işlemi bayiden yap yoksa iki paket parası alırlar.
  • Bende vodafone geçtim ancak 5 gün oldu hala tık yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermanbey71

Bende vodafone geçtim ancak 5 gün oldu hala tık yok.

acele etme 6. gün açılır. bende öyle oldu
  • 23 mayıs çarşamba günü hattı vodafone taşıdım, bugün mesaj geldi 29 mayıs salı günü saat:7 'de açılacakmış
    benden sana bir örnek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün tamamlandı. 6 gün sürdü.
  • bende bugün başvurucam bu 6ngün içinde hiç kullanamayacak mıyım hattımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tribuns

bende bugün başvurucam bu 6ngün içinde hiç kullanamayacak mıyım hattımı

Hayır kullanabileceksin öyle birşey yok. Numaran taşınana kadar şuanki operatörünle iletişime devam edebileceksin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.