Şimdi Ara

Numara Taşıma kaç gün sürer ? >> vodafone (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
138.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nereden öğreniyoruz ne zaman açılacağını mesaj falan mı atıyorlar yoksa müşteri hizmetleri denen yaratıklardan mı ?
  • benim numaram taşındı faturalıya geçtim 200 dk olarak. ama hattıma 155 dk yüklendiği mesajı geldi. bu normal mi yoksa gidip bi bayiiye sormalı mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zehraa17

benim numaram taşındı faturalıya geçtim 200 dk olarak. ama hattıma 155 dk yüklendiği mesajı geldi. bu normal mi yoksa gidip bi bayiiye sormalı mıyım ?

Hesap kesim tarihinizle alakalıdır...
  • Selamlar dun hattımı vodafone taşıma başvurusu yaptim bayiden ancak bana verdikleri zarfin icinde sim karti yok bu durum normal midir?Orada farketsem sorardim ama henuz farkettim durumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbl1907

Selamlar dun hattımı vodafone taşıma başvurusu yaptim bayiden ancak bana verdikleri zarfin icinde sim karti yok bu durum normal midir?Orada farketsem sorardim ama henuz farkettim durumu.

Simkartsız olur mu hocam,
    Unutmuşlardır koymayı veya bir yerde düşmüştür,
    Hemen gidip söyleyin,yenisini versinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: nbl1907

Selamlar dun hattımı vodafone taşıma başvurusu yaptim bayiden ancak bana verdikleri zarfin icinde sim karti yok bu durum normal midir?Orada farketsem sorardim ama henuz farkettim durumu.

Simkartsız olur mu hocam,
    Unutmuşlardır koymayı veya bir yerde düşmüştür,
    Hemen gidip söyleyin,yenisini versinler.

Mesajı yazdıktan sonra gittim hemen sağ olsunlar yardımcı oldular ama henüz yeni hat açılmadığı için hattın açıldığı mesajının gelmesinden sonra gelin yedek sim verelim dediler.Bakalım bir sorun çıkmaz umarım.Gerçi oluyor böyle şeyler dediler ama operatörlere güvenmeyi öğrenemedim bir türlü.

• Ben Avea'dan Vodafone'ye taşıma başvurusunda bulundum. Bugün yedinci gün. Hala bana şu gün taşınacaktır mesajı gelmedi. Hattım ne zaman taşınır?
  • vala abicim minimum 1 hafta sürüyor
  • bu vodafone da hakikaten hizmet sifir,7 gun oldu hala sms yok,turkcell i aradim numara tasima talebim var mi sizde diye,yok dediler btk nin sitesinde hattim hem turkcell hem vodafone olarak gorunuyor, sms,dakika,internetim bitti kereste gibi kaldim,aman diyorum numara tasima islerinde vodafone kadar kaypak operator yok,musteri hizmetlerini aradim mevzuat geregi 6 gunu asmamali dedim siz bilmezsiniz bu isleri dedi bagirdim yuzume kapatti telefonu neler neler

• ben 10 gündür vodafondan haber bekliyorum. başvurduğumda 3-6 gün arası sürer demişlerdi.
  • 26 mart sali gunu numara tasima icin bayiden basvurdum. Bugune kadar bir ses cikmadi. Bugun ses kaydi ile "sistemsel hata sonucu numara tasinamamistir, tekrar bayiden basvurabilirsiniz" tarzi bir bildirim aldim.

Boyle birsey basina gelen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail64

ben 10 gündür vodafondan haber bekliyorum. başvurduğumda 3-6 gün arası sürer demişlerdi.

vodafone gidip sorun yasal sürec en gec 6 gün sizinki bayaı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: caerium

26 mart sali gunu numara tasima icin bayiden basvurdum. Bugune kadar bir ses cikmadi. Bugun ses kaydi ile "sistemsel hata sonucu numara tasinamamistir, tekrar bayiden basvurabilirsiniz" tarzi bir bildirim aldim.

Boyle birsey basina gelen var mi?

bana geldi hocam o mesaj baska bayiye gittim 8.gun oldu hala ses yok,onceki basvurumuda sayarsak 15 gun oldu benim hala tasinamadik

• 2 nisan itibarıyla 11 gün oldu bekliyorum. numara taşımayı iptal mi etsem..
    daha vodafona geçmeden işkence başladı
  • quote:

2 nisan itibarıyla 11 gün oldu bekliyorum. numara taşımayı iptal mi etsem..

hocam hangi operatörden geciş yapıyorsanız onu veya vodafoneyi arayıp sorunbüyük ihtimal bir yanlış var yasal sürec 6 gün en fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

quote:

2 nisan itibarıyla 11 gün oldu bekliyorum. numara taşımayı iptal mi etsem..

hocam hangi operatörden geciş yapıyorsanız onu veya vodafoneyi arayıp sorunbüyük ihtimal bir yanlış var yasal sürec 6 gün en fazla

aveadan vodafona geçmeye çalışıyorum.
    çok naz yaptılar.
    başlık parası filan mı istiyorlar acaba.
    akşama bir buket çiçekle kapılarını çalayım.
  • türkcelle mi taşısam. 11 gündür bekliyoruz.
  • 30 Nisanda Tırtcell(Turkcell)den vodafone a geçmek için bayiye başvurdum.3-6 gün dediler 6.gün sonunda değişmezse arıcam..
  • Peki bu hat taşındı mesajı taşıdığın hatta mı yıksa eski hatta mı geliyor?
    Ve bu numara taşıma süresince eski hattı kullansak sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucy_

Peki bu hat taşındı mesajı taşıdığın hatta mı yıksa eski hatta mı geliyor?
    Ve bu numara taşıma süresince eski hattı kullansak sorun olur mu?

+1 bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.