Şimdi Ara

Numara Taşıma İşleminde İstenilen Ücretler Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar, Bakırköy meydanında 3 adet Vodafone mağazasına girdim. Hepsi önden ücreti verin biz açıldığında paket yükleyelim yoksa olmuyor dedi (dediler). Aynı şekilde 2 Türk Telekom bayisi de aynısını dedi. Hepsinin bayi adını aldım. Şikayet etmek istiyorum. Şikayetler BTK'ya mı yapılıyor? Yoksa operatörün müşteri hizmetlerini aramam yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desident -- 3 Eylül 2022; 21:31:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Tüketici hakem heyeti daha etkili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astanca111 A kullanıcısına yanıt
    ????

• Adam sana Türk Hava Yolları'na şikayet et demedi ki. Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet et dedi. E-Devlet'in varsa giriş yapıp başvur. Anne ya da Baba'nın e-Devleti'nden başvur. Soru işaret atmak ne yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 4 Eylül 2022; 0:16:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ücret ödememiş ki nasil thh versin..

• Ara müşteri hizmetlerine şöyle. Tt için Twitterda TtDestek var oraya yaz bence. Vodafone için de Şikayetvar etkili.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Hiç şikayet etmediğim için sistemi bilmiyorum. Alıp sonra şikayet edebilir.

• Thh olayı aldığınız ürün hizmetle alakalı çıkan sorunlar vs için. Yani ödeme yapılmadığı için thhye kalmıyor bu durum. Ha öder fatura alır şikayet eder ama en fazla parayı iade alır. Arkadaş komple şikayet etmek istiyor tüm şubeleri bu usulsüzlüğü yapan.

Aynı şeyi Turkcell'de de yaşadım. Bu usulsüzlük tüm operatörler de var. O yüzden şimdiden hiçbir şey beklememek lazım.

Zaten 2 firma Devlet'in ta kendisinin, geriye kalan bir firma da günah keçisi gibi belki bir ceza yer.

Tcell'de bana 185TL'ye içine paket yapıp satmak zorundayız dediler. Bayii'de çok çakallık dönüyordu. Aldım çıktım, kullanılmamış veriyorum dedi, kullanılmış numara verdi.

Evet hocam Bakırköy meydanda bunu yapmak resmen şey haline gelmiş. Ne kadar şube varsa aynısını dediler. Paket seçtirdikleri anda şubeden çıkıp teşekkür ettim... Hadi bunlar 1-2 bayide vardı maksimum ama o meydandaki tüm şubelerde bu durum var...

5GB 75 diyorlar. Kim bilir 50TL'ye yükleyip üste kalanı ceplerine mi atıyorlardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desident -- 4 Eylül 2022; 9:32:53 >
  • Mh ara şube isimlerini ver şikayet et.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.