Şimdi Ara

Numara taşıma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce Turkcell' den Vodafone' a numaramı taşımıştım. İlk fatura mı ödedim şimdi 2. ayın içindeyiz. Fakat Vodafone' dan memnun kalmadım. Her hangi bir maddi kayba uğramadan numaramı tekrar Turkcell' e taşıyabilir miyim? Yada en az kaç ay sonra maddi kayba uğramadan numaramı taşıyabilirim?

• Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • 2.ci aydaysan mecburen cayma bedelini ödersin ama öyle çok bişey çıkmaz kanımca en fazla 100tl cikicagini düşünüyorum cayma bedeli ödemek istemiyosan taahhütün son 30 günü taşıma yapman gerek tabi o kadar da dayanabilirsen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafone da ilk ay tarifeden cayma bedelsiz ayrılma özellikli tarifelerde vardı tabi sen hangi tarifede'sin bilmiyorum

• Vodafone'un cayma bedeli aylık maximum (kendi tarifemden yola çıkarak, ki yüksek bir tarife) 30 lira diye biliyorum. Yani 30 lira + bu ay ki taahhütsüz fiyattan gün bazlı fatura + telsiz vergisi çıkar en fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Ben eskiden 4gb lık bı tarife kullanırken son 2 ayım kala hattı kapatmak istediğimde 300 lira civarı fiyat çıkarmıştı tabi vazgecmistim o olaylardan sonra Vodafone'dan ne kadar indirim alırsam o kadar kardır kafasında takıldım bu arada indirim taahhütü yaptınız değil mi normal taahhüt yaptıysanız kötüymüş

• Benim taahhüt biraz degişik.

Aslında bana tanımlanan 12 aylık indirim. 3 ay sonra cihazların süresi bitiyormuş ondan sonra istersem cayma bedelsiz çıkabilecekmişim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım normalde ben çok yaptığım için arkadaşlarimada yapmıştım ama taahhüt olayını sadece indirim üzerine yaptırıyordum cayma bedelsiz diğer türlü çok sıkıntılı fiyatlar çıkabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkanctn98

Vodafone da ilk ay tarifeden cayma bedelsiz ayrılma özellikli tarifelerde vardı tabi sen hangi tarifede'sin bilmiyorum
    Bunu bilmiyorum. Müşteri hizmetlerinden öğrenebilir miyim acaba?
  • komoli kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki 2 ay önce bende tarife bakarken görmüştüm ama bütün tarifelerde varmiydi bilemem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.