Şimdi Ara

Nükleer santrale özel kamu spotu hazırlandı (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
2
Favori
13.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bkz ihale nedir?

https://www.nedir.com/ihale

Ihaleyi kazanmak icin ne yapmak gerektigini ogrenmen dilegiyle ozellikle yap islette.

Okuma anlama sorunu mu bilgisizlik mi?

Bak takildigin dh de ne yaziyor?

https://m.donanimhaber.com/Akkuyu-Nukleer-Santralinde-uretilen-elektrik-2-kat-pahali-satilacak--91774

Sizin gibi makarnagiller anlayamayacak tabi bunu da

Sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 5 Nisan 2018; 22:48:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    resmi bir belge değilki yok lafla peynir ekmek gemisi bende brad pitt im brad pitt oldummu hayır...sen her nette yazana inanıyorsan çok temiz saf kalplisin demmeki..kesin sen zamanında müftü karısınıda hülöğğğ şekilde destekledin meraketme benim için ahaber neyse halktv de o senin gibi siyasi safojen değilim...benim burda akp savunduğumda yok...siz burda muhalafet olucam derken ülkenizin düşmanı oluyorsunuz sorun o ideolojik vesayetçi sapkınlıktan oda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Nisan 2018; 23:19:52 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Bütün gün buradaki laflara cevap vermeye çalıştığına ve buna zaman ayırabildiğine göre amaç ve görev belli.

Boş boş yorum yapıp kendini avutmaya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quidditch06 -- 5 Nisan 2018; 23:29:30 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Senin gibi issiz olsaydim hakliydin

Resmi belge istiyormus ahhh kiyamam tosuncuguma

Muhur kase imza da istiyor musun?

Nete inanma tv ye inanma kendin haber yaz

Nette oylo yozonco olmoyor bon brod pottom

Senden olsa olsa yilmaz morgul olur

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    işsiz olduğumu nerden çıkardın mühür kaşe demedim en azından bu ihalenin kamuoyuna dağıtılan resmi belgeleri filan nerde? diyorum siyasi körsün...o adam sana cin alinin romanını yazsa onada inancan zaten...ekonominin süper kusursuz olduğuna inanan safik akplilerden pek farkın yok...diyorum zaten koyu vesayetçi muhaliflerle koyu akpliler aynı insanlar gram farkınız yok...

adam kendi yanlı ideolojisine gore matematik yapmış orda sende kesin doğru demişsin, ağzını ekrana açıp ahaber izleyen ülkenin abd osmanlı gücünde olduğunu sanan akpliden gram farkın yok...hadi naş naş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Nisan 2018; 0:43:52 >
  • quote:

5. TETAŞ, Proje Şirketi'nden, ESA'da belirtildiği şekilde, NGS'de üretilmesi planlanan elektriğin -Ünite 1 ve Ünite 2 için % 70'ine (yüzde yetmiş) ve Ünite 3 ve Ünite 4 için % 30'una (yüzde otuz)- tekabül eden sabit miktarlarını her bir güç ünitesinin ticari işletmeye alınma tarihinden itibaren 15 (on beş) yıl boyunca 12.35 (on iki nokta otuz beş) Amerika Birleşik Devletleri (ABD) senti/kWh ağırlıklı ortalama fiyattan (Katma Değer Vergisi dahil değildir) satın almayı garanti eder.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2010/10/20101006-6.htm

google bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaq999 -- 6 Nisan 2018; 3:23:31 >

• Çoğunluk rusların yaptığı nasıl milli olur demiş te..
    Türkiye kendi imkanlarıyla yapmaya çalışsa 100 yıl sürer. Neyin kafası bu anlamadım?
  • Yıllardır okadar savaşla,hileyle uğraşıpta uygulayamadığı rusların "sıcak denizlere inme " politikası sonunda gerçekleşti.Hayaldi gerçek oldu.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.