Şimdi Ara

nüfus cüzdanı yenileme işlemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
95.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yenilme ücreti 15 tl değilmiydi ya ygs dalgasına bende yenilemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: promise899

foto var çektirdim 20 tanesi 40 liraya geldi ordan yedik kazığı zaten şimdi kart değiştirme 7-8 lira, kartı kaybedersen ceza 60 lira diye birşey duydum doğrumudur bu. yoksa tüm yeni kart çıkarmalar 7-8 lira civarı mı?

evet hocam 60 tl cezası var eğer polisten çalındığına dair tutanak tutturabilirsen 60 tl cezadan kurtulursun 2 yolu var ya karakoldan tanıdığın olacak yada güzel bir bahane bulup tutanak tutturucaksın seçim senin
  • peki hocam şöyle bir durum var ben 3 sene önce yine kimliği kaybettiğimi düşünüp çıkartmıştım yenisini, sonra eski kimliğimi montun cebinde buldum. yani iki tane kimlik olmuştu ama eskisini kullanmıyordum. şimdi nufus memurluğunu gittiğimde eskisini göstersem ve yeniletmek istiyorum diyip 60 lira ödemesem sorun olur mu? yani eski kimlikteki bilgileri kullanıyorlarmı?
  • quote:

peki hocam şöyle bir durum var ben 3 sene önce yine kimliği kaybettiğimi düşünüp çıkartmıştım yenisini, sonra eski kimliğimi montun cebinde buldum. yani iki tane kimlik olmuştu ama eskisini kullanmıyordum. şimdi nufus memurluğunu gittiğimde eskisini göstersem ve yeniletmek istiyorum diyip 60 lira ödemesem sorun olur mu? yani eski kimlikteki bilgileri kullanıyorlarmı?

sorun olmaz bence nereden anlayabilirler ki? kesin bir şey söylemek istemiyorum ama bence hiç bir sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

quote:

peki hocam şöyle bir durum var ben 3 sene önce yine kimliği kaybettiğimi düşünüp çıkartmıştım yenisini, sonra eski kimliğimi montun cebinde buldum. yani iki tane kimlik olmuştu ama eskisini kullanmıyordum. şimdi nufus memurluğunu gittiğimde eskisini göstersem ve yeniletmek istiyorum diyip 60 lira ödemesem sorun olur mu? yani eski kimlikteki bilgileri kullanıyorlarmı?

sorun olmaz bence nereden anlayabilirler ki? kesin bir şey söylemek istemiyorum ama bence hiç bir sıkıntı olmaz

yenileme sırasında elimden kimliği alıp, yeni kimlik için eskideki seri no vs. kullanırsa sorun çıkabilir belki.. sonuçta iptal olan kimlikteki bilgileri kullanırmı acaba yoksa sadece elimde kimliği görüp kendi pcsinden mi çıkartıyor kimliği..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promise899 -- 14 Temmuz 2015; 18:25:19 >

• quote:

quote:

quote:

yenileme sırasında elimden kimliği alıp, yeni kimlik için eskideki seri no vs. kullanırsa sorun çıkabilir belki.. sonuçta iptal olan kimlikteki bilgileri kullanırmı acaba yoksa sadece elimde kimliği görüp kendi pcsinden mi çıkartıyor kimliği..

doğru birde o var.. gece 12-1 civarı bana pm atarmısın pedere bir sorayım? kendisi muhtar

• quote:

quote:

quote:

quote:

doğru birde o var.. gece 12-1 civarı bana pm atarmısın pedere bir sorayım? kendisi muhtar

eyv akşam uplarım konuyu

• upss....
  • SahiNN1 kullanıcısına yanıt
    Hocamsonuc nedir ayni olay basima geldi. Kimliğin kayip eski kimlik duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixmasta

Hocamsonuc nedir ayni olay basima geldi. Kimliğin kayip eski kimlik duruyor

promise899 a sorun hocam olay onun basina geldi

• promise899 P kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuç nedir ayni sey basima geldi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 19 Ekim 2015; 20:24:21 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.