Şimdi Ara

Ntvspor kapandı. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok ciddi söylüyorum, bütün spor kanalları kapansa zerre üzülmem. Futbol medyasının içerisi torpille bir yere gelen leş yorumcu ve gazetecilerle dolu. İşini layıkıyla yapan ender kişilere saygım sonsuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Son 2-3 yılda iyice A Spor'a dönmüştü. İyi oldu kapanması. Bu arada %100 futbol devam edecek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ntv'den devam

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Ntv'den devam

Her ne kadar Rıdvan olsa da tek izlediğim program o. İyi olmuş devam etmesi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet Demirkol iyiydi.Muhtemelen farklı bir kanala geçer.Yerine açılan kanal Dmax yanlız 10 numara
  • %100 futbol hariç izlediğim program yoktu. Güntekin Onay'ın BeinSport'a geçmesiyle onu da izlememeye başladım. Bence iyi bile dayandılar bu zamana kadar.
  • Aspor'da kapansa keşke.

• Yeni gelen kanal çok gereksiz olmuş. TLC'den ne farkı var içerik aynı gibi o kanalla. Klasik belgesel türevi bir şey.
  • Kirmizi cizgiyi izliodum. Erbatur bazen cok bos yapsa da sariordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Aspor'da kapansa keşke.

Aynen şu Emre Bol, Dursun Özbek yalakası Nevzat Dindar, Erman Toroğlu, bıktırdı hepsi. Spor dışında ne ararsan var desek yeridir.

• Kırmızı Çizgi aklıma geldikçe içimi bir hüzün kaplıyor
  • benim icin bein sports ve tivibuspor kanallari fazlasiyla dolduruyor yerini. guntekin onay emek egenin gol programini takip ederdim o da guntekinden sonra eski kalitede degildi

• İzlediğim tek spor kanalıydı. Sabah erken kalkınca, gece uyku tutmayınca izlerdim. Belgesel tadındaki programları çok iyiydi. Üzüldüm ben.
  • spor servisi baya eglenceli programdi. mehmet demirkol da iyi adamdir.
  • Yıllar önce okula giderken sabah 7/10 programını izlemek çok iyiydi şimdi aklıma gelmişken yazayım dedim.

• Spor kanalları çok kar yapmıyor demek ki Ntvspor bile kapandığına göre. Bu kadar zaman da doğru düzgün yayın hakkı da alamadılar premier lig vs. alamadılar diğer spor kanalları da kapanır bu gidişle.
  • Kırmızı Çizgi ne durumda ?

Ntv’de yayınlanma ihtimali var mı ? Yüzde Yüz Futbol gibi.

• Benim için yeri ayrıdır La Liga izlerken çok keyif alırdım Ronaldinho,Etolu Barcelona,Nihatlı Villareal,David Villa Aimar Diego Silvalı Valencia Beckham,Raul,Salgadolu Real Kanoute,Luis Fabianolu Sevilla ve daha niceleri İtalyan Ligini verdiği dönem İnter hegomanyası vardı ilk defa Avrupa Futbolunu yakından Türk insanına tanıtmıştı.Şöyle bir geçmişe baktığımda o zaman Pepe,Adriano,Negrodo gibi futbolcuları izleyip bunlar birgün Beşiktaşa gelirmi diye çok iç geçirdim o zaman ki Beşiktaş da hep hayal kırıklığı olmuştur vizyondan yoksunluğuyla şimdi ne eski Beşiktaş ne de eski o mutlu günler kaldı geriye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louie-Andy Anderson -- 18 Mart 2018; 4:39:34 >
  • Ntvspor iyiydi ya en iyi yorumcular oradaydı rıdvana rağmen

Ayrıca son yıllarda hiçbir futbol maçını (belçika hariç) yayınlamamaları iyice gözden düşürdü

Özetleri bile vermeme durumuna geldiler

Yorumcu spikerleri beine kaptırdılar doğal olarak kapandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.