Şimdi Ara

Ntv Spor Hd ve Ntv Smart Spor Hd Yayında (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
4
Favori
48.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digitürk'ü almak istedikleri zaman kalkıp, "Herkese eşit olarak dağıtmak istiyoruz, herkes yararlansın istiyoruz." diyor. Üstüne kimse izlemesin diye La Liga'yı alıyor, biz üyelere bile parayla satıyor. Böyle ŞERRREFSİZLİK görmedim. ŞEREFTEN yoksun herif.
  • Ben dsmartın eski abonelerindenim ve şuan hiç bir paketim yok tüplü televizyonda uydu alıcısı olarak kullanıyorum. Sadece bu kanalı istersem açtırabilirmiyim yoksa ilk önce başka hd paketlerden birine mi geçmem gerekiyor? Sd kanalı açılmayacak diye duymuştum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlockhiT

Ben dsmartın eski abonelerindenim ve şuan hiç bir paketim yok tüplü televizyonda uydu alıcısı olarak kullanıyorum. Sadece bu kanalı istersem açtırabilirmiyim yoksa ilk önce başka hd paketlerden birine mi geçmem gerekiyor? Sd kanalı açılmayacak diye duymuştum?

Hd paketlerden herhangi birine geçip spor xtra paketini almanız teterli olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk duyduğumda ciddiye almadım ama full paketin üstüne paket yapmış adamlar ya :) Aydın Doğan biraz sevabına maç izletse ahiret için de parası olur :D Düpedüz saçmalık bu.Ben derim ki kimse almayacak ve illa ki maxi ye düşürecekler.1-2 ay içinde bekliyorum bunu.
  • önceden bayramlar da sinama tv kanalları açık olurdu artık o bile olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerçekkesitfan

İlk duyduğumda ciddiye almadım ama full paketin üstüne paket yapmış adamlar ya :) Aydın Doğan biraz sevabına maç izletse ahiret için de parası olur :D Düpedüz saçmalık bu.Ben derim ki kimse almayacak ve illa ki maxi ye düşürecekler.1-2 ay içinde bekliyorum bunu.

Fiyatı değişebilir ama paketten vazgeçmiycekler üst düzey yöneticilerin söylediği bu. Digiturk nasıl Spor Ekstra olayını yapıyorsa bunlarda aynısını yapıyor kendilerine göre haklı olabilirler ama olan yine biz üyelere oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

önceden bayramlar da sinama tv kanalları açık olurdu artık o bile olmuyor

+1
  • umut_shn U kullanıcısına yanıt
    peki hd kanalı tüplü televizyon ile seyredebilirmiyim ?
  • Seyredersiniz yalnız HD Kalitesini alamazsınız.
    Görüntü anlamında bunun dışında sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlockhiT

peki hd kanalı tüplü televizyon ile seyredebilirmiyim ?

Tabi ki de seyredersiniz fakat normal sd görüntü ile hiç bir fark olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler cevapladığınız için bi euroleague izlemek için aylık 30 lira çıkıcak yanı cebimizden digiturkplay gibi internetten satış da yapsalardı keşke
  • bugün ismail şenol (NTVSpor spiker ve yorumcu) twitter üzerinden;" bu sene La Liga'da her maç yayınlanacak. 2si NTV Sporda ( yani digide de olacak) diğerleri NTVSpor Smart" diye açıklama yaptı

ilk hafta valencia-malaga sevilla-atletica madrid maçları NTVSpor'da olacakmış
  • LA LIGA MAÇ PROGRAMI

VALENCIA – MALAGA | NTV SPOR | 17 AĞUSTOS | 23.55
    REAL SOCIEAD – GETAFE | NTV SPOR SMART | 18 AĞUSTOS | 20.00
    VALLADOLID – ATHLETIC BILBAO | NTV SPOR SMART | 18 AĞUSTOS | 22.00
    SEVILLA – A.MADRID | NTV SPOR | 18 AĞUSTOS | 23.55
    OSASUNA – GRANADA | NTV SPOR SMART | 18 AĞUSTOS | 23.55 | BANT
    BARCELONA – LEVANTE | NTV SPOR SMART | 18 AĞUSTOS | 20.00
    REAL MADRİD – BETİS | NTV SPOR SMART | 18 AĞUSTOS | 22.00
    RAYO VALECANO – ELCHE | NTV SPOR SMART | 19 AĞUSTOS | 21.00
    CELTA – ESPANYOL | NTV SPOR SMART | 19 AĞUSTOS | 23.00
    ALMERİA – VILLARREAL | NTV SPOR SMART | 20 AĞUSTOS | 01.00 | BANT

http://www.ntvspor.net/haber/dunyadan-futbol/92327/la-liga-start-veriyor

• merhaba,

dsmart full pakete lg dahili uydu alcısına taktığım ci modül üzerinden üyeyim.. şu anda yeni ntvspor kanalı listede yok, tarama yaparsam listeli kanallar resetlenecek sanırım, saatlerce uğraşıp düzenlediğim kanal listesi silinmeden yeni kanalları eklemenin bir yolu var mıdır?
  • D-Smart' ın yaptığı; kendilerince normal olan ancak aslında müşterileri yolunacak kaz olarak görenlerin yaptıkları uygulamaları gelerek burada veya herhangi bir yerde savunmayın. D-Smart' ın bu yaptığı düpedüz insanları yolmaktır.

Aynen geçmişte yıllık toplam 200-300 tl ' ye insanları platforma üye yaptıktan sonra 2 tane kanal daha çıkartarak abonelere aylık fatura çıkarmaya başladıkları gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsotel -- 17 Ağustos 2013; 12:57:20 >
  • met.malz. M kullanıcısına yanıt
    receivela alakalı bir durum manuel tara ve ya manuel kanal ekle gibi bir seçenek varsa tüm kanalları silmeden eklersiniz
  • Temmuzun sonunda müşteri temsilcisini arayıp Bimeks'ten aldığım maxi paket modülüne ntvspor smart hdyi sene sonuna kadar bedava veremeyeceklerini söylemişlerdi. 2-3 gündür farkettim ki kanal açılıyor. Dsmartın sayfasına girip içerik kullanım geçmişine baktım ki 12 ağustosta Ntv Smart Sporu sene sonuna kadar hediye etmişler. (SporXtra HD Paketi (31 Aralık 2013 Kadar) yazıyor) Neden başta o kadar sorun çıkardılar anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Temmuzun sonunda müşteri temsilcisini arayıp Bimeks'ten aldığım maxi paket modülüne ntvspor smart hdyi sene sonuna kadar bedava veremeyeceklerini söylemişlerdi. 2-3 gündür farkettim ki kanal açılıyor. Dsmartın sayfasına girip içerik kullanım geçmişine baktım ki 12 ağustosta Ntv Smart Sporu sene sonuna kadar hediye etmişler. (SporXtra HD Paketi (31 Aralık 2013 Kadar) yazıyor) Neden başta o kadar sorun çıkardılar anlamadım.

kurumsal bir karar olmuş olabilir
    yani sonradan verilmiş bir karar olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

quote:

Temmuzun sonunda müşteri temsilcisini arayıp Bimeks'ten aldığım maxi paket modülüne ntvspor smart hdyi sene sonuna kadar bedava veremeyeceklerini söylemişlerdi. 2-3 gündür farkettim ki kanal açılıyor. Dsmartın sayfasına girip içerik kullanım geçmişine baktım ki 12 ağustosta Ntv Smart Sporu sene sonuna kadar hediye etmişler. (SporXtra HD Paketi (31 Aralık 2013 Kadar) yazıyor) Neden başta o kadar sorun çıkardılar anlamadım.

kurumsal bir karar olmuş olabilir
    yani sonradan verilmiş bir karar olabilir

Başta sırf Bimeks'ten peşin aldığımız için veremeyiz vs bir ton şey zırvalamışlardı. Yukarda da yazmıştım 2-3 hafta kadar önce. Neyse fazla kurcalamaya gerek yok.

• quote:

Ben de 1 aylık maxi modül üyesiyim. Bu kullanım geçmişine nasıl bakabiliyoruz acaba. Eğer oradan olacaksa Dsmartın sitesinden üyeliğimi açtım. Hesap ekle deyince "Smart kart no" soruyor o tamam da, "portal şifresi"ni nasıl alacağız, nerden bulabilirim?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.