Şimdi Ara

NTV'nin NBA Yayın Hakları Sona Erdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
6.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Umarım başka bir kanala geçmez.MM KK olmadan izlenmez o maçlar.Salak salak hiç alakası olmayan insanlara sunduracaklar birde.

• Kaan Kural NTV'den ayrılmış zaten.
  • Sözleşmem sonlandırıldı yazmış.Eğer Aralık gibi(yine kendi tahmini) lokavt sonlandırılırsa tekrar sözleşme yaparlar mı acaba yoksa o vakte kadar başka bir kanalla anlaşır mı ?
  • Evet Kaan Kural'da ayrıldı.Öyle gözüküyor ki Digitürk lokavta göre NBA+Kaan Kural yapabilir.
  • NBA'in yayın haklarına bağlı biraz da bence. Hangi kanal alırsa alsın ilk teklif götürülecek kişi Kaan Kural olmalıdır diye düşünüyorum.
  • Eğer Digitürk KK+MM+MK+Nba Stüdyo dürtlüsünü alırsa direk sözleşme imzalarım
  • dsmart aninda atlar olaya simdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • digitürk alırsa ve spormax te ki o yorumcularla maçları anlatırlarsa Türkiye Nba den soğur gibime geliyor. ya da sesini kısıpta izlemek gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

dsmart aninda atlar olaya simdi..

Öf harbiden ya .

İnşallah NTV alır tekrar.Eğer o olmassa Spormax de KK+MM+MK olmalı.
  • Bari CNN Türk filan alsa.Yeter artik,NBA de parali platforma (kablo haric) gitmesin.
  • Valla eger yorumluyacak olsa sadece basketbol degil Kaan Kural'ın yorumladıgı her spor dalı izlenir. Tenisten tutun taa futbola, voleybola kadar. Bilgisi bakımından da piyasadaki kimseden geri kalmayacağına eminim. Kaan Kural for President.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 7 Temmuz 2011; 19:56:54 >
  • bu kk benim göremediğim ne özelliği var acaba kulak tırmalayan sesi cabası olduğu halde.
  • sınırsız internet bağlantısı olan league pass alsın, digitürk'ü dsmart'ı boşuna zengin etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

sınırsız internet bağlantısı olan league pass alsın, digitürk'ü dsmart'ı boşuna zengin etmeyin

Turkce spiker, yorumcu derdin yoksa en mantıklısı o aslında. Hele birde internetin iyiyse hd kalitesinde istedigin macı rahat rahat izlersin.
  • İnşallah Digitürk yada D-Smart gibi platformlar Nba'in yayın haklarını almazlar. Neredeyse güzel olan hiçbir spor yayını bedava değil. Bu sömürüye bir yenisi daha eklenmez umarım. Ayrıca kaan Kural olmadan Nba izlemek çok sıkıcı geliyor, eğer ki o olmadan Nba yayınlanacaksa internetten yabancı kanalları seyrederim aynı şey benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

İnşallah Digitürk yada D-Smart gibi platformlar Nba'in yayın haklarını almazlar. Neredeyse güzel olan hiçbir spor yayını bedava değil. Bu sömürüye bir yenisi daha eklenmez umarım. Ayrıca kaan Kural olmadan Nba izlemek çok sıkıcı geliyor, eğer ki o olmadan Nba yayınlanacaksa internetten yabancı kanalları seyrederim aynı şey benim için.

Hepimizin düşüncesi bu.
  • Umarım NTV tekrar alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: marophat

İnşallah Digitürk yada D-Smart gibi platformlar Nba'in yayın haklarını almazlar. Neredeyse güzel olan hiçbir spor yayını bedava değil. Bu sömürüye bir yenisi daha eklenmez umarım. Ayrıca kaan Kural olmadan Nba izlemek çok sıkıcı geliyor, eğer ki o olmadan Nba yayınlanacaksa internetten yabancı kanalları seyrederim aynı şey benim için.

Hepimizin düşüncesi bu.

Aynen.
  • ntv almasın, digiturk' e de razıyım.

ntvspor denilen fb tv çakmasını hiç izlemek istemiyorum zaten bu sayede o kanala daha az bakarım. skyturk yada trt alsın yorumcularıda kk ile murat x 2 yapsınlar gene kaldığımız yerden devam edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TroopeR

ntv almasın, digiturk' e de razıyım.

ntvspor denilen fb tv çakmasını hiç izlemek istemiyorum zaten bu sayede o kanala daha az bakarım. skyturk yada trt alsın yorumcularıda kk ile murat x 2 yapsınlar gene kaldığımız yerden devam edelim

Of amma uzattınız şu olayı he.

FBTV çakmasıymış.İzleme o zaman tamam.

Adamlar tarafsız haber yapıyorlar diye FBTV çakması oldular.İlla diğer medya organları gibi yalandan dolandan bir sürü haberi ortaya atıp bilgi kirliliği yapmaları gerekir sizin açınızdan.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.