Şimdi Ara

Ntv Kanalın iki yüzlülüğü ve polisin de !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberci666 -- 28 Şubat 2021; 10:19:59 >

• Her yere yazıyorum yasakların hepsi toplu bir biçim de derhal kaldırılmalıdır. Sürdürülebilir değil. Garibanların üzerine zulüm bu. İnsanlar aç kaldı, işlerini ve psikolojilerini kaybetti. Daha detaylı olarak yaptığım yorumlar var. 65 Yaş evde kaldığı için ölüyor eklemleri zaten bitmiş insanlar gitti. Kalp krizinden gidiyor hepsi ne koronası evde otur otur öldürdünüz adamları. Güneş ışığı aldırmıyorsunuz insanlara hafta sonu. Saat 21:00'a yasak koymuşsun adam 20:00 da evine geliyor market alış verişini dahi yapamıyor sonra hafta sonu bu alış verişe çıkınca da bak elinde market poşeti her yeri dolaşıyor diyorlar. Bu ve bunun gibi yasakları savunan herkese yazıklar olsun. 50 yıl esaret mi 1 sene özgürlük mü deseler 1 sene özgürce yaşayıp ölmeyi tercih ederim. Ben demiyorum böyle olsun ama herkes kendi önlemlerini alsın ortalama ömür 72 sene bunun 40 senesi verimli geçiyor fiziksel açıdan karşıyım ben bu yasaklara. Herkesten çok şey götürdünüz. Öğrenciler kafayı yedi üniversite öğrencileri 1.5 senedir evdeler. Bir de utanmadan akademik danışmanlık dersleri eklemişler psikolojisi bozulan öğrenciler için. Kaç tane gariban okul dondurdu. Diyeceğim hiçbir şey yok yazıklar olsun diyorum. Sizi ben affetsem Allah affetmez. Allah korkunuz varsa bırakırsınız bu virüsle yaşamayı öğreniriz. Bu çok korkan arkadaşlar da seçmeli ders olarak feften mikrobiyoloji dersi falan alırsa aslında koronanın hiçbir şey olduğunu daha tehlikeli virüslerin ve bakterilerin olduğunu görür. Bu kafayla olaylara yaklaşırlarsa süt bile içemezler romatizmal hastalık olmaktan korkacakları için. Daha detaylı yazmak isterdim ama vicdanı olan herkes bana hak verir doktorundan hemşiresine kadar ama yasak fetişi olan arkadaşlar hariç.

Maskeyi ister takarım, ister takmam, ister kafama takarım, ister koluma takarım.

Buna hiç kimsenin karışma hakkı yok. Bulmuşlar AKP distopyasına aykırı, yeşil saçlı birini onun üzerinden güç gösterisi yapmaya kalkıyorlar.

Bunların yarısını Florida'da yapın halk "BANA KARIŞAMAZSIN" protestoları yapar. Ama TR'de devlet müdahaleciliği, toplumculuk gibi klişe görüşler yaygın tabii.

• akp mitinglerinde yoklar onlardan olmayana gelince çıldırıyorlar ve ntv çöp kanalın söylediği şeye bak polisin zor anları şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberci666 -- 28 Şubat 2021; 10:19:38 >
  • lebaleb dolu yerde maskeyi indirmek ne demek? hak etmis. polise mukavvemetten 10 yıl ceza almalı ayrıca. burası muz cumhuriyeti degil. burada kanunlar isler.

• Birden Aklıma “the man in the high castle” dizisi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polis normalde uyarır, inisiyatif gösterebilir ama orada kamera olunca polis mecburen ceza kesmek zorunda kalıyor.

• uyaramazlar mı arkadaş millet parayı zor buluyor bide ceza meza uğraştırıyolar.

• Kadın bin liralık cezayı yedikten sonra böyle gezer artık

• Maskeyi ister takarım, ister takmam, ister kafama takarım, ister koluma takarım.

Buna hiç kimsenin karışma hakkı yok. Bulmuşlar AKP distopyasına aykırı, yeşil saçlı birini onun üzerinden güç gösterisi yapmaya kalkıyorlar.

Bunların yarısını Florida'da yapın halk "BANA KARIŞAMAZSIN" protestoları yapar. Ama TR'de devlet müdahaleciliği, toplumculuk gibi klişe görüşler yaygın tabii.

• Halen aramızda akp kongre, eğlence ve cenazelerinde virüs ün bulaştığını zanneden cahiller var. Akp lilere bulaşmıyor arkadaş neden anlamak istemiyorsunuz?

• Uludağ'da parti yapanlara da ceza kesilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 28 Şubat 2021; 21:10:22 >
  • Ntv Kanalın iki yüzlülüğü ve polisin de !
  • Her yere yazıyorum yasakların hepsi toplu bir biçim de derhal kaldırılmalıdır. Sürdürülebilir değil. Garibanların üzerine zulüm bu. İnsanlar aç kaldı, işlerini ve psikolojilerini kaybetti. Daha detaylı olarak yaptığım yorumlar var. 65 Yaş evde kaldığı için ölüyor eklemleri zaten bitmiş insanlar gitti. Kalp krizinden gidiyor hepsi ne koronası evde otur otur öldürdünüz adamları. Güneş ışığı aldırmıyorsunuz insanlara hafta sonu. Saat 21:00'a yasak koymuşsun adam 20:00 da evine geliyor market alış verişini dahi yapamıyor sonra hafta sonu bu alış verişe çıkınca da bak elinde market poşeti her yeri dolaşıyor diyorlar. Bu ve bunun gibi yasakları savunan herkese yazıklar olsun. 50 yıl esaret mi 1 sene özgürlük mü deseler 1 sene özgürce yaşayıp ölmeyi tercih ederim. Ben demiyorum böyle olsun ama herkes kendi önlemlerini alsın ortalama ömür 72 sene bunun 40 senesi verimli geçiyor fiziksel açıdan karşıyım ben bu yasaklara. Herkesten çok şey götürdünüz. Öğrenciler kafayı yedi üniversite öğrencileri 1.5 senedir evdeler. Bir de utanmadan akademik danışmanlık dersleri eklemişler psikolojisi bozulan öğrenciler için. Kaç tane gariban okul dondurdu. Diyeceğim hiçbir şey yok yazıklar olsun diyorum. Sizi ben affetsem Allah affetmez. Allah korkunuz varsa bırakırsınız bu virüsle yaşamayı öğreniriz. Bu çok korkan arkadaşlar da seçmeli ders olarak feften mikrobiyoloji dersi falan alırsa aslında koronanın hiçbir şey olduğunu daha tehlikeli virüslerin ve bakterilerin olduğunu görür. Bu kafayla olaylara yaklaşırlarsa süt bile içemezler romatizmal hastalık olmaktan korkacakları için. Daha detaylı yazmak isterdim ama vicdanı olan herkes bana hak verir doktorundan hemşiresine kadar ama yasak fetişi olan arkadaşlar hariç.

• Bu mevzu çok önceden yaşandı, şimdi çıkarmanın nedeni ne?

• Parti polisi olunca böyle işte

• RevengeRain kullanıcısına yanıt

Sonra 30 milyon vakayla dünyanda açık ara en çok vaka olan ülke olalım şu amerikayı övmeyi bırakın Amerika dünyanın en kötü yönetilen devleti halkı türklerden bile daha geri zekâlı devlet halkını değil şirketleri düşünüyor bir kişide ne oluyor demiyor

Şirketler pandemi tedbirlerinden zarar ediyor diye geri zekâlı halkı protesto yapmaya itiyor bu geri zekâlı halkta özgürlük falan diye çıkıp protesto ediyor bu maskenin olmaması kime fayda sağlar olması kime fayda sağlar düşünemiyor

• ülkenin her taşını kaldırsan altında ikiyüzlülük çıkıyor.

• burada ntv kanalının da hatası var ama asıl suç burada hükumet yanlısı dha'nın. Sonuçta bu ntv'nin özel haberi değil. Ama demek değildir ki bu ntv'nin suçu yok. Ama burada dha'yı itham etmemek de bir nevi ikiyüzlülüktür.

• Why Shy kullanıcısına yanıt

TV ekiplerini oraya kim çağırıyor zannediyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

TV ekiplerini oraya kim çağırıyor zannediyorsun?

Polisin işin zorlaştırıyor, polis niye çağırsın?

• Siz polis olsanız yazabileceksiniz sanki. Ülkede bir tane özerk kurum kalmamış.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.