Şimdi Ara

NTV GRUBU ÇEKMEYEN KANALLAR İÇİN KESİN ÇÖZÜM...ÇANAK ANTEN ÇEVRİLECEK MUTLAKA... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
53.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alt komşuda dandik vestele bir otamatik ayar çektim hepsi geldi benim cihaz ona 5 basar ama bende çıkmadı
  • dun gece bıre kadar sergen yalcını ızledım fakat sabah cıktım sımdı geldım ntv paketın yerınde yeller esıo sınyal alamıorum,aynı durum atv paketındede var sanırım bıraz daha beklemek lazım:S
  • n1ghtfall
    cıhazım ss2 arkadasım ve dun sabahtan berı bınbır ugrasla halletmeye calısırım zamanımda bol ıs guc yok su anda ama tama olarak halledemedım,mesela skyturku hıc bulmayı basaramadım
  • bende de sabaha kadar yoktu star kanal d atv ntv falan.sonra baktım uydu listesinde 2 farklı turksat var.birisinde turksat 1C yazıyor diğerinde sadece turksat.ikisinin de ayarları birbirinden farklı.turksat 1c yazanda otomatik frekans ayarlama TP sini girince baktım hepsi açılmaya başladı.açılmayan bi kaç kanalı da elle manuel olarak girdim sorun kalktı.eskiden ne çıkıosa hepsi var şuan bende de.
  • arkadaşlar ntv grubunda bulunan aynı pakette yayın yapan kral tv çıkmıyor bende de.ntv,ntv spor var.atv falan var.karadeniz tv,tv net,yaban tv bunlarda yok.bu kanalları bulabilen var mı? Saygılar
  • ÇÖZÜM BULDUK... ARKADAŞLAR BİZİM DE ATV NTV ÇIKMIYORDU KAZARA BULDUK. CNBC-E NİN WEB SAYFASINDAN BAKTIM MANUAL OLARAK EKLEMEK İÇİN AYARLARI
    FREKANS 11054 MHZ
    SYMBOL RATE 30000
    FEC 5/6
    VE POLARIZASYON HORIZONTAL YAZIYORDU, BEN YANLIŞLIKLA POLARİZASYONU VERTICAL OLARAK BIRAKIP MANUAL OLARAK ARADIM VE BULDU, SONRA TURKSAT'IN WEB SAYFASINDAN BÜTÜN KANALLARIN LİSTESİNE BAKIP DİĞER EKSİK KANALLARI TESPİT EDEREK ONLARIDA MANUAL OLARAK ARADIM VE TURKSAT'IN WEB SAYFASINDA POLARIZASYONLARI VERTICAL YAZIYORSA HORIZONTAL,HORIZONTAL YAZIYORSA VERTICAL YAPTIM EKSİK KANAL KALMADI.BİLGİNİZE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaRMaSTeR -- 28 Ekim 2008; 17:00:47 >
  • yahu bizim bütün işlerimiz böyle ters olmak zorunda mı? deneyelim bakalım oalacak mı? Saygılar
  • bende şu an atv ve bi kaç dandik kanal çekmeye başladı ama doğuş grubu hala yok...
  • denedim dostum olmadı dediğin şekilde. Saygılar
  • Fox tv yi bulamadı uydu , türksat listesindeki doğu ve batı frekanslarının ikisinide girdim olmadı , sizde fox tv varmı arkadaşlar .
  • quote:

Orjinalden alıntı: WaRMaSTeR

ÇÖZÜM BULDUK... ARKADAŞLAR BİZİM DE ATV NTV ÇIKMIYORDU KAZARA BULDUK. CNBC-E NİN WEB SAYFASINDAN BAKTIM MANUAL OLARAK EKLEMEK İÇİN AYARLARI
    FREKANS 11054 MHZ
    SYMBOL RATE 30000
    FEC 5/6
    VE POLARIZASYON HORIZONTAL YAZIYORDU, BEN YANLIŞLIKLA POLARİZASYONU VERTICAL OLARAK BIRAKIP MANUAL OLARAK ARADIM VE BULDU, SONRA TURKSAT'IN WEB SAYFASINDAN BÜTÜN KANALLARIN LİSTESİNE BAKIP DİĞER EKSİK KANALLARI TESPİT EDEREK ONLARIDA MANUAL OLARAK ARADIM VE TURKSAT'IN WEB SAYFASINDA POLARIZASYONLARI VERTICAL YAZIYORSA HORIZONTAL,HORIZONTAL YAZIYORSA VERTICAL YAPTIM EKSİK KANAL KALMADI.BİLGİNİZE.

yok öyle bişey, sizin cihaz kafayı yremiş olmasın

• iman tv çıkıyormu sizde arkadaşlar?
  • bazı kanalları manuel ayarlamak gerekiyor network search de işe yaramıyor iman tv turksatın listesinde var pakette 8 kanal gözüküyor manuel olarak aradığım zaman 8tane kanal çıkıor ama içinde iman tv yok turksat3a ile yayına sonmu verdi acaba?
  • Cihazım Next cx sper plus,

Çıkmayan kanallar: atv, kanal24, skyturk, cine5

düzelir diye hergün taratıyorum cihazın bulduğu toplam kanal sayısı 206.......
  • quote:

Orjinalden alıntı: pekun

Fox tv yi bulamadı uydu , türksat listesindeki doğu ve batı frekanslarının ikisinide girdim olmadı , sizde fox tv varmı arkadaşlar .

var
  • quote:

Orjinalden alıntı: qarakedi

Cihazım Next cx sper plus,

Çıkmayan kanallar: atv, kanal24, skyturk, cine5

düzelir diye hergün taratıyorum cihazın bulduğu toplam kanal sayısı 206.......

Tamamen aynı durum bende de var.Cihaz aynı,çıkmayan kanallar aynı,bulunan kanal sayısı aynı.
  • aglayacam ya e2 vs ortada hala yok.cozum bulunamadı mı hala
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESİMPSON

quote:

Orjinalden alıntı: m e r l i n

quote:

Orjinalden alıntı: weber

quote:

Orjinalden alıntı: m e r l i n

Arkadaşlar ne rezili ben evimdeki iki uyduda ve mahalledeki bütün ayarladıgım cihazlarda bütün kanallar var acaba hata sizdemi cihazınızdamı hemen türksata çamur atmayın ben nasıl buluyorum siz hala yok diyorsunuz olacak şey degil ya sizde hata yada cihazınızda.

öyle olmasa o kadar millet burada yazar mı? tam bir rezillik işte. ben 10 yıldır uydu cihazları ile ilgeniyorum böylesi bir sorun görmedim. o bahsettiğim kanallar sahip olduğum iki ayrı marka cihazda da çıkmıyor ve sadece bende değil bu sorun.

Sayın arkadaşım şu saat itibari ile yüzlerce uydu ayarladım evimden bunları sadece içinde 2 cihazda NTV grubu çıkmadı ve hepside gösteriyor anlamadım yani sizleri ben nasıl buluyorumda komşulara ayarlayarak veriyorumda siz bulamıyorsunuz,
    şu an gene baktım tam sizleri için giderek o ayarladıgım uydulara evimin yakınındaki 18 eve gittim hepside şakır şakır izliyor ya siz beceremiyorsunuz yada cihazlrınızda sorun var,bvu akşam 21 civarı başka semte giderek bir kaç tane daha uydu ayarlayacagım bakalım onlardada sorun çıkacakmı.

San ntv grubunu çıkartabiliyorsan sana getirelim uyduları....

ya 50 metre ilerdeki komşuma gittimayarladım vestel uydu anteni hepsi çıktı burda bi başka komşumda next star ye 2000 cx plus uydu atv ve ntv gurubu yok nası iş anlamadım bende kafamkarman çorman oldu. acaba kanal list mi yüklemek lazım

• quote:

Orjinalden alıntı: universteli

arkadaşlar ntv grubunda bulunan aynı pakette yayın yapan kral tv çıkmıyor bende de.ntv,ntv spor var.atv falan var.karadeniz tv,tv net,yaban tv bunlarda yok.bu kanalları bulabilen var mı? Saygılar

hepsi var evet fotoların zamanı altlarında yazar fotolar kotu ama elden bu kadar gelıyor kusura bakmayın..
     NTV GRUBU ÇEKMEYEN KANALLAR İÇİN KESİN ÇÖZÜM...ÇANAK ANTEN ÇEVRİLECEK MUTLAKA...

NTV GRUBU ÇEKMEYEN KANALLAR İÇİN KESİN ÇÖZÜM...ÇANAK ANTEN ÇEVRİLECEK MUTLAKA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyacafe -- 28 Ekim 2008; 18:08:57 >

• cihazdan tarayınca çıkmıo kanallar.... pc den cihaza hazır kanal listesi attım bu sefer kanalların hepsi vr ama frekansları doğru olduğu halde çekmiyor... doğuş grubu atv skytürk ve bazı kanallar yoktu ama atv şimdi çekmeye başladı kendiliğinden.. diğer kanallar hala yok...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.