Şimdi Ara

NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
125
Cevap
5
Favori
10.288
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    288 Mesaj

nsf onayı göremedim. var mı acaba?
    |
    |
    cemre16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

//// Asıl vurgulanması gereken sadece filtrelerin değil hortum dirsek tank gibi ekipmanlarında nfs onaylı olmasının gerekliliğidir.////

<<<< Burda adı geçen pentek omnipure markaları Amerikan malı nfs onaylı ürünlerdir.
    <<<< İlanda da adı geçen Global water firması Amerikan firmalarından sonra tercih edilmesi gereken nfs onaylı en iyi firmadır, tayvan üretimidir.
    <<<< Pae marka tank diye övdükleri tank da bu global water ürünüdür.
    <<<< ilandaki fotoğrafta global water üretimi Purefer marka filtreler görünmekte hepsi nfs onaylıdır.
    <<<< Asıl iş ph dengesinde onu da çözmenin yolu biocera filtrede.
    <<<< yani al bi biocera bunun üstüne iş tamam 200-250tl.
    <<<< purefer+vontron+biocera bence en iyi, en hesaplı nfs li kurulumdur.
    <<<< kendim evimde purefer ve vontron kullanıyorum biocera yok dts Antalyada 16 gösteriyor. Komşunun filmtek de aynı değerlerde hiç fakı yok iş ph da.
    <<<< bu markaların dışında Esli diye Antalya da bir firma Aqualine adında filtre gitiriyor ama onun da nfs sitesinde adı sanı yok.
    <<<< hatta nette satılan piyasada filtre değiştiren hemen herkes de bu aqualine filtrelerden kullanıyor ama üzerinde adı sanı yok çakma olsa gerek.
    <<<< Bu arıtmacılar öyle konu uzatıyor gören atom parçalıyor sanar aldırmayın hiçbirine.

NFS önemli, NFS önemli unutmayın ben okadar araştırdım nfs olan bu firmaları buldum fiyat/performans olduğu için nfs olduğu için de purefer yani global water filtrelerini kullanıyorum, tavsiye de ederim.

İlan sahibini de tanımam etmem, kendim sadece kullanıcıyım. Kendim önce ucuz yollu nfs onaylı bir sistem alıp sonra filtrelerini kendim yine nfs onaylı ürünlerle değiştiriyorum ve piyasaya göre yarı yarıya farkediyor.
    Kendi komşum bu işi yapıyor ve bana nfs si olmayan aqualine çakması filtreleri, nfsli filtre fiyatları ve servis ücretinden değiştirme teklifi ediyor aldanmayın.

Bu 300-400tl diye söyledikleri ürünlerin çoğu nfs onayı olmayan filtre, hortum, dirsek, tank gibi ekipmanlarla kurulmuş sağlığa zararlı plastik atığı çakma sistemlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortakal -- 19 Nisan 2020; 16:51:54 >

PIRANHA NAVİGASYON ALMAYIN GÜNCELLEME DESTEĞİ VERMİYOR

• Yarbay
    2213 Mesaj

merhaba pm attım size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 5 Mayıs 2020; 1:17:17 >
    |
    |
    mortakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar...

• Firma Yetkilisi
    11 Mesaj
    |
    |
    agulec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.