Şimdi Ara

NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
118
Cevap
6
Favori
7.697
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    238 Mesaj

Valla dayı ben hiçte öyle senin dedeğin çin malı ürün almadım sen galiba tel maşa takılıyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    hikmetbah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    5 Mesaj

Ne aldınız kaça aldınız aldığınız ürün komple nsf li mi bu ürün gibi buyur paylaş yorumlansın iki dakkaya. Taninmamis bir ürün ise size zahmet tüm malzemelerinin markasını ve modelini yazında araştıralım.

Bak bu ürünü tek hamlede nsf den bakabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmetbah -- 19 Şubat 2020; 20:54:38 >
    |
    |
    _TUTANKHAMUN_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Teşekkürler önerileriniz için yeni bir model yolda geliyor bakalım onu nasıl bulacaksınız arkadaşlar bu cihazda devam tabiki. Cihazımızdan korkumuz yok !!!

Hayırlı akşamlar...

|
    |
    hikmetbah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1010 Mesaj
    Kimse de demiyor ki "Yahu ben ülkemde parasını ödediğim suyu musluktan neden içemiyorum?"
    Şu konudaki eforu-hak arama gayretini bunu sorgulamak için harcasak keşke...
    |
    |

Orijinalden alıntı: hikmetbah

Ne aldınız kaça aldınız aldığınız ürün komple nsf li mi bu ürün gibi buyur paylaş yorumlansın iki dakkaya. Taninmamis bir ürün ise size zahmet tüm malzemelerinin markasını ve modelini yazında araştıralım.

Bak bu ürünü tek hamlede nsf den bakabiliyoruz.
    Yine yeni bir üye, yine tek konuda seri atarlı mesajlar... Böyle devam edin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yeni üye tek konu derken insanlar araştırma yapıyor mesaj yazmak içinde üye olmak zorunda sorulan soruya cevap veremiyorsanız boş yapmayin sizin eski olmanız sizi farkındalık yapmaz varsa bir bilgin paylaşırsın buradaki konu aritma konusu üyelerin yeni eski olması değil bakış açınız yanlış kendim üye olmak varken eski üye heaabimi satın almak gerekiyor gayet doğal ilgilendigim konu üzerine yazmam sizin gibi forumlarda her konuya yazacak vaktim zamanın yok arıtma işini çözdüğüm an işim biter bu konuda

|
    |
    Chembond kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3604 Mesaj
    quote:

Yeni üye tek konu derken insanlar araştırma yapıyor mesaj yazmak içinde üye olmak zorunda sorulan soruya cevap veremiyorsanız boş yapmayin sizin eski olmanız sizi farkındalık yapmaz varsa bir bilgin paylaşırsın buradaki konu aritma konusu üyelerin yeni eski olması değil bakış açınız yanlış kendim üye olmak varken eski üye heaabimi satın almak gerekiyor gayet doğal ilgilendigim konu üzerine yazmam sizin gibi forumlarda her konuya yazacak vaktim zamanın yok arıtma işini çözdüğüm an işim biter bu konuda
    Mesajlarınızın analizini yapalım mı? Boş yaptığım yok, gelip boş boş bir firmayı övmüyorum yada konuya azıcık negatif bir şey yazan tüm üyelere atar yapmıyorum.

Yeni üyelerle bir derdim yok, tek derdim yeni üyelik alıp her konuda herkese atar yapan, belli konularda sürekli yazanlar. Amaçları belli.

Benim eski üye olmamın tek farkı ben tek konuda belli amaçla önüme gelen herkese atar yapmıyorum. Burası kendini kanıtlama yeri değil, bilgi paylaşım yeri.

Bu arada, baya bir laf sokma çabanız olmuş bana, umarım egonuz tatmin olmuştur.

İyi forumlar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    827 Mesaj
    Filmtec 100 GPD Membran bulunmayan, Pae tankı olmayan , Biocera kullanmayan , filtreleri Pentek olmayan su arıtma cihazına boşuna para vermeyin....

"Bismillahirrahmanirrahîm"
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Omnipure filtre filmtec membran biocera resimdeki gibi olmalımı sizce

Bu cihaz hakkında yorumlarınız nelerdir

|
    |
    Code140 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    671 Mesaj
    quote:

Burada eski üye hesabımı satıyorlar mı bilemem
    Lakin eski üye olmak ve farklı konularda yorum yazmak tarafsızlık konusunda bir ölçüttür
    Burada yıllardır üyeliği bulunan insanlar vardır.
    Sizin yaptığınız gibi reklamları hemen tespit ederler
    Ürün konusunda araştırma yapıyorum deyip, bu konuda uzman açıklamalar yapıyorsanız araştırma kısmı yalandır
    SAYIN FİRMA YETKİLİSİ VEYA ARKADAŞI VEYA YAKINI

Size tavsiyem bu tarz hareketler, bu forumda güven kaybı yaşatır.
    Birşeyler saklıyor imajı verir.
    Ürününüz konusunda bilgim yok lakin dediğinizin hepsi doğru da olabilir , ürün kaliteli ucuz tam bir f/p ürünü de olabilir.
    |
    |
    Phenom II X6 1055T 2.8GHz / 3.3GHz Turbo Core 9MB Cache // Asus M4A89GTD PRO/USB3 AMD 890GX/SB850 AM3 DDR3 2000MHz (O/C)// Gigabyte GTX460 OC 1GB// KINGSTON 4 GB (2X 2GB) DDR3 1333 MHZ RAM DUAL KIT // Sandisk Ultra II 120 GB SSD // ASUS 24B1ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA // AeroCool VS-9 550W 9 Fan Yuvalı Mid-Tower Siyah// ACER H223HQ 21.5'' LCD Wide Screen MONİTÖR 2 MS, DVI, HDMI, Full HD // MICROSOFT Wireless Comfort Desktop 5000

• Yüzbaşı
    827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ethicwater

Omnipure filtre filmtec membran biocera resimdeki gibi olmalımı sizce

Bu cihaz hakkında yorumlarınız nelerdir

işte tam aradığım takım bu... Gerisi çöp
    |
    |

"Bismillahirrahmanirrahîm"

• Yüzbaşı
    616 Mesaj
    NSF'nin bu üründen haberi var mı ?

Efendim aşağıdaki linke tıklayarak bakabilirsiniz

http://info.nsf.org/Certified/Common/Company.asp?CompanyName=global+water&x=0&y=0

|
    |
    T Square kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    127 Mesaj
    anladığım kadarı ile filmtec mebran ve biocera filtre en önemli hususların başında geliyor. konuda bahsi geçen cihazda bu iki filtre mevcut mu? yada bu iki filtrenin olduğu en ekonomik seti nereden satın alabilirim?

İsteğe bağlı ekleme yapıyoruz efendim fiyat farkı eklenen filtrelere göre değişiklik gösteriyor. Hatta butik olarak siz istediklerinizi söyleyin biz yapalım her türlü açık kasa kapalı kasa cihazı kendiniz tasarlayın efendim ...

|
    |
    oyyono kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    127 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ethicwater

İsteğe bağlı ekleme yapıyoruz efendim fiyat farkı eklenen filtrelere göre değişiklik gösteriyor. Hatta butik olarak siz istediklerinizi söyleyin biz yapalım her türlü açık kasa kapalı kasa cihazı kendiniz tasarlayın efendim ...
    https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/nsf-onayli-global-water-aqua-wave-su-aritma-cihazi_pdp_529560463?utm_campaign=DonanimHaber&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=DonanimHaber

linkteki ürününün filtrelerini biocera filtre ve filmtec mebran ile değiştirirsek fiyatı ne olur?

• Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/nsf-onayli-global-water-aqua-wave-su-aritma-cihazi-biocera-filtreli_pdp_529600768

Efendim biocera lı modelimiz mevcut yukarıdaki linkte

|
    |
    oyyono kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.