Şimdi Ara

NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
118
Cevap
6
Favori
7.698
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10 Mesaj

Ön üç filtre 6 ayda bir değişiyor
    Tatlandırıcı yılda bir
    Membran 2 yılda bir efendim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kalpakci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Maalesef ki nsf.org öyle dalgaya alınacak türden bir kuruluş değil işini ciddi yapan bağımsız bir kuruluş efendim .

|
    |
    Goudelock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Kurguyu yapanlar da gelip bizim konulara sizin gibi mesajlar yazıyor de

Not : (çamur tutmaz boşuna uğraşmayın )!!!

|
    |
    Mr.Fussy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3339 Mesaj

Teşekkür ederim detaylar için.

Ürünü satın alma öncesi kendimce uzun vade giderlerini hesaplamaya çalışıyorum. Bu ön üç filtre, tatlandırıcı ve membran filtre değişimlerinin maliyeti nedir?
    |
    |
    ethicwater kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

Global waters ürünleri iyidir sonuçta türkiyede faaliyette muhattap belli, ha bu arkadaştan alınırmı ;açtığı konudaki hepsi yeni üyelerle yapılan kurgudan sonra hiç güven verici gelmiyor, geçen kapanan arıtma tavsiyesi konusuna, global waters urunlerini satan, işe yeni başlamış birileri vardı aynı kişimi emin degilim. Bu su aritma isininde çivisi çıktı, millet arastiracam diye foruma giriyor o kadar birikim olan konuyuda kapattılar, her satıcı yanına birilerini alıyor karşılıklı paylaşıyorlar. Bu arada kurgu linkihttps://mobile.donanimhaber.com/su-aritma-cihazi-tavsiye--141993433
    Yeni açılan üyeliklerin sadece bu konuda aşırı aktif yer alıp başka konularda sesleri çıkmaması da cabası.

Madem yeni şirket açtın, madem ticaret yapacaksın... İlla katakulli, laf cambazlığı, pasif-agresif çıkışlar, vs. yapmak zorunda mı bizim Türk tüccarları? Yeminle söylüyorum, nerede böyle birini veya böyle bir hareketini görsem, asla ticaret yapmıyorum bir daha.

Ben müşteriyim. Araştırırım. Güvenli yada huzurlu hissetmezsem alternatifi olan yerden, gerekirse daha pahalıya, alırım.

Not: Satıcıya tavsiyem devlet ve ticari sır olmayan hususları ilk mesajda, reklam cümleleri kurmadan, güzelce yazması. Eğer sıradan (su arıtma sistemleri hakkında hiç bir fikri olmayan) insana düzgün iş yaptığınızı anlatabiliyorsanız, bu sizin için en büyük reklamınız olur, müşteri bu şekilde gelir zaten.

Not2: Su arıtma sistemi kullanmıyorum, satmıyorum yada almak gibi bir gayretim yok. Eski bir forum üyesi olarak artık görmekten sıkıldığım şeyleri yazdım. Tavsiye olarak görünüz.

• Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Efendim
    Ön üç filtre 75 tl
    Tatlandırıcı 40 tl
    Membran 100 tl
    Filtre satış fiyatı bunlar

|
    |
    kalpakci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    238 Mesaj
    Atık su biraz can sıkıcı acaba mini küresel vanadan ilk sediment filtreye su bağlantı borusuna T ile atık suyu bypass yapsak sizce durum ne olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 19 Şubat 2020; 10:54:37 >
  • Firma Yetkilisi
    186 Mesaj

Merhaba hocam yeni bir aritma konusunda tekrar buluştuk;😀 atik suyu öyle baypass gibi geri tekrar cihazın girişine veremezsiniz öyle bir geri döngü olmaz membranın kısa sürede tıkanmasına sebeb olur ayrıca direk bağlantı ile de olmaz çekvalf basınç ayarlayıcılarla yapilmasi gerekli atık basıncı sebeke suyu basıncından büyük olmalı burada çok iyi hesaplama yapmak gerekli olmazmi tabikide olur ama bir fayda sağlamayacaktır filtrelerin maliyetlerini göz önüne aldığında bence hiç kalkisilmaması daha Mantıklı böyle bir eyleme.

Ne yaparsanız yapın ters ozmoz sisteminin atık suyunu yok edemezsiniz.

|
    |
    _TUTANKHAMUN_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Uygun satmamız sebebi ile çok üstümüze geliniyor biz de kime ne cevap vereceğimizi şaşırdık tabiki eleştiri olucak ama seviyeli bir şekilde bizde foruma adapte olmaya çalışıyoruz .

|
    |
    Chembond kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    153 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ethicwater

Kurguyu yapanlar da gelip bizim konulara sizin gibi mesajlar yazıyor de

Not : (çamur tutmaz boşuna uğraşmayın )!!!
    Parasını bastırın reklamınızı verin, ürün ve sektörünüz hakkında bilginizi konuşturun satışınızı yapın, itiraz eden yok. Milleti saf yerine koymak etik değil ama. Sattığınız ürüne laf eden yok, pazarlama şekliniz yanlış, şu an için bile 6 kişi sıcak işaretlemiş nasıl olduysa, gerçek olsa yıklırdı buralar, gittigidiyor mağaza kaydınız yeni, satışınız yorumunuz yok. Burası survivor sıcak fırsatlar, burada sinekten şırıngayla kan alıyor millet, kalanından da yağ çıkartıyor. Siz iyi niyetli olun, sattığınız ürün iyi olsun, çamur atan attığıyla kalır. Daha ne kadar kibar ve açıklayıcı olabilirim bilemiyorum. Yada bırakın bu su işini, zeytinyağı işine girin;milleti çamur atmakla itham etmekte üstünüze yok. Hayırlı işler dilerim.
    |
    |

• Yarbay
    4498 Mesaj
    bu üründen siparişi veriyordum yorumlardan sonra kafam karıştı vazgeçtim hangisi iyi bu cihazların arkadaşlardan anladığıma göre bu cihaz çok kaliteli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran,
    Bize Her Sevdadan Geriye Kalan,
    Sadece Galatasaray.
    Umut K.
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj
    Takip. Yorumlara göre almayı düşünüyorum

Fiyat yarı yarıya şişik geldi bana. Yıllar önce sistemorganizasyondan filmtec membran almıştık 8 aşamalı, şimdi 5 aşamalısına baktım 500 küsur. Filtre içinse istemediğiniz kadar alternatif var, membran filtreyi suyunuz çok kötü ise lg/aquaflo/filmtec alın gerisi o kadar da önemli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    denizkent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Üstad iyice araştır derim bende derin araştırma sonucu çok güzel bir sistem kurdum kafa markalardan şaşma ama filtre anlamında ..

|
    |
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj

Nasıl yapabiliriz bunu

|
    |
    Led Zeppelin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam gözünü karartıp alacaksınız montaj işi için bir sürü video var. Tek sıkıntı tezgah delmek, elinizde matkabınız varsa onun da zorluğu yok ama ben hiç mi hiç anlamam derseniz sucu/tesisatçı halleder ücreti karşılığında. Dediğim gibi filtreler ile bir sürü doküman var internette. Açın kendiniz okuyun ya da hazır bir sistem alın membran filtresi iyi olanından. Bir de su basıncınız iyi değilse pompalı sistem almanız gerekebilir. Pompa sonradan da alınabilen bir şey eğer ondan da emin değilseniz. İlk başta ben ne halt yedim nasıl montaj yapacağım dersiniz ama işler kolayca hallolunca yıllardır su içmiyormuşuma döner tablo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Teşekkürler

|
    |

Açaba aynı özellikte ürünü 800 lira kadar daha pahalı aldıkları için bir acıları mi var merak ediyorum.

Bu satıcının yerinde olsam 1100 liraya sattığı ürüne omnioure gac ve matrix cto koysa maliyet olarak ona 15 dolar fark ettirir getirip surda 1700 lira dese kimse birşey demez.

Sayın satıcı burdaki olumsuz yorumlar sizleri geri adım artırmasın tam gaz devam edin tavsiyeli dinleyin

Şu ürüne çamur atanlar hiç bir şekilde aritma kalitesinden anlamıyorlar. Yılmadan devam edin bir destek de benden..

|
    |
  • Er
    5 Mesaj

Siz nsf siz ürünlerle karşılaşırmışsınız bu ürünü peki sizin elinizde varsa 450 tl ben bu üründen sizden hemen 20 adet alabilirim ha diğer çin mallarından 250 lira desende almam bunuda böyle biliniz

|
    |
  • Er
    5 Mesaj

Iyi araştır ki git aynı ürünü iki katına satın al yada yarı fiyatına 250 liralik çin mali al.

|
    |
    _TUTANKHAMUN_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,538
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.