Şimdi Ara

NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
119
Cevap
6
Favori
7.909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ethicwater

Bize laf söylerken kendinizde arkadaşın yazmışsınız demekki bazen böyle şeyler olabiliyormuş efendim saygılar sunuyorum

Cihaz satamazsınız diyorsunuz faturası ve garantisi olan bir cihazı neden satamayalım
    Kendi adınızı mı yazıyorsunuz fatura ve firma kısmına Sizi bulamadık ama neyseki birileri işini düzgün yapıyor "Global Water Solutions Turkey"..

https://www.ticaretsicil.gov.tr/view/hizlierisim/unvansorgulama.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Şubat 2020; 21:57:32 >

• Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Global water bizim tedarikçi firmamız biz global water dan alıyoruz ve müşterilerimize satışa sunuyoruz. Tabiki kendi adımıza faturamızı kesiyoruz. Buyrun efendim vergi levhamız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4273 Mesaj

Çok yüklendik size kusura bakmayın, hayırlı satışlar..
    |
    |
    ethicwater kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ethicwater

Global water bizim tedarikçi firmamız biz global water dan alıyoruz ve müşterilerimize satışa sunuyoruz. Tabiki kendi adımıza faturamızı kesiyoruz. Buyrun efendim vergi levhamız

Theverge kullanıcısına
    https://www.youtube.com/watch?v=HydXqAp9Pe0&feature=youtu.be

Adamlar pert ermiş ustam boşuna uğraşma adam ne yazmış Çamur Tutmaz yazmışlar her soruna cevabını vermişler. Şimdi önlerinde eğil ve alkışla... sana bu yakışır.

iş yapıyorsunda vergi levhan nerde sorusuna satıcı yapıştırmış aga..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfaerkek -- 18 Şubat 2020; 22:22:25 >

• Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Önemli değil sizin güveninizi kazanmak bizim için daha değerli . Teşekkürler

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Tebrik ederim sizi üstad sizede bu yakışırdı alkışlıyorum sizi ayakta cidden 👏👏👏👏👏

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Bende arıtma arıyorum forumlarda her yeri okudum hatta hangi artıma forumuna girdiysem yönetim sildi konuları bana garazi var sanırım forumun ne kadar engellersen engelle DH.

|
    |
  • Yarbay
    4273 Mesaj

Çok tatmin etmedi ama olsun.. GATA civarında oturuyorum evime yakınlar olmadı ziyaret eder bir çaylarını içerim. Bakmışsınız bende almışım üründen, ben tüm dh ailesi için yüklendim firmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Şubat 2020; 22:28:28 >
    |
    |
    alfaerkek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen al bak beğenirsen bende alacağım al ne olacak 990 lira paramı bu arıtmaya ben 6500 lira fiyat vereni gördüm.🤪🤪🤪

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Üstad bunlar bir firma resmi oldukları vergi levhasından belli belli bir fiyata almışlar uygun bir fiyatada veriyorlar olay tamamen bu bence gg komisyonları felan hesap etsen satıcıya birşeyler kalırmı bilmem aciklamalara göre.

Bem çin malı cihazların alış fiyatlarını bir facabokk kapalı grupdan sızdımda aldım herşeyi öğrendim 2 ayda arıtmayla alakalı kim nerden alıyor ne satıyor kaça satıyor Tr nin tüm aritmacilari orda

Firma ismini ve telini kapattım

Bu ürünü 2000 liraya alan kullanıcı burdamisin burdaysan istek gönder bana 🤣🤣🤣🤣

4 TL ye filtre satıyorlar 2 liraya mi alıyorlar bunu hadi herşeyi geçtik bu çinliler bunu havadan mi üretiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfaerkek -- 18 Şubat 2020; 22:38:29 >
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Alfa hocam Sen git konu dışı forumlara konu açmaya kendi işini yapmaya devam et lütfen bu konuyu karıştırma rica ediyorum .

|
    |
  • Yarbay
    4273 Mesaj

Bunları gördükçe iyice midem bulanıyor bu işten. İnsanımız her işe hile hurda karıştırmakta 1 numara.. Cuma namazını aksatmaz ağzından şükür kelimesini eksik etmez ama her pisliği yapar..

https://www.facebook.com/ankarasuaritmacihazi/
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Bunları gördükçe iyice midem bulanıyor bu işten. İnsanımız her işe hile hurda karıştırmakta 1 numara.. Cuma namazını aksatmaz ağzından şükür kelimesini eksik etmez ama her pisliği yapar..

https://www.facebook.com/ankarasuaritmacihazi/
    Ben tanımam üstad kimseyi sadece bilgi amaçlı yazdım benim isim geyik geziyorum konularda 🤣🤣

Hatta az daha ileri gidip su konuyu bile açtım
    https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142058624

Karaca Ahmet mezarlığı

|
    |

• Onbaşı
    15 Mesaj

Yine atıldık iyimi konudan yazmıyorum arıtma cihazı alacağım sizden sonra sizin cihazı öve öve marsa çıkaracağım.

Bu arada marsa insan taşıyacaklarmış bilet alanınız varmi

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    NSF Sertifikalı RO Musluk

musluğunda nfs sertifikalısını gördüm :)

konu sahibinin sattığı ürün için bir şey diyemem ama insanlarla olan münasebeti bana çok ters ,cidden hepsi nfs sertifikalı olsa dahi kusura bakmasın ondan almam ,profesyonel ticaret adamları ciddi olmalı ,eleştirilere nazik cevaplar vermeli

benden size tavsiye ,daha profesyonel davranmanız ,yok ben böyleyim derseniz siz bilirsiniz

bu arada filmtec mebran en kalitelisi değil mi ?
    Global waters ürünleri iyidir sonuçta türkiyede faaliyette muhattap belli, ha bu arkadaştan alınırmı ;açtığı konudaki hepsi yeni üyelerle yapılan kurgudan sonra hiç güven verici gelmiyor, geçen kapanan arıtma tavsiyesi konusuna, global waters urunlerini satan, işe yeni başlamış birileri vardı aynı kişimi emin degilim. Bu su aritma isininde çivisi çıktı, millet arastiracam diye foruma giriyor o kadar birikim olan konuyuda kapattılar, her satıcı yanına birilerini alıyor karşılıklı paylaşıyorlar. Bu arada kurgu linkihttps://mobile.donanimhaber.com/su-aritma-cihazi-tavsiye--141993433

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

filtre değişim zamanı geldiğinde yine firmamız takiplerini yapmaktadır.

Filtre ortalama kaç ayda değişiyor?

Filtreleri işçilik dahil ne kadara değiştiriyorsunuz?
    |
    |

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz. Tabi eleştiri olucak fakat dozunda olmalı bence ama haklısınız daha dikkatli olunacaktır.

Membran da en kaliteli filmtec tabiki

|
    |
    C.CEMİL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj

https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142058624

Karın ağrısı olanları buraya davet ediyorum.

|
    |
    Mr.Fussy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Tarım ve sağlık bakanlığı onaylı bal gibi bir şey mi bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
SEO
kolayoto.com
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.