Şimdi Ara

NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
119
Cevap
6
Favori
7.909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    53 Mesaj
    hayırlı olsun

Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin!!!
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: amentus

hayırlı olsun
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: amentus
  • Er
    8 Mesaj
    Yuh bu fiyata kapalı kasa alırım. Bu cihazlarda tüm olay filtredir cihazın kendinde hiçbir espiri yok. Hatta kendiniz toplayın filtreleri değişim zamanında bunlar fazladan geçiriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

950 lira para verip 50 liralık vontron marka membranli arıtma cihazı alan arkadaşları tüm samimiyetimle kucaklıyorum.

Yok mu başka yorumlayacak tecrübeli ve bilgili arkadaşlar. Bana da lazım 1000 tl az değil royal green vs 2500 tl hiç de az değil aynı kaliteyi verecekse 1000 tl uygun görünüyor. Her tür filtre uyar mı kendimiz değiştirsem servise el açmasak vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 18 Şubat 2020; 19:26:17 >

Orijinalden alıntı: beyazid84

Ürün ile ilgili nsf onayı diye, tankpac yani tankın linkini koymuş uyanık. metal tanklarda pae yada tankpac en ucuzu.

950 lira para verip 50 liralık vontron marka membranli arıtma cihazı alan arkadaşları tüm samimiyetimle kucaklıyorum.
    Anlamadığıniz buradan belli bu ürün zaten komple tankpac pae marka zaten nsf linklerini içine girip bi zahmet inceleseniz daha iyi olur global water ise firma ismi paenin turkiyedeki

Ayrıca tabkpac yani pae en iyi tanktır ucuz derken en pahalısıdır piyasanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ethicwater -- 18 Şubat 2020; 19:44:45 >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: htcrio077

Yuh bu fiyata kapalı kasa alırım. Bu cihazlarda tüm olay filtredir cihazın kendinde hiçbir espiri yok. Hatta kendiniz toplayın filtreleri değişim zamanında bunlar fazladan geçiriyorlar
    Buyur aynı parçalardan açık kasa olarak bu cihazı toplayın bakın kaça mal ediyorsunuz

Ayrıca ucuza mal edecekseniz 390 liraya arıtma cihazı satıyorlar nsf siz kalitesiz çin malı toplamaya ne gerek var

• Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Şuana kadar ürünü yorumlayacak tecrübeli bilgili birisi henüz çıkmadi bu ürün piyasada zaten 2000 liraya kadar satılıyor istediğiniz kadar arastirin bulamazsınız.

|
    |
    serdarrrrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Ürün ile ilgili nsf onayı diye, tankpac yani tankın linkini koymuş uyanık. metal tanklarda pae yada tankpac en ucuzu.

Ürünü çok iyi tanıyorsun aslında sen hocam neden çamur atıyorsun sizi başka arıtma forumlarında da görüyorum. Saticiya haksızlık ediyorsunuz bu ürünü şuan ana dagiticisindan toptan almaya kalksan 600 liraya ancak alırsın sattığı fiyat 990 lira gayet çok iyi

Ayrıca bu ürün gerçekten nsf li nsf linkini iyi incelemenizi tavsiye ederim
    Bu linkde her parçanın nsf li olduğu belli
    http://info.nsf.org/Certified/DWTU/Listings.asp?Company=0J510&Standard=042

Bu fiyata kullanıcılar ilerde alamaz satıcı kampanya yapmış zaten.

|
    |

• Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Yok mu başka yorumlayacak tecrübeli ve bilgili arkadaşlar. Bana da lazım 1000 tl az değil royal green vs 2500 tl hiç de az değil aynı kaliteyi verecekse 1000 tl uygun görünüyor. Her tür filtre uyar mı kendimiz değiştirsem servise el açmasak vs...
    Royal Green ile illaki aynı konforu kaliteyi yakalayamaz ama bu ürün de öyle internette 500-600 satılan ürünlerden değil hocam orta güzel kalite nsf li ürün bütçesi yüksek olmayanlar için tavsiye edilir.

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Hayırlı satışlar Allaha emanet... güzel fikir ve fiyat tebrikler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj
    Satıcıdan Allah razı olsun. Bir insan bu kadar mı müşterilerini düşünür.

Kafalara bak pırıl pırıl

İnsanlar neden çamur atar böyle bir ürüne anlamıyorum. Firma yetkilisi belirtmiş nsf linklerini vermiş cihazın markası kendini ispatlamış, boşuna dememişler meyve veren ağaç taşlanır diye bilen de konuşuyor bilmeyende...

|
    |
    Ürün fiyatını ve kalitesini yorumlayamam o kadar bilgim yok. Asker arkadaşım dünyada adını birçok alanda duyurmuş bir markanın adını satın almış. Su arıtma cihazı yapıyorlar ve her ürüne bu markanın etiketini yapıştırıyorlar. Bir konuşmamız sırasında tüm detayları anlattı ve resmen kanım dondu. Ürünlerin her bir parçası çinden geliyor dedi, filtreler bile.. Üzerlerine kendi markalarını ve filtrelere amerikan firmalarının isimlerini basıyorlarmış. Sertifikasyonlar vs. hepsi photoshop dedi. Denetime geldiklerinde sahte belgeleri gösterip rüşvet veriyorlarmış. 200-300 tl maliyeti olan ürünleri 1500-2000 tl arasına satıyorlarmış.

Sizin firmanızı araştırdığımda Saffet Özgün diye pilot bir arkadaş çıkıyor. Ürün temin edip satıyor mu sahtekar mı kestiremedim?

https://www.instagram.com/saffet.ozgun/
    https://www.linkedin.com/in/saffet-%C3%B6zg%C3%BCn-5aa149180/

Ülkemizdeki resmi tedarikçi ve satış yapan firma bu gözüküyor.

https://www.facebook.com/GlobalWaterSolutionsTurkey/
    https://www.globalwatersolutions.com/contact/contact-middle-east/

Bu işlerden anlayan bir arkadaş yardımcı olsun, ben ön araştırmayı yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Şubat 2020; 20:20:5 >

• Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Satıcıdan Allah razı olsun. Bir insan bu kadar mı müşterilerini düşünür.

Kafalara bak pırıl pırıl
    Adamlar uygun fiyata eklemişler buyur siz ekleyin aynı fiyata yada daha uygununa nsf 'le olan önyargılarınızı çözümlemişler kafalar pırıl pırıl ile gecistirmeyin konuyu sizde bir argüman koyun önlerine ne bileyim şurası nsf siz deyin resim gölgede çekilmiş deyin hatta ve hatta 300 liraya satılan çin malı nsf siz ürünler bundan daha iyi deyin. Atin yani sallayın cevap vermezler ise o zaman bizlerde destek vermeyiz. Firmayı bilmem ama ürün güzel çamur atacak bir yani yok. Eminim bir çok kişi bu ürünün aynısına 1500 lira ve üzerinde mal edip şuan kullanıyorlar 🤣🤣🤣🤣

|
    |

• Onbaşı
    22 Mesaj

Global water ana dağıtıcı hocam bu arkadaşlar global waterden toptan alıp sizlere perakende veriyor olay bu sadece ayrıca gg den satıyor sahte olma şansında karşı paranız garantilidir.

|
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Arkadaş konu sahibi nerde gelip cevap versene bian konu sahibi hissi yaşadım.

Ben arıtma sektöründe olan birisiyim bu markayi global wateri çok iyi tanırım her zaman iletişim halindeyim.

Benim yorumlamalarim bu sekilde işine gelen alır gelmeyen duduklenmeye devam eder.

Ne deyim şimdi burda ben bunlara kefilim mi deyim ben cihazı tanırım onu bilirim satan firmayı tanımam etmem.

Herkese iyi forumlar ben kaçar benim limitim buraya kadar arkadaşlar.

|
    |
  • Er
    8 Mesaj

Antalyada, sizin de %90 parçaları oradan temin ettiğiniz Esli arıtma fabrikasından çok rahat toplanır hocam üzülmeyin

|
    |
    ethicwater kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihazın AquaWave Classic Maxi olarak satılan modeli normalde pompalı. Bu üründe pompa bulunmuyor yaklaşık 250tl, kurulumda 100tl. Sanırım oradan fiyatı düşüp kar paylarından da biraz kısıp bu şekilde satabiliyorlar. Sağlık işi sakata gelmez o sebeple biz uyarımızı yapalımda karar yine son kullanıcının.

https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/global-water-solutions-su-aritma-cihazi-ucretsiz-montaj-P287408868

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Şubat 2020; 20:34:9 >
    |
    |
    bilimveteknik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Linkdeki model pompalı model hocam doğrudur pompalı pomapsiz arasında genelde 20 dolar fark olur alışta satışta ise oratalama 250 lira eklerler fark

|
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.