Şimdi Ara

NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
118
Cevap
6
Favori
7.698
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> NSF Onaylı Çok Uygun Fiyata Arıtma Cihazı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10 Mesaj
    F/P Ürünü Tamamen NSF Onaylı Kaliteli Su Arıtma Şok Fiyat

Global Water Solutions AquaWave Classic Maxi 3.2 Galon Pompasız Su Arıtma Cihazı -

Tüm Önemli Uluslararası Sertifikalara Sahiptir. Sertifikasız Ürün Kullanarak Sağlığınızı Tehlikeye Atmayın! Uluslararası bir marka olan ve dünyada 110'dan fazla ülkede satılan Global Water Solutions olarak, ürünlerimiz Tayvan ve Amerika'da kendi fabrikalarımızda üretmekteyiz.

Tüm dünyada geçerli içme suyu sertifikalarımızla kalite ve güvenirliliğin onaylanmış olduğu ürünlerimiz, Global Water Solutions güvencesiyle en uygun fiyata sunulmaktadır. Aşağıda en sık sorulan sorular ve cevaplarını bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3.2 Galon / 12 Litre Kapasiteli

Pompasız Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Global Water Solutions farkıyla...

Ürün Özellikleri

5 Aşamalı Pompasız Sistem

NSF Sertifikalı filtreler ile üstün su kalitesi

Pae 3.2 Galon / 12 Litre kapasiteli NSF Sertifikalı RO tank

NSF Sertifikalı RO Musluk

Global Water NSF Membran

Tüm bağlantı parçaları dahil Kolay Kurulum Cihazda yer alan tüm filtreler, filtre kapları ve depolama tankı Tayvan'daki fabrikamızda üretilmektedir.

Paket İçeriği

10" 5 Mikron Sediment Filtre

10" Karbon Filtre

10" Karbon ve Sediment Filtre

Global Water Membran

Post Karbon- Tatlandırıcı Filtre

3.2 Galon Depolama Tankı

Lux Musluk

Basınç Düşürücü

Housing Anahtarı

Kullanım Alanı Ev veya ofislerde şebeke suyundan içme suyu elde edebilmek adına, tezgah altında kullanılır.

Spesifikasyonlar Model AquaWave ? Maxic Eco Boyutlar 36,5x45 cm Arıtma Oranı % 96'ya Kadar Maks. Çalışma Basıncı 3 - 5.0 bar (21-70 psi) Giriş Su Sıcaklığı 5 ° - 38 ° C (21 - 70 psi)

Filtreler NSF Sert. tüm modeller için RO Membran NSF Sert. 75gpd Maks .TDS 500 ppm Maks. Klor 0.1 ppm pH aralığı 3 - 10 RO Su Depolama Tankı NSF Sert., 12 ltr (3.2 gal), ön yük 0.4 bar (6 - 7 psi)

Giddigidiyor mağaza üzerinden satın alınhttps://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/nsf-onayli-global-water-aqua-wave-su-aritma-cihazi_pdp_529560463

NSF sorgulama linkihttp://info.nsf.org/Certified/Common/Company.asp?CompanyName=global+water&x=0&y=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ethicwater -- 18 Şubat 2020; 16:59:44 >

• Nsf onayli demekle olmuyor. Filtrelerin markasi belli degil. Filmtech lg vontron biocare hic biri yok icinde. O yuzden ederi 500-600

Ürün ile ilgili nsf onayı diye, tankpac yani tankın linkini koymuş uyanık. metal tanklarda pae yada tankpac en ucuzu.

950 lira para verip 50 liralık vontron marka membranli arıtma cihazı alan arkadaşları tüm samimiyetimle kucaklıyorum.

NSF Sertifikalı RO Musluk

musluğunda nfs sertifikalısını gördüm :)

konu sahibinin sattığı ürün için bir şey diyemem ama insanlarla olan münasebeti bana çok ters ,cidden hepsi nfs sertifikalı olsa dahi kusura bakmasın ondan almam ,profesyonel ticaret adamları ciddi olmalı ,eleştirilere nazik cevaplar vermeli

benden size tavsiye ,daha profesyonel davranmanız ,yok ben böyleyim derseniz siz bilirsiniz

bu arada filmtec mebran en kalitelisi değil mi ?

Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    @Mr.Fussy demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Yeni açılan üyeliklerin sadece bu konuda aşırı aktif yer alıp başka konularda sesleri çıkmaması da cabası.

Madem yeni şirket açtın, madem ticaret yapacaksın... İlla katakulli, laf cambazlığı, pasif-agresif çıkışlar, vs. yapmak zorunda mı bizim Türk tüccarları? Yeminle söylüyorum, nerede böyle birini veya böyle bir hareketini görsem, asla ticaret yapmıyorum bir daha.

Ben müşteriyim. Araştırırım. Güvenli yada huzurlu hissetmezsem alternatifi olan yerden, gerekirse daha pahalıya, alırım.

Not: Satıcıya tavsiyem devlet ve ticari sır olmayan hususları ilk mesajda, reklam cümleleri kurmadan, güzelce yazması. Eğer sıradan (su arıtma sistemleri hakkında hiç bir fikri olmayan) insana düzgün iş yaptığınızı anlatabiliyorsanız, bu sizin için en büyük reklamınız olur, müşteri bu şekilde gelir zaten.

Not2: Su arıtma sistemi kullanmıyorum, satmıyorum yada almak gibi bir gayretim yok. Eski bir forum üyesi olarak artık görmekten sıkıldığım şeyleri yazdım. Tavsiye olarak görünüz.

Şu yaklaşımınızdan sonra emin olun elinizdeki ürünler %100 orjinal olsa dahi, global water tesislerinden alıp getirmiş bile olsanız satış yapamazsınız. İnsanlar ürünü aldıktan sonra karşılarındaki muhattabı merak ederler. Daha satış yapmadan tavrınızı belli ediyorsunuz..

Çok tatmin etmedi ama olsun.. GATA civarında oturuyorum evime yakınlar olmadı ziyaret eder bir çaylarını içerim. Bakmışsınız bende almışım üründen, ben tüm dh ailesi için yüklendim firmaya

Ürün fiyatını ve kalitesini yorumlayamam o kadar bilgim yok. Asker arkadaşım dünyada adını birçok alanda duyurmuş bir markanın adını satın almış. Su arıtma cihazı yapıyorlar ve her ürüne bu markanın etiketini yapıştırıyorlar. Bir konuşmamız sırasında tüm detayları anlattı ve resmen kanım dondu. Ürünlerin her bir parçası çinden geliyor dedi, filtreler bile.. Üzerlerine kendi markalarını ve filtrelere amerikan firmalarının isimlerini basıyorlarmış. Sertifikasyonlar vs. hepsi photoshop dedi. Denetime geldiklerinde sahte belgeleri gösterip rüşvet veriyorlarmış. 200-300 tl maliyeti olan ürünleri 1500-2000 tl arasına satıyorlarmış.

Sizin firmanızı araştırdığımda Saffet Özgün diye pilot bir arkadaş çıkıyor. Ürün temin edip satıyor mu sahtekar mı kestiremedim?

https://www.instagram.com/saffet.ozgun/
    https://www.linkedin.com/in/saffet-%C3%B6zg%C3%BCn-5aa149180/

Ülkemizdeki resmi tedarikçi ve satış yapan firma bu gözüküyor.

https://www.facebook.com/GlobalWaterSolutionsTurkey/
    https://www.globalwatersolutions.com/contact/contact-middle-east/

Bu işlerden anlayan bir arkadaş yardımcı olsun, ben ön araştırmayı yaptım

Yuh bu fiyata kapalı kasa alırım. Bu cihazlarda tüm olay filtredir cihazın kendinde hiçbir espiri yok. Hatta kendiniz toplayın filtreleri değişim zamanında bunlar fazladan geçiriyorlar

• Çavuş
    98 Mesaj
    500-600 liralik ürün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: imXrated

500-600 liralik ürün
    500-600 liraya NSF onaylı Ürün nerede var siz çin malı kalitesiz ürünlerle karşılaştırdınız sanırım :) 500 liraya varsa biz satın alırız bu ürünü hocam
    |
    |

Burada arattım NFS sertifikası görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 18 Şubat 2020; 16:20:9 >
    Arıtıcı lazım bu ilandaki ürün iyi mi baska marka kullanıp memnun kalan arkadasımız var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hep Biz Olduk El Sallayan,Haykırsak Duyarlar Mı Sesimizi,

Hangi Sevdadan Galip Çıktık Ki?
    Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran,

Bize Her Sevdadan Geriye Kalan,

Sadece Galatasaray.
    Umut K.
  • Çavuş
    98 Mesaj
    Nsf onayli demekle olmuyor. Filtrelerin markasi belli degil. Filmtech lg vontron biocare hic biri yok icinde. O yuzden ederi 500-600

• Çavuş
    98 Mesaj

Royalgreen veya puretron bakin hocam.

|
    |
    Umut K. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4498 Mesaj

Bakalım hocam kim satar bunları Karaköy’e mi uğramak lazım

|
    |
    imXrated kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sadece Galatasaray.
    Umut K.
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

http://info.nsf.org/Certified/DWTU/

Burada arattım NFS sertifikası görünmüyor.
    http://info.nsf.org/Certified/Common/Company.asp?CompanyName=global+water&x=0&y=0

buyurun bu linkten bakınız

• Çavuş
    98 Mesaj

İkisininde internet sitesi var. Ayrica forumda konusuda var inceleyin isterseniz. Foruma ozel indirimleride vardi hatirladigim kadariyla

|
    |
    Umut K. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4498 Mesaj

hocam ben nsf falan anlamıyorum mal kaliteli mi? Gg den alınca kim gelip kurulumunu yapıyor bunların filtresinin miadı dolunca kim değiştiriyor

|
    |
    ethicwater kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sadece Galatasaray.
    Umut K.
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: imXrated

Nsf onayli demekle olmuyor. Filtrelerin markasi belli degil. Filmtech lg vontron biocare hic biri yok icinde. O yuzden ederi 500-600
    ürünü iyi inceleyin biocera olan modelde var ayrıca membran markası global waterin kendi membranı buda nsf onaylıdır kusura bakmayın ama bu ürün komple NSF onaylıdır çamur atacak yönü yok istediğiniz kadar bakın.
    |
    |

Sağolun teşekkürler

|
    |

Sadece Galatasaray.
    Umut K.
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

bu ürün bahsettiğiniz ürünlere göre fiyatı çok uygun bu yüzden sıcak fırsatlara ekledik neden aynı ürüne 2 kat ücret ödeyeceksiniz
    |
    |

Orijinalden alıntı: Umut K.

hocam ben nsf falan anlamıyorum mal kaliteli mi? Gg den alınca kim gelip kurulumunu yapıyor bunların filtresinin miadı dolunca kim değiştiriyor
    evet efendim ürün kalitelidir ve fiyatı tanıtım amaçlı %50 indirilmiştir montajını servislerimiz yapmaktadır. filtre değişim zamanı geldiğinde yine firmamız takiplerini yapmaktadır.

Yeriniz nerde hocam sizin

|
    |
    ethicwater kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sadece Galatasaray.
    Umut K.
  • Yarbay
    3339 Mesaj
    Türkiye Geneli Montaj Hizmeti 100 TL'dir yazıyor ilanda, İstanbul içi indirim var mı?
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    Dükkanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Yeriniz nerde hocam sizin
    Ankara merkezli bir firmayız efendim

|
    |
    Bahsedilenler: Umut K.
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Merhabalar efendim fiyatlarımız kampanyalı olduğu için indirim yapamıyoruz.

|
    |
    kalpakci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.