Şimdi Ara

nPerf’e göre Türkiye'nin bağlantı kalitesi değerlendirme sonuçları belli oldu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
1
Favori
11.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell Dev 80 GB'ı cilalayıp, sonra gömmek mi? Aman allahım bana birşey oluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunca yıldır turkcellde bir zahmet adam akılli birşeyi yapsın zaten.Övdük derken biz paketi övdük,turkcellin bunun dışında övülecek bir tarafı yok.

Buradaki yanar dönerler gibi başka operatörler kullanıp gelip turkcell övmüyorum.İyiyse abicim niye turkcell kullanmıyorsunuz? Ben bunu anlamıyorum işte yahu gidip turkcell kullansana..Bir insan kullandığı şeyi över önerir siz apayrı dünyadasınız.Turkcell fanboylarının %80i turkcell över,ama ne hikmetse telekom veya vodafone kullanır🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 26 Eylül 2021; 23:42:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt
    1-Kimi övüp övmeyeceğim kimseyi ilgilendirmez.

2-Neyi kullanıp kullanacağım kimseyi ilgilendirmez.

3-Fanboy olduğumu nereden çıkardın?

4-Gereksiz yere de beni etiketlemezsen iyi olur. Şimdi sessiz ve sakince uzayabilirsin.

• En iyisi en hızlısı Turkcell, En kötüsü Vodafone.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Abi kırsala falan telekom'la girdiklerinde keşke Turkcell olsaydı diye isyan ettiklerine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

• Hangi kafayı yaşıyorsun sen anlamadım ben🤣

Kendisi etiketleyip mesaj yazıyor bana.Soru ağır gelince sıyrılıp kaçmaya yada sinirlenmeye başlıyor.Şu oppo telefonunu bırak bir elinden ve git derslerine çalış.

Krkmz1666ya laf ediyosun adamın forumdaki üyeliği açtığı tarih senle yaşıt önce saygıyı ögren.Adam yanlış yazmış diye dalga geçilmez sanki sizlerde Turk Dil Kurumu'nda çalışıyordunuz...

• Hic para verip kullanmadığım turkcell bana numara taşıma yasağı koysa acayip üzülürüm ona bak😁
    Şimdiye kadar sokmamışım hayatıma bu saatten sonra turkcell olsa ne farkeder olmasa ne farkeder :)
    Kırsalda yaşamıyorum şehir merkezindeyim benim için farketmiyor yani.Kırsalda yaşayan düşünsün,900km yol giden düşünsün 😁

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.