Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Nox Coolbay HX Mid Tower Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Giriş
      564 Mesaj
      Referanslar: 71

Katılım Zamanı
      13 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

15 Eylül 2013 23:49:09 Konu Sahibi
      1
      1 Nox Coolbay HX Mid Tower Kasa
      Sıfır gibi tertemiz, tüm parçaları ile birlikte hasarsız 10 numara kasadır. 1 sene önce CoolerMaster HafX 942'ye geçtiğim için satıyorum. Donanımla yakınen ilgili olan her kişi bu kasayı çok iyi bilir. Performansı ve malzeme kalitesi yönünden asla tartışılmaz bile. Uzun süredir bomboş durup yer kapladığı için satıyorum. Alan kişi memnun kalmassa parasını iade alabilir ve kasayı tekrar gönderebilir. Alana hayırlı uğurlu olsun...
      Fiyat : 195 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Kadıköy Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
      |

MSI 1080Ti Lightning - ACER Z35 Predator - MSI X99A Godlike Carbon - Intel i7 6850K - 32GB G-SKILL RipjawsV 3200Mhz CL14 - Samsung 960 Pro M2 SSD 512GB - SoundBlaster ZxR - CM Storm QuickFire TK - Roccat KONE Pure Military Naval Storm - 3 TB WD Black Enterprise Edition - 8 TB WD RED NASWare3.0@RAIDON Raid 0 - Corsair AX1200i - Lamptron Fan-Atic 5 Port Military Switch Baybus Rad Fan Control - SONY STR-DE695 Receiver /SONY SA-WMS345 SW - FISHER SME 180/II Three way Speaker System
Reklamlar
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,121
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.