Şimdi Ara

Novacom Spybox Android mini uydu alıcısında prime video alt yazı seçeneği sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı günler dilerim, başlıkta açmış olduğum cihaz hem lnb girişli hem android tabanlı netflixte alt yazı seçeneğini değiştirebiliyorken, Amazon Prime videoda dizi ve filmlerde alt yazı seçeneğini seçme kısmı gelmemekte seçim yapamıyorum sorun neden kaynaklı olabilir bilen bir arkadaş forumda varsa okuyorsa eğer lütfen yardım ederse sevinirim, sağlıklı günler herkese..

• prime video'nun hangi versiyonunu yüklediniz,aptoide'den mi,kendi marketinden mi yoksa google play'den mi,spybox marketinden yüklediğim hiç bir videoyu açmıyor,google playden yüklediğim versiyor zaten mobil versiyonu,her videoyu açıyor altyazı da değiştirilebiliyor ama 480p görüntü var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokah

prime video'nun hangi versiyonunu yüklediniz,aptoide'den mi,kendi marketinden mi yoksa google play'den mi,spybox marketinden yüklediğim hiç bir videoyu açmıyor,google playden yüklediğim versiyor zaten mobil versiyonu,her videoyu açıyor altyazı da değiştirilebiliyor ama 480p görüntü var

Novacom spybox sx mini android uydu alıcımın Google play sürümü 7.0, aptoide nedir anlayamadım, prime videoyu google play sürümünü yükledim videolar diziler filmler açılıyor fakat alt yazı seçeneğini değiştirme yeri yok dizi ve filmler direk ingilizce seslendirme olarak gelmekte.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.