Şimdi Ara

Nova Launcher hakkında her şey 'Nova Launcher inceleme' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
5.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu fiyata düşmüşken kaçırmayın arkadaşlar

Hocam silinememesinin sebebi hali hazırda launcher olarak kullanılmasından olabilir, nova ayarlarından varsayılan launcher olarak telefonunuzla geleni seçtikten sonra uygulamayı silebilirsiniz
  • Resmi note 2 de kullanan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: microgenius

Bu fiyata düşmüşken kaçırmayın arkadaşlar

Hocam silinememesinin sebebi hali hazırda launcher olarak kullanılmasından olabilir, nova ayarlarından varsayılan launcher olarak telefonunuzla geleni seçtikten sonra uygulamayı silebilirsiniz

çift tık çalışmıyordu (g2 kullanıyorum)

bende ayarlara girip aktif etmiştim, cihaz yöneticisi falan onayı istemişti.. onu ayarlara girip deaktif edince kaldırabildim :)

teşekkür ederim..
  • Para tuzağı.İşe yarar 1-2 özellik var , geri kalanlar zaten Android'de mevcut.Uygulama kendi marifeti gibi göstermeye çalışmış.Şu an 50 kuruş ama yine de bence tamamen gereksiz bir uygulama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Resmi note 2 de kullanan var mi

Var. sorunsuz calısmakta..
  • Arkadaşlar,

2 gün önce prime versiyonunu note 4'ume yükledim.Herşey ok fakat ekranı acarken ilk acmamda (3-4 açmada bir) ya e-mail ya kamera ya gruplandırdığım klasorler gibi uygulama acılıyor ana ekranımda.sildim tekrar yukledim ama duzelmedi.Hareket ve uygulamalar menusu de tümden kapalı..ama olmuyor.mutlaka bir program ekranı ilk actıgımda onume acılmıs vazıyette geliyor..Benim gibi aynı sorunu yaşayan var mı?Çözümünü bilen?

• Apex 'i nova'dan daha çok seven bir benim herhalde :D Ama nova 0,59tl iken almak lazım tabi kaçırmak olmaz :D
  • Bu fiyata kaçmaz

• Elinize sağlık Berkan Hocam. Faydalı bir video olmuş. Nova'nın ekran hızını ışık hızda kullanma ayarı en sevdiğim yanıdır.
  • Glass temasini tavsiye ederim.

• Teşekkürler

• Nova launcher yükledikten sonra ekranın çevresinde her bildirimde yada bir işlem yaparken ışık yanıp sönüyor bunu nasıl iptal edebilirim. Tşkkr ederim

• Nova launcher candır.

• alternatif önerebileceğim Microsoft Launcher
  • Tesla Unread'i Google Play'den kaldırdılar, okunmamış sayısını Nova'ya entegre ettiler ama düzgün çalışmıyor, neyseki Tesla apk olarak indirilebiliyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.