Şimdi Ara

Nova Launcher hakkında her şey 'Nova Launcher inceleme' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
5.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: exoss

abi çook uzatıyosun yaw . iki bideonada baktım ikisinide yarıda bıraktım brz daha kıza videolar ltfn

Merhaba

Nova Launcher'ı menusuyle beraber ayrıntılı olarak ınclemeye calıstım. Uzun ayarlarının arasından bır cok pas gectıklerım oldu. Bu halıyle bıle vıdeo uzun surdu ancak derınlemesıne ınce ayarlarını ogrenmek ısteyenler ıcın faydalı olacagını dusunuyorum.

Saygılarımla

Üstad seçtiğin inceleme konuları çok başarılı fakat incelemelerinin temposu çok düşük. Dolayısıyla izlerken bazı izleyiciler sıkılabilir. Bu klip için benim önerim montaj esnasında arka fonda ritim olarak biraz hızlı güzel bi şarkı koyabilirsin ve her açıkladığın detaydan sonra 2x hızda demo klibini koyarsan incelemenin genel hızını arttırabilirsin diye düşünüyorum.

Öte yandan, elinize sağlık

• Nova yada Apex hangisi tavsiye edersiniz

• Marketteki butun launcherlari denedim. Novanin kirilmis surumunu epeydir kullaniyorum. Cok iyi program. Kisayollari falan on numara. Elemana kac defa mesaj attim ucuzlat alayim programi. Dinlemedi beni :d bende 9tl verip aldim. Tavsiye ederim:)

• Bende Note 3 de apex launcher pro kullaniyordum. Lollipop kurduktan sonra touchwiz kullanmaya başladım. Touchwiz gerçekten inanilmaz stabil hale getirilmiş.bir kaç beğendiğim launcher var ama whatsapp Facebook vs gibi Uygulamaların okunmamış sayısını göstermiyor.

• Bunun gibi daha fazla inceleme bekliyoruz.Elinize Sağlık

• Nova launcher premium download linki atın beyler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2de bazi widgetlerde widget bulunamadi sorunu var. O yuzden kullanmiyorum hic bir launcheri

• berkans kullanıcısına yanıt
    Uygulamaların uygulama sekmesi içindeki yerlerini nasıl değiştirebiliriz.

Şu anda alfabetik sıralı.

Tek yapamadığım bu kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 20 Ocak 2015; 13:53:52 >
  • Dodol ve solo launcher kadar iyisini görmedim. Ama en iyisi solo. Dodol çok batarya tüketiyor.

• Bi hatırlatma yapayım,Samsung'un stok hava durumu widget'ı nova'da çalışmaz.Seçemiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Maalesef bu özellik Nova'da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LethalFalcon

quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Maalesef bu özellik Nova'da yok.

Bu bi şaka olmalı

• ikonlarin altindaki yazi karaakterlerini buyutebiliyormuyuz, bulamadim menude,birtek 3 cesit yazi stili ile ikon buyutme kismi var fakat yazi karekterlerinin buyuklugu ayarlanamiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dgsahin -- 21 Ocak 2015; 8:21:02 >
  • nova da bildirim sayısı görünmüyor bende teslayı yükledim değişen birşey olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: athena28

nova da bildirim sayısı görünmüyor bende teslayı yükledim değişen birşey olmadı

Teslayi yükledikten sonra nova ayarlarına girip ayarlayacaksin

• frux kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, kullanışlıdır. Son güncellemeden sonra ekrana çift dokunarak kilitleme olayıda geldi.
  • alt paneldeki uygulamalar kısayolu silindi nasıl geri getirebilirim?
  • Nova candır

• arkadaşlar google playde 0.59 tl ye düşmüş, bende aldım bulunsun diye..

fakat şuan silemiyorum, ne marketten, ne de uygulamaların içinden.. nasıl sileceğim yardım eder misiniz?

• suan niva launcher prime 0.59 Tl ye :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.