Şimdi Ara

NOVA 2 çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 19
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 5 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ahmet© (9 mesaj) -tayfun- (4 mesaj) prooge (3 mesaj) honestwriter (2 mesaj) flayzeraynx (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bende bunu bekliyordum sonunda nova 2 çıktı. türkiye itunes da yok.bu seferki daha fazla 716 mb.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Yarbay
    2436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bu oyunu seven bir tek ben mi varım ya?
    |
    |
  • Yarbay
    6106 Mesaj
    grafikler çokiyi duruyor.birinci oyun çok hoşuma gitmesine rağmen bitirmemiştim.kısmetse ikinciyi bitirmeyi planlıyorum.indiriyim hemen
    |
    |
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj
    quote:

bu oyunu seven bir tek ben mi varım ya?

bende cok seviyorum aslında,birincinin fiyatı 4,99$ .ucuzlasın diye bekliyorum:)
    2 cıktıysa yakında buda ucuzlar .
    butarz firs person shooter oyun arıyorum,nova ii gercekten .onerebileceğiniz başka birsey varmı
    |
    |
  • Yarbay
    4398 Mesaj
    indirmeye başladım ama sevmiyorum bu oyunu bakayım yine de
    |
    |
  • Yarbay
    2436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: honestwriter

bende cok seviyorum aslında,birincinin fiyatı 4,99$ .ucuzlasın diye bekliyorum:)
    2 cıktıysa yakında buda ucuzlar .
    butarz firs person shooter oyun arıyorum,nova ii gercekten .onerebileceğiniz başka birsey varmı

modern combat 2 var beğenmiştim onu.birde shadow guardian çıkmış oynamadım ama görüntülerden güzele benziyor oda.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj
    quote:

modern combat 2 var beğenmiştim onu.birde shadow guardian çıkmış oynamadım ama görüntülerden güzele benziyor oda.

ok arastırıyorum teşekkürler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    625 Mesaj
    ilk oyunu ben begenmistim hadi bakalim 2. deniyelim
    |
    |
  • Yarbay
    7356 Mesaj
    Akşam indirdim bozuk çıktı tekrar indiriyorum şimdi. Ayrıca Gameloft'un bu aralar çıkan çok oyunu var bakalım sonu ne olacak. 32 GB iPod'da yer kalmayacak yakında.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    dun aksam apptrackr'dan indirip kurmustum ama ilerde update'ler cikinca sarpa saracak diye endiseliydim.. bu sabah amerikan app store'da $0.99'a gorunce dayanamadim satin aldim hemen.. ilk satista %90 indirim yapmislar, bence satin alip oynamaniz daha faydali
    |
    |
  • Yarbay
    5392 Mesaj
    Ohaaaa 700 mb ! 0,99 ise bende alırım :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    pardon, o battlefield 2 icin olacakti, yanlis yere yazmisim :(
    |
    |
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Akşam indirdim bozuk çıktı tekrar indiriyorum şimdi. Ayrıca Gameloft'un bu aralar çıkan çok oyunu var bakalım sonu ne olacak. 32 GB iPod'da yer kalmayacak yakında.

Evet ben de de bozuk çıktı acaba bu oyunlardan mı kaynaklanıyor sadece gameloft u falan gösteriyor sonra çıkıyor oyundan ya da hiç açmıyor .
    ben de ipoddaki şarkıları sildim oyun attım ama sıkıldım artık nova 2 gibi oyunlardansa şimdi daha hafif hoş zaman geçirten oyunları tercih edeceğim
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşlar sanırım son bölüme geldim ama son canavarı ölüdremiyorum ne yapmak gerekiyor bilgisi olan var mı deli oldum???
    |
    |
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    İlk kez duydum bu oyunu
    |
    |
  • Yarbay
    2436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: prooge

arkadaşlar sanırım son bölüme geldim ama son canavarı ölüdremiyorum ne yapmak gerekiyor bilgisi olan var mı deli oldum???

canavar kalkanlara girmeden önce her birine mayın koy sonra canavar kalkanlara girdiğinde patlat ve oyun bitiyor
    |
    |
    saol kardeşim bir deneyim bakalım başarabilecekmiyim ?
    |
    |
    ya bende 2 tane mayın var iki kirişe atıorm canavar gelince patlatıyorum ama ölmüyor nalet şey acaba daha fazla mı mayın olması gerek ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj
    İtouch 2glerde çalışmıyor galiba keske saga sola bakmayı rage deki gibi yapsalarmis onun dısında bilgisayar oyunu gibi olmuş
    |
    |
  • Yarbay
    3369 Mesaj
    Artık Türk iTunes hesaplarından da oyunu alabilirsiniz.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.