Şimdi Ara

Notlarım nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
11
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    306 Mesaj

|
    |

Galatasaray 2011-2012
    1 Aykut Erçetin 3 Çağlar Birinci 5 Gökhan Zan 6 Ceyhun Gülselam 7 Aydın Yılmaz 8 Selçuk İnan 9 Johan Elmander 10 Felipe Melo 11 Albert Riera
    15 Milan Baros 17 Tomas Ujfalusi 18 Ayhan Akman 22 Hakan Balta 25 Fernando Muslera 26 Semih Kaya 27 Emmanuel Eboue 35 Yekta Kurtuluş 50 Engin Baytar 52 Emre Çolak 55 Sabri Sarıoğlu 76 Servet Çetin
    80 Kazım Kazım 86 Ufuk Ceylan 90 Sercan Yıldırım
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj
    Notların gösterdiği sayısal değerlerden başka ben boşa geçirilmiş bir yarım dönem görüyorum
    Dostum bak aman diyim şu an dersleri boşlamışsın , kitap defter açtığını bile düşünmüyorum
    Sonra çıkar acısı , boşa geçirilmiş seneleri son senede toplamaya çalışırsın elin ayağına dolaşır
    Aldığın notların gram değeri yok ama sakın seneyi boş geçirme
    Ne gördüysen o sene hallet , benden sana nacizhane dost tavsiyesi hadi kal sağlıcakla

Yollar uzun, dikenli, taşlı olsa da
    Bastığın yer hüzünle dolsa da
    Sel, çığ, ateş önünde her ne olsa da
    Cim Bom lular başı dik yürür
  • Yarbay
    25293 Mesaj

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Felsefeden 45 i geçemedim. Bence senin bi olayın var.
    |
    |

Orijinalden alıntı: .Uqur.

Notların gösterdiği sayısal değerlerden başka ben boşa geçirilmiş bir yarım dönem görüyorum
    Dostum bak aman diyim şu an dersleri boşlamışsın , kitap defter açtığını bile düşünmüyorum
    Sonra çıkar acısı , boşa geçirilmiş seneleri son senede toplamaya çalışırsın elin ayağına dolaşır
    Ne gördüysen o sene hallet , benden sana nacizhane dost tavsiyesi hadi kal sağlıcakla

hocam sayısal dersleri yapamıyorum,ne kadar çalışsamda uğraşsamda sayısallar olmuyor.Sözellere de çalışabildiğim kadar çalışıyorum ama bu kadar oldu.2.Döneme düzelticez artık başka yolu yok

Galatasaray 2011-2012
    1 Aykut Erçetin 3 Çağlar Birinci 5 Gökhan Zan 6 Ceyhun Gülselam 7 Aydın Yılmaz 8 Selçuk İnan 9 Johan Elmander 10 Felipe Melo 11 Albert Riera
    15 Milan Baros 17 Tomas Ujfalusi 18 Ayhan Akman 22 Hakan Balta 25 Fernando Muslera 26 Semih Kaya 27 Emmanuel Eboue 35 Yekta Kurtuluş 50 Engin Baytar 52 Emre Çolak 55 Sabri Sarıoğlu 76 Servet Çetin
    80 Kazım Kazım 86 Ufuk Ceylan 90 Sercan Yıldırım

• Yarbay
    2454 Mesaj
    quote:

Güzel editlemişsin

Orijinalden alıntı: BeyinPremium

quote:

Orijinalden alıntı: .Uqur.

hocam sayısal dersleri yapamıyorum,ne kadar çalışsamda uğraşsamda sayısallar olmuyor.Sözellere de çalışabildiğim kadar çalışıyorum ama bu kadar oldu.2.Döneme düzelticez artık başka yolu yok

Gerçekten düzenli çalışıp sayısalları yapamadıysan o zaman rotanı ona göre belirleyeceksin
    Hadi fizik ve kimyayı geçtim ama
    Matematikten kaçışın yok , lise matematiği tam bir ezberdir . Yapamıyorum diye kendini kandırma besbelli çalışmıyorsundur
    |
    |

Yollar uzun, dikenli, taşlı olsa da
    Bastığın yer hüzünle dolsa da
    Sel, çığ, ateş önünde her ne olsa da
    Cim Bom lular başı dik yürür

• Yarbay
    2741 Mesaj
    Nick-not çelişkisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel Core i7 6700K Skylake 4.00 GHz | Asus Z170 Pro-Gaming Motherboard | Kingston HyperX Fury Black DDR4 2x8 GB Dual RAM | Noctua NH-D15 CPU Silent Cooling System | Corsair 600 W CX v2 80 Bronze PSU | Corsair Graphite 760T Arctic White FULL-TOWER | Asus Strix GTX980 DirectCU II | Samsung 850 Evo 250 GB SSD | AOC i2369VM 23 5ms Full-HD IPS LED | Logitech MX Master Mouse | Logitech G230 Gaming Headset | PS4 Pro 1TB | Sony Bravia LED TV | Apple Macbook Pro Retina 15' Mid 2015 | iPhone 8 Plus 64 GB | Sony WH-1000XM2 | Canon EOS 600D 18-135mm | Fitbit Charge
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

quote:

Güzel editlemişsin

Kimsenin gerçekten alacağına inanmayın zaten. Hatta bu ülkede kimser takdir belgeside almıyor, karnede 1-2 getirmek marifet, iyi okullarda okumak istemek suç siz devam edin böyle...

Orijinalden alıntı: Uçan Tekme Atan Sıpa

quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

quote:

Güzel editlemişsin

Kimsenin gerçekten alacağına inanmayın zaten. Hatta bu ülkede kimser takdir belgeside almıyor, karnede 1-2 getirmek marifet, iyi okullarda okumak istemek suç siz devam edin böyle...

iyi editlemiş ama
    |
    |

• Yüzbaşı
    276 Mesaj
    quote:

|
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.