Şimdi Ara

Notebookta P4 mü aliim Centrino mu ?? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tabiki centrino al.
  • para o kadar sorun değilse bende cent derim..
  • tabi toshibayı bende övmeden yapamıycam.. ii bi seçim..
  • hem amd 2400+ hem p4 2533 mhz hemde centrino kullandim.
    kesinlikle centrino
    1.3 1.4 1.5 .... 1.7 hic farketmez.
    İnce az enerji sarfi ve 1 mb cache...
  • centrino al
  • 14 mayis itibariyla cikan centrinolar (dothan) 2 MB cache'li. yani (Pentium 4 e gore: 4x512kb) yeni centrino'lu laptoplar cikmaya basladi bile. 1.7 1.8 2.0 ghz.
  • Herkez centrino alsın diyorda kimse bunların hangisinin daha hızlı olduğundan bahsetmiyor.Yani ben şayet lap top alıcak olsam performans herşeyden önce gelir.İllada taşınabilir ve hafif olması gerekmez..Zaten bütün lap-top lar en fazla 1-2 kg fark var aralarında centrinoda olsa p4 de olsa aynı.
    Ben bütün centrinoların p4 lerden daha performanslı olduğunu zannetmiyorum. Fiyat performan için ben p4 derim.
  • p4 bir laptopun isisina dizin ne ladar dayanabilir ve dizinin ustunde ne kadar tutabiliyorsun peki? bunun adi ne -> laptop (dizustu)
    bir p4 laptop 2-3 saat gider gitmez.. centrino 5-6 saat gider. iki pil alirim dersen oburune de 2 pil alirsin her halukarda 2 misli fazla dayanir.
    performans acisindan 1.6 centrino 2.6-2.8 p4 e esit. ki su ankilerin cache'i p4 cache'inin 4 kati oldugu dusunulurse yeni 2.0 ghzlik centrinolar p4 3 ghz nin ustunde performans saglar.
    centrino almakla otomatik olarak wireless kartin da yaninda olur.
    laptoplarin asil amaci hafiflik ergonomi tasinabilirlik ve uzun sureli kullanimdir. p4'ler laptop cpu'su degildir. centrinonun tek dezavantaji fiyatidir. ee bu kadar artinin yaninda buna da katlanilir.
  • +1 Zaten fiyatlar da zmnla düşecektir-şu kurları göz önüne almazsak
  • yorumlarınız için sağolun....centrino alıcam.
  • bide asusun modelleri iyiye benziyor fiyatıda uygun ne dersiniz?? Yada sizin tavsiye ettiğiniz bi marka model warmı....
  • masaüstünde en iyi seçim compaq
    notebook ta en iyi seçim toshiba dır
    toshibanın da centrino işlemcisi tavsiyedir ne de olsa yeni teknoloji :)
  • Pentium 4 M diye mobil işlemcisi var intel'in. Onlar 3 saatin üzerinde dayanıyor genelde. Birde performans sorun değilse Celeron'lar da olabiir belki. Onların enerji tüketimi daha azdır P4'lere göre sanırım.
  • doğru seçim dostum centrino
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.