Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Notebookta P4 mü aliim Centrino mu ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
34
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Notebookta P4 mü aliim Centrino mu ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    88 Mesaj
    Toshiba notebook almaya karar verdim.P4 işlemcimi yoksa Centrinomu. Bide Toashiba iyi bi seçim olmuşmu??

|
    |
  • Yüzbaşı
    544 Mesaj
    alacaksan centrino al tabiki. toshiba iyi bir şeçim, 3 senedir toshiba kullanıyorum kendimden kaynaklı problemleri saymazsak(monitörü kırmıştım) sorunsuz kullandım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj
    toshiba bildiğim kadarıyla iidir.
    işlemci olarakta centrino seçmelisin.
    |
    |
  • Yarbay
    2440 Mesaj
    centrino arkadaşların dediği gibi iyi seçim hem ince,hafif, hızlı, güzel tercih
    |
    |
  • Teğmen
    235 Mesaj
    Asla notbook almam. ben giderim iBook veya powerbook alırım ama senin işine standart notebook yarayacağı için Toshiba Centrino en iyisi
    |
    |
  • Yarbay
    2325 Mesaj
    amd al. amd
    amd amd amd [bgdnc2]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    rabesantrata saçmalama adam sana centrino mu yoksa p4 mü diye sormuş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    rabesantrata saçmalama adam sana centrino mu yoksa p4 mü diye sormuş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Zaten amdlerin notebooklardaki performansı berbat amd nin amacı ocdir notebook ta da oc söz konusu değildir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Bence centrino al derim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    notebooklarda en iyisi centrino. notebookun anlamı zaten ofisini her yere taşımak ve elektrik kablosu gibi şeylere bağımlı kalmamaktır. bunu da bitek centrino sağlıyor. marka olarak toshiba çok iyi ama asusa da bakabilirsin, fiyatları oldukça uygun.piyasaya yeni girdiler, tanıtım yapıyolar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Ama toshiba da sınırlı kalma dell sony ve asus un kileride incele onların modelleri daha yenidir toshiba uzun süredir yeni model çıkarmıyor.
    |
    |
  • Teğmen
    235 Mesaj
    Bu arada AMD li bir notbook. daha açılırken şarzı biter be. hehe.
    |
    |
  • Binbaşı
    1131 Mesaj
    p4 ile centrino işlemci arasında hız olarak ne kadar fark var arkadaşlar bunları karşılaştırsak nasıl yaparız acep
    |
    |
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by maxpain</i>
    <br />Bu arada AMD li bir notbook. daha açılırken şarzı biter be. hehe.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Hayır, Athlon2400Mobil işlemcili bir laptop kullandım, 2.5-3 saat gidiyordu pili.
    |
    |
  • Yarbay
    2309 Mesaj
    centrino al...İnce ve şık..Sonuçta laptopta o kadar performans aramaya gerek yok...
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    toshiba iyidir centrino al
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Toshiba kullandım gerçeken iyi centrino almanı tavsiye ederim.Ama fiyatı biraz pahalıdır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj
    bi arkadaşım da lap top almayı kafasına koydu yaklaşık 6 ay araştırma yaptı, araştırmadık laptop bırakmadı, en sonunda toshiba aldı. model S1, 32 mb ati 9000 ekran kartı ve centrino 1.4 ile adam call of duty' i 32 bit ve 1024*768 de takılmadan oynuyor, tabii şaştım ben bu işe, son bombası da takılmadan NFS unleashed oynaması oldu, valla bi oyun makinası mübarek, teknik servisi de tosibanın çok ii miş.
    |
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    P4ler bu dandini yapıyla zaten intete birçok stabilizasyon masrafı ve çok yüksek işlemci fiyatı sağlamış ve masaüstünde dahi yerini centrinoya bırakacakken kesinlikle centrino..
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.