Şimdi Ara

Notebook tavsiyesi (Ofis için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Abime ofis için bir notebook arıyorum almışken iyi bir cihaz olsun diyorum cunku şuan bozulan bilgisayarı 4-5 yıl oluştur alalı.
    Ofiste Outlook , excel , word ve İnternette gezinmekte kullanmak için.Şuan kendimin kullandığı makine HP G6 2303st i5 3230m 8 gb ram 750 gb hdd bu cihaz bana gayet yeterli gelmekte.
    Bunun gibi yada bundan biraz daha üstün bir özelliklerde olabilir. Bütçe 2000 - 2200 TL

Bu cihazı buldum fakat bir kaç kişi bu kadar para verecem ama U serisi işlemci var dgmez diyor.Çok fazla anlamam işlemci olaylarından yardımlarınızı rica ediyorum.
    http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-15-p106nt-core-i7-4510u-20ghz-8gb-1tb-8gbssd-156-2gb-w81-notebook.html

• Üzerindeki i7 işlemci senin i5 işlemcinden iyi u serisi işlemciler az güç tüketip az ısınırlar performansları m serilerine göre düşük olur ama yeterli olurlar.Bu bulduğunuz abiniz için yeterli gelir uzun sürede dediğiniz kullanım koşullarında gider.Üzerinde içinde ssd barıdıran hdd bulunmakta bunlar hibrid disklerdir normal hdd göre daha performanslıdırlar.Mağazadan alacaksanız bu fiyatlara genelde i7 olup u serisi işlemciler var düz m m serisi bulmak bu fiyata zor hp'den memnunsunuz heralde abinizede bundan alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Üzerindeki i7 işlemci senin i5 işlemcinden iyi u serisi işlemciler az güç tüketip az ısınırlar performansları m serilerine göre düşük olur ama yeterli olurlar.Bu bulduğunuz abiniz için yeterli gelir uzun sürede dediğiniz kullanım koşullarında gider.Üzerinde içinde ssd barıdıran hdd bulunmakta bunlar hibrid disklerdir normal hdd göre daha performanslıdırlar.Mağazadan alacaksanız bu fiyatlara genelde i7 olup u serisi işlemciler var düz m m serisi bulmak bu fiyata zor hp'den memnunsunuz heralde abinizede bundan alacaksınız.

Evet HP çok memnunum.
    i7 m serisi cihazlar ne fiyat aralığında ?
  • hp ve diğer markalarda pahalı birde donanımı yüksek tutunca daha pahalı oluyorlar.
  • şlemci : İ7 yada muadil bir amd

Ram: En az 4 / 8 gb

Sabit Disk : ssd + sata 7200rpm (SSD en azz 32 gb, Sata Disk en az 500 gb )

Markalar: Toshiba - Sony - Hp - Samsung - Lenovo

Usb Bağlantısı : 3.0

Numerik tuş takımı

İşletim Sistemi : Windows 7 Pro win 8.1 gibi

umarım bunlar yeterli olur.
  • İlginiz icin tesekkurler , ilk mesajinda belirtigim urunu aldim suanlik bir sikinti yok gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PesimistChe kullanıcısına yanıt
    iyi forumlar.üstadım bende msi ge60 var.nakit ihtiyacından satıyorum sizin istediğiniz özellikleri kat ve kat karşılar.zaten performans bilgisayarıdır.1300 liraya bırakırım eğer almayı düşünürseniz.saygılar iyi forumlar.
     Notebook tavsiyesi (Ofis için)
  • Yukarda yazdigim uzere cihaz alindi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.