Şimdi Ara

Notebook tavsiye yardım...(marka,teknik servis)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam herkese,arkadaşlar şu aralar notebook almayı kafaya koydum sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.
    Fiyat olarak 1500tl kadar düşünüyorum.Marka da karar kılamadım sebebi kime sorarsam onun teknik servis problemi var bunda şu var bunda bu var diyorlar...İlk önce teknik servis ve yardım mı yoksa performans ve fiyat mı sizce...Toshiba, dell pahalıya kaçıyor,casper ucuz ama tavsiye eden az,lenovo iyi diyolar onunda fiyatta sorun var samsung keza casper gibi bu sagdan soldan duyduklarım.İşlemci olarak tabiki İ7 ama İ5 de işimi görür diye düşünüyorum,sizden de tavsiye edebileceginiz notebook marka ve modellerini istiyorum teşekkürler şimdiden...

• kardeş ben daha dün aldım hp dv6 6010et(LL043EA) ısınma sorunu yok özellikleri muhteşem.750 gb hdd 6 gb ram 1 gb ati 6770 ekran kartı beats audio gibi güzel özellikleri olan bir bilgisayar.fiyat olarakta 1600 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

kardeş ben daha dün aldım hp dv6 6010et(LL043EA) ısınma sorunu yok özellikleri muhteşem.750 gb hdd 6 gb ram 1 gb ati 6770 ekran kartı beats audio gibi güzel özellikleri olan bir bilgisayar.fiyat olarakta 1600 tl.

Nerden aldın kardeş baktım dedigin bilg. Teknosa da 2365tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_bayar86

quote:

kardeş ben daha dün aldım hp dv6 6010et(LL043EA) ısınma sorunu yok özellikleri muhteşem.750 gb hdd 6 gb ram 1 gb ati 6770 ekran kartı beats audio gibi güzel özellikleri olan bir bilgisayar.fiyat olarakta 1600 tl.

limangodan aldım kardeş.ama kampanya bitti haberin olsun.
  • tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_bayar86

quote:

Yukarıda önerdim bu laptopu zaten.Hepsiburada linki mevcut.
    Bu fiyatlarda daha performanslı laptop bulamazsınız.
  • DELL INSPIRON N5110 B67F67 i7-2670QM 6GB 750GB 15.6

1600 civarında geziyor fiyat ama güzelmakina kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.