Şimdi Ara

notebook sıvı teması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> notebook sıvı teması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    395 Mesaj
    kardeşimle gazoz içiyorduk benim güzel kardeşim bir yumruk vurunca benim notebook biraz gazoz içti ya resmen yüzüyordu hemen tuttuğum gibi
    kaldırdım sıvı alan kısmı aşşağı verdim pili söktüm kapattım (çalışıyordu hala) şuan sıvı alan kısmı aşşağıda kalıcak şekilde dikili vaziyette kurusun diye koydum

kablosuz mausum vardı sanırım mefta onuda kurusun diye koydum cdrom tarafına sıvı dküldü biraz almış galiba acaba ne yapmalıyım birde gazoz şekerli birşey olduğu için yapış yapış kaldı anakarta yada bileşenlere gidip gitmediğini nasıl anlayabiliriz içini açarak benim yapabileceğim bir işlemmidir?

asus n61ja -240dv makinam

|
    |
    |
    |
    Bu olaydan sonra bilgisayarı kullanmayı denemedin mi?
    |
    |
    |
    |

Eğer bunu okuyorsanız, bu uyarı sizi ilgilendiriyor. Bu karınca duası gibi yazıyı okuduğunuz her saniye, hayatınız biraz daha kısalıyor. Yapacak başka işiniz yok mu? Hayatınız bu kadar boş mu, şu dakikaları harcayacak başka bir şey düşünemiyor musunuz? Otoriteye, otorite olduğunu iddia eden herkese saygı duyacak kadar hayran mısınız? Size okumanızı söyledikleri her şeyi okur musunuz? Size düşünmenizi söyledikleri her şeyi düşünür müsünüz? Size istemeniz gerektiğini söyledikleri her şeyi satın alır mısınız? Evinizden çıkın. Hoşlanacağınız birisiyle buluşun. Aşırı alışverişi ve mastürbasyonu bırakın. İşinizden ayrılın. Bir kavga çıkarın. Canlı olduğunuzu kendinize ispat edin. Eğer insanlığınızı talep etmezseniz bir istatistik olarak yaşayacaksınız. Sizi uyarıyoruz. Dikkate alın.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.