Şimdi Ara

Notebook Şarj Hatası : %4 kullanılabilir (prize takılı,dolmuyor) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
160.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    arkadaş senden allah razı olsun.5 teknik servis batarya değişecek dedi.allahtan yeni batarya almamışım.iyiki varsın!!!!!
  • traumpapi T kullanıcısına yanıt
    ne demek :)
  • Şimdi bişi soracağım pc pil takılıyıken elektrik ile çalışabilirmi?
  • webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    ŞARZ SORUNU
  • Batarya bozulmus olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim sorunum biraz profosyonelce galiba.Yeğenime lenovo marka bir laptop aldık ama bu marka Türkiye de bulunmuyormuş ve şimdi batarya lazım olduğu için de bulamıyoruz.Firmaya sorduk 260 kaymağı bastırırsanız size getirtiriz dediler.Bizde şimdi tam orijinalini değil de biraz farklısını aldık ama o da orijinal olmuyor deyip şarj etmiyor.Kısaca tam bir çıkmazdayız.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa bir zahmet bizi bilgilendirsin.Teşekkürler.
  • benim makinede aynı sorundan muzdarip (dell inspire) yaklaşık 4.5 yıldır kullanıyorum ama dünden beri pil şarj etmemeye başladı daha doğrusu %2'ye kadar geliyor sonra orada duruyor, pil bileşenlerin falan kaldırıp tekrar yükledim ama değişen bir şey olmadı, pilin ölüp ölmediğini anlamanın pratik bir yolu var mıdır?
  • Ayni sorun az once bendede oldu. Yuzde 9 prizetakili dolmuyor yaziyodu. Sarj kablosunu cikarip taktim duzeldi

• Merhaba arkdaslar benim problemim 2012 yilindan beri kullandigim packardbell ts44hr 612tk model laptobuma yeni batarya almak. Laptop partner firmasindan muadil batarya aldım , prize takili ama sarj dolmuyor yazisi cikiyor 3 kere degisim yapti firma farkli marka batarya denedik hepsinde ayni problem cikiyor. Pc bataryasiz calisyor. Ama muadil batarya takinca sarj olmuyor. Nasil cozecez bu sorunu bu yardim yoruldum artik. Orjinal bataryam bu ama olu muadiller de pc sarj etmiyor

• Lenovo z500 dizüstü bilgisayarımda şarj yüzde 7 yi geçmiyordu. Prizden çektiğim gibi kapanıyordu. Çözümü modelinize uygun "Lenovo Battery Firmware Uptade" güncellemesini yapmak.
    Kaynak:https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-P-Y-and-Z-series/Ideapad-Z400-Z500-Z510-battery-will-not-charge-plugged-in-not/ta-p/1139477
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.