Şimdi Ara

Notebook Modifiye (Dahili Kamera,Extra Speaker ve Fan ekleme) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
16.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Notebook Modifiye (Dahili Kamera,Extra Speaker ve Fan ekleme)
  • güsel ama bana gelmez daha asil bi resim olsaydı yine ejdarhalı ama asil bu hırçın bi kişiliği temsil edio bunu gören kız kaçar yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulcubee

güsel ama bana gelmez daha asil bi resim olsaydı yine ejdarhalı ama asil bu hırçın bi kişiliği temsil edio bunu gören kız kaçar yaw

Kızlarla işimiz yok

Yani bilgisayarımla birlikte ne işim var kızların yanında be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazeest -- 23 Haziran 2007; 16:53:10 >

• Güzel olmuş ama ekranı bi silseydin keşke
    Tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinning Star -- 23 Haziran 2007; 16:55:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yilmazeest

quote:

Orjinalden alıntı: soulcubee

güsel ama bana gelmez daha asil bi resim olsaydı yine ejdarhalı ama asil bu hırçın bi kişiliği temsil edio bunu gören kız kaçar yaw

Kızlarla işimiz yok

Yani bilgisayarımla birlikte ne işim var kızların yanında be

ya bidüşünsene wifili bi cafedesin bacak bacak üstüne atmış bu modladığın dizüstüyle takılıosun kendi çapında cafedeki herkesin dikatini çekermisin çekmezmisin

• Buyrun ekranı silinmiş hali

Notebook Modifiye (Dahili Kamera,Extra Speaker ve Fan ekleme)
  • Kırmızı bir notebook herzaman dikkat çekiyor zaten
  • eline saglık ben paviliona bastıracam bi sticker ama korkuorum cıkarırken ya kalırsa oda var
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoSt3am

eline saglık ben paviliona bastıracam bi sticker ama korkuorum cıkarırken ya kalırsa oda var

Çıkarmadan üstüne bir daha yapıştırcan
  • quote:

quote:

eline saglık ben paviliona bastıracam bi sticker ama korkuorum cıkarırken ya kalırsa oda var

• quote:

Orjinalden alıntı: Azad__Arda

quote:

quote:

• La havle vela kuvvet

hocam naptın ya ben kasanın yanını delip 12cm fa açmaya üşeniyorum sende notebook modlamışsın
    yuğ rak hacu
  • eline sağlık çok güzel olmuş
  • Çalışmalarımız devam edicek

Notebook ağladı be
  • tebrik ederim. gerçekten güzel bir çalışma.
  • Notebook un içini 2 kere açtım sebebi de açıp kapayan menteşesinin kırılmasıydı.Ancak içine led takacak bi yer bile göremedim (biraz abartı gerçi bu) ama fanı koyacak hiç yerim olamaz.Bu notebook da mod zor iş

Sanada helal olsun yani o minicik lehimlerle uğraşmak falan . İlk açtığımda neyi nerden söktüğümü 2 günde hatırlamıştım2. de ise resim çekerek söktüm daha kolay oldu toplaması.
  • Teşekkürler arkadaşlar
  • anakartın üzerinde biraz(büyük emeklerle tabii ki) işlem yapmışsın lehim fln. çokı fazla bilgim olmadığı için anlamadım. anlatabilir misin?(anlatmasan da olur)

çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ondeire

anakartın üzerinde biraz(büyük emeklerle tabii ki) işlem yapmışsın lehim fln. çokı fazla bilgim olmadığı için anlamadım. anlatabilir misin?(anlatmasan da olur)

çok teşekkürler

Hocam anakartın üstünde fanı koyacak uygun bir yer bulamadığım için üzerindeki dev elemanlarını kablolarla kenara taşıdım bu sayede anakart istediğim inceliğe geldi ve fanı koyacak mükemmel bir yer buldum. Tabi bu işi özenle yapmak ve acele etmemek gerekiyor.
  • ee son durumu nedir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.