Şimdi Ara

notebook ıcın full hd monıtor almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İmzamdaki sisteme sahibim.Biraz özelliklerine değinirsek:
    i7 2670qm
    gt630m 128 bit 96 shader
    8 gb ddr3 1333 mhz ram
    intel 330 series 120 gb ssd
    1366x768 pixel ekran

Asıl konuya gelirsek notebook ıcın hdmı baglantılı full hd ıps panel bır monıtor almak ıstıyorum cunku kendı ekranı benı tatmın etmıyor. Bluray 1080p film izlemekten ve pes oynamaktan buyuk keyıf alıyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-ml229h-215-ml229h-genis-ekran-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=55903

Bu monitoru almaya karar verdim ama bazı sorularım var.

Benim notebook u hdmı ile bu monıtore baglasam performas alırmıyım.
    Gt630m bildigim kadarıyla iyi bir ekran kartı degıl full hd destekler mi?
    Desteklerse 1080p bluray film izlerken kaliteli görüntü ve akıcı efect alabilir miyim?(10-20 gb arası filmler)
    Bide pes hastasıyım acaba bu ekran kartı ile full hd pes 13 oynayabilir miyim?(Kasmadan)

Yani kısaca bu notebookdan iyi goruntu alamak ıcın monıtor yardımcı olur mu yoksa verdıgımız para cop mu olur?

Teşekkürler.

Konuyu monitorler bolumunemi yoksa buraya acsammı diye dusundum ama burayı uygun gordum yanlıs actımsam kusura bakmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 20 Mayıs 2013; 19:28:24 >

• UP UP
  • 1-Leptopta oyunda aldığın performansı aynı şekilde monitörde de alırsın
    2-Gt 630 oyun açısından fhd çözünürlülükte düşük bir karttır ama pes gibi oyunları fhd çözünürlülükte oynatır.Çözünürlülük olarak 2560x1600 destekleyebilir dolayısıyla fhd çözünürlülükte sıkıntı olmaz.
    3-Filmleri de aynı şekilde blueray'da sorun olmaz.
    4-Ağır oyunlarda çok düşük kalır fhd çözünürlülükte oynatmaz yada çok düşük ayarlarda düşük fps'de oynarsın,çözünürlülüğü düşürmen gerekir.
  • Teşekkürler cevabınız gayet tatminkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.