Şimdi Ara

notebook çok yavaşl nedeni ne olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşın ACER 7540 notebookunu aldım ki formatlayayım. Ama hem windows 7 hem de win xp çok yavaş kuruluyor dosyaları 2 saatte yüklüyor ve yükleme işlemi bitince de windows çok geç açılıyor hemen tıkanıyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: neron23

Bir arkadaşın ACER 7540 notebookunu aldım ki formatlayayım. Ama hem windows 7 hem de win xp çok yavaş kuruluyor dosyaları 2 saatte yüklüyor ve yükleme işlemi bitince de windows çok geç açılıyor hemen tıkanıyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba.

rami ne kadar laptopun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

quote:

Bir arkadaşın ACER 7540 notebookunu aldım ki formatlayayım. Ama hem windows 7 hem de win xp çok yavaş kuruluyor dosyaları 2 saatte yüklüyor ve yükleme işlemi bitince de windows çok geç açılıyor hemen tıkanıyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba.

rami ne kadar laptopun

ram 4 gb
  • o zaman cd sürücüde sorun olabilir bende 3gb ram var imzadaki laptopta yarım saatte xp yülüyorum dosyaları cd den kopyalama 10 dakikayı geçmiyor başka bşr cd sürücü bulabilirsen onla dene bşr de
  • quote:

o zaman cd sürücüde sorun olabilir bende 3gb ram var imzadaki laptopta yarım saatte xp yülüyorum dosyaları cd den kopyalama 10 dakikayı geçmiyor başka bşr cd sürücü bulabilirsen onla dene bşr de

Başka bir problem var çünkü kurulum bittikten sonra windows yine yavaş, donuyor.
  • quote:

quote:

o zaman cd sürücüde sorun olabilir bende 3gb ram var imzadaki laptopta yarım saatte xp yülüyorum dosyaları cd den kopyalama 10 dakikayı geçmiyor başka bşr cd sürücü bulabilirsen onla dene bşr de

Başka bir problem var çünkü kurulum bittikten sonra windows yine yavaş, donuyor.

ekran kartından da olabilir ama görmeden fazla yorum yapamayacağım bir bilene baktırmanda fayda var
  • Normal işlem yaparken hızlı ama dosya kopyalarken ve bir program açarken 2 dakikalık işlemi 2 saatte yapıyor. Harddiskten olacağını düşündüm ama harddiskini başka bilgisayara taktım hiç bi sorun yok. Acaba neden olabilir başka
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.