Şimdi Ara

NOTEBOOK BATARYASI NASIL KULLANILMALI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öcelikle meraba arkadaşlar lenovo notebook kullanıcısıyım gayet memnunum ama merak ettiğim bir husus var bunu size sormak istiyorum öncelikle benim sahip oldğum notebook un bataryası çıkmamakta bende oyun oynamayı planlıyorum (lol, zula gibi) bataryası çıkmadığı için mecburen batarya üzerinde takılı oynıycam ama bataryamın ömrünün kısa sürede bitmesinden korkuyorum elbet bitecek ama ne kadar uzun o kadar iyi. Şimdi benim bataryayının ömrünü uzun tutmak için hep şarjdamı oynamalıyım yoksa bitince tekrar doldurarakmı oynamalıyım birde başka bir forumda bunla alakalı soru görmüştüm ama yanıtı tam olarak verilmemişti onuda sormak istiyorum ilk olarak notebookun şarjı yüzde 100 olduğunda elektiriği prizdenmi yoksa notebookun bataryasındanmı almakta ikinci olarakta bilgisayar şarj olurken -örneğin şarja takılı ama daha yüzde 50 dolmuş- notebook bataryasındanmı yoksa prizdenmi almakta benim sorularım bu kadar önerilere açığım bence şöyle yap veya böyle yap diye yorum yapabilirsiniz
    ilginiz için teşekkürler

NOT : LÜTFEN BU KONUYA DAİR BİR BİLGİNİZ VEYA TECRÜBENİZ YOKSA YORUM YAPMAYINIZ !

• YOKMU BİR BİLGİSİ OLAN YA YARDIM BEKLİYORUM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.