Şimdi Ara

Notebook almayı düşünüpte:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    64 Mesaj
    Pcdepo.com u seçicekseniz birdaha düşünün nedeni ise;
    quote:

Mesajınız : iyi günler sitenizi inceledim fakat lenovo y500 sli modellerinin hiçbiri stoklarınızda yok. Stoklara gelicek bir ürünmü yoksa satıştan kaldırıldı mı ?

-------------------------------

Ynt : Lenovo Notebook

Sayın ******* ******* *********

Merhaba, Yeni MSI notebook modelleri bir aksilik olmaması durumunda Temmuz ayında stoklarımızda olacaktır. Saygılarımızla.

Norma Bilgisayar Dış Tic.Ltd.Şti.

Tel : +90 0 216 316 27 10PBX, Fax +90 0 216 316 27 16, Mail : [email protected]

Bu e-posta'yı PCDEPO - pcdepo.com sitesinden bilgilendirme amaçlı almış bulunuyorsunuz.
    E-Posta'yı düzgün görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Mesajımı bu 3. olarak kaideye almadan cevap yazılıyor. Ben ne soruyorum bana ne cevap veriliyor. daha öncede aynı partiden 2 seri numarası olan 2 SLI y500 modelinin 2013 olup olmadıgını sordum cevap ise gelmedi bile. Zahmet edip cevap yazdılar ondada bana MSI dan bahsediyorlar.

Daha önce alışveriş yapmadım fakat servis olayında olsun müşteri memnunyeti kapsamında olsun buradan bir şeyler almayı düşünüyorsanız bu ilgi ve alakayı(!) gözardı edip etmemek size kalmış.

Sadece bilgilendirmek istedim sizleri herhangi bir çıkar yada başka bir amacım yok bu konuda ilgisiz davranmaları biraz garibime gitti sadece ondan dolayı bu mesajı yazdım.iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_xps -- 10 Haziran 2013; 18:38:39 >

|
    |

Intel Core Ivy Bridge i5 3230M || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
    Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

• Yüzbaşı
    950 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
kolayoto.com
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.