Şimdi Ara

note4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Prometheus # (2 mesaj) emre4335 (1 mesaj) kemalboran (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba ,

17.10.2014 tarihinden yani ilk çıkış tarihinde capitöl turkcell'den Beyaz note 4 aldım , siyah alma niyeti ile gittim ama yoktu.Beklemek istemediğim için yani aceleci davrandığım için beyaz aldım.Beyaz rengi kötü değil kesinlikle şık ve güzel duruyor , daha önceki telefonum iphone 5s silver hatta ondan önceki telefonum iphone 5 silver oldukları için siyah telefon kullanmak istiyorum başka bir sebebi yok.Cihazım faturalı aksesuarları tam genpa garantilidir.Aynı koşullar olma şartı ile yani dist garantili kutulu faturalı siyah note 4 ile takas yapmak istiyorum.Takas sadece istanbul içi kadıköy veya üsküdarda yapabiliriz.

Lütten faturası olmayan , paralel yolla satın alan arkadaşlar iletişime geçmesin.

|
    |
  • Binbaşı
    1144 Mesaj
    Hocam içiniz ısınmadı galiba beyaz renge
    |
    |
  • Yarbay
    5890 Mesaj

Başkasının üzerine fatura kesilen telefonda herhangi bir sorun olduğunda servisten para iadesi alamazsınız, birebir değişim yaptıramazsınız, hakem heyetine başvurmanız gerekirse başvuramazsınız, fatura sahibi gelsin derler. O nedenle resmi garantili dahi olsa başkası adına fatura edilen telefonla takas yapmanızı tavsiye etmiyorum. Beyaz iyidir.
    |
    |
    Prometheus # kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bu bilgileri bilmiyordum daha önce kullandığım bütün telefonlar beyaz olduğu için siyah renk kullanmak istiyorum , aceleci bir yanım var o yanımıda sevmiyorum aslında.Bilgilendirme için teşekkür ederim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.