Şimdi Ara

Note fe alınır mı..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kamera performansı güncel cihazlardan ne kadar geride kalır mı..? sosyal medya kullanan biri için 1 günü çıkarır mı..? desteğinizi bekliyorum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arka kamera performansı çok iyi gayet götürür ama ön kamera malesef o kadar da iyi değil bence. Bana göre Sd 820 li bir cihaza 2000 tl gibi bi rakam çok. Tabi eğer oyun oynamam ben sosyal medya kullanırım diyorsanız gayet yeterlidir. Ben o fiyata Sd835 li cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim. Oneplus 5t çok iyi bir seçenektir Huawei Mate 10 Xiaomi Mi6 yada Xiaomi Mi Mix2 bunlar bence Note Fe den daha iyiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 2 Mayıs 2018; 2:2:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Note fe güzel bir cihaz gibi gelmişti fiyat açısından ve tasarım açısından da öyle

• Ali Can OHJWQ A kullanıcısına yanıt
    Hocam bi cihazdan ne istediğinize bağlı. Tasarımı gayet hoş gerçekten ve özellikleride yeterli ama bana göre Oneplus 5t hem tasarım hem kamera hem performans olarak çok daha üst seviye Fe ye göre. Mi mix2 ve Huawei mate 10 da daha iyi. Note Fe biraz Note serisi sevenlere hitap ediyor kalem sevenlere. Ben telefonda her zaman performansa bakarım o yüzden bu cihazları tavsiye ettim. Tabi karar sizin bence benim tavsiye ettiklerimede bakın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 2 Mayıs 2018; 2:8:25 >
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim önerin için..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.