Şimdi Ara

Note Fan Edition Hakkında Sorularım Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • - Herhangibir yönüyle xperia c4 ümü aratır mı?(Note nin çok daha üstün bir telefon olduğunu biliyorum ama yine de sormak istiyorum)

- Öncelikli kriterlerim batarya(1 günü çıkarsa yeterli), stabil olması, kamera(xperia c4 ümün selfie kamerası çok iyidi onu aratır mı?),müzik performansı(ses kalitesi ve yüksekliği iyi olmalı). Bu konularda beni memnun eder mi?

- Yazın sanırsam note 9 çıkacak, fiyatı daha düşer mi yoksa etkilemez mi? Ya da note 9 un çıkmasından bağımsız bir şekilde fiyatı düşer mi?

- İthalatçı garantili olması önemli bir olumsuzluk mu, samsung tr garantisinin olmamasının eksikliğini çekermiyim

- Özetle bu telefonu tavsiye edermisiniz, bu fiyat seviyelerinde iyi bir telefon olduğu için bütçemi bu seviyelre yükselttim, bu telefonu alırsam bütçem 2000 almazsam 1500, Bu telefonu tavsiye etmezseniz hangi telefonu tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xperia xz1 ve nokia 8.bu iki telefonda da ust segment islemci var yani Snapdragon 835.fan editionin islemcisi geri kaliyor bu ikisi arasinda.eski nesil artik.2000 tl fan editiona verebiliorsan bu secenekleri de goz ardi etme derim. ancak ses kalitesini bilmiyorum.selfie kameralari ve bir gun pili gitmesi konusunda sorun olacagini sanmiyorum.stabilite konusunda da iyi cihazlar bunlar.hatta nokia 8 stok android diye hatirliyorum.

• technoB T kullanıcısına yanıt
    XZ1 in tasarımı hiç hoşuma gitmiyor o yüzden almayı hiç düşünmedim, nokia 8 güzel gibi ama kafamda soru işaretleri var, emin olabilmek için telefonu yakından incelemem lazım hangi mağazada inceleyebilirim? Bir de güncellik mevzularına çok takılan biri değilim işlemci işletim sistemi en güncel olucak diye bir takıntım yok. Telefon çok eski olmadığı sürece alınabilir bana göre

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    yalniz islemciler arasinda bariz performans farki var kardesim.teknosada gormustum ben bu arada hala varsa inceleyebilirsin

• Yeteri.kadar aydınlanmadım up

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Note fe
    Eksiler
    - zayıf batarya
    - sınırlı güncelleme desteği
    - eski moda kameralar ( bokeh portre modu yok)
    - volte desteği yok
    - kılıf ekran koruyucu vs aksesuar bulmak çok zor
    - samsungun resmi desteğinin olmaması ki ekran
    kırılsa bulmak ve taktırmak büyük sıkıntı

Artılar
    + tasarım
    + ekran displaymate sitesinde en iyi ekran ödülü aldı
    + kamera eski moda ama jilet gibi fotoğraf çeker
    + notu not yapan kalem özelliği çok
    + son gelen oreo güncellemesiyle yazılım olarak note 8 de ne varsa note fede de o var yani tek kameralı note 8 gibi düşünebiliriz
    İthalatçı garanti ile normal servis arasında fark yok yere düşürüp kırdıktan sonra ikiside parasını almadan tamir yapmaz ama bu cihazda yedek parça biraz sıkıntı
    Genel olarak güzel cihaz kullanımı konforlu bilmiyorum note fe ana konusuna bakın genelde herkes ya volteden ya pilden yada oreo güncellemesinden şikayetçi
    Ben düz kullanıyorum
    Bence xiaomi note3 alın :)
    Hayırlısı olsun iyi akşamlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam güzel bir bilgilendirme olmuş, ben öyle çok detaylara takılan bir insan değilim ön arka güzel fotoğraf çeksin tasarımı güzel olsun stabil olsun bir de ses kalitesi iyi olsun başka birşey istemem, batarya da bir kriter ama günü çıkarması yeterli benim için xiaomi önermişsiniz ama xiaomi sevmiyorum ben. Nokia 8 nasıl sizce

• Kullanmadım bilmiyorum ama nedense herkesin bir sempatisi var o telefona forumda genel olarak mate 10 note fe nokia 8 xiaomi çok konuşuluyor benim elimde şuan hem note fe hemde mate 10 var
    Note fe gibi değilde ucuza s7 edge alacakmış gibi düşünün
    Nokia 8 görmedim bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

• Fiyat aralığı olarak tamamen aynı düşünüyoruz. Ben mi 7'yi bekliyorum hala. Fiyat olarak 2300-2500 TL gibi geleceğini düşünsem ve her ne kadar tasarımını beğenmemiş olsam da nasıl olsa vaktim var. Note FE pil performansı olarak konuma bir göz atabilirsiniz. Sıkıca takip ettiğim ve araştırdığım bir cihaz FE. FE güzel olsa da bence en alınası cihaz şu piyasa şartlarında Mi Note 3'tür. Fakat insanın gözü yeni tasarımlara kayıyor ister istemez. Tabi galaxy note serisi bir başka. Fiyatı bana fazla gelse de aklımı çeliyor. Bir de aklıma gerçekten takılan konu ekran değişim ücreti. Bugüne kadar hiçbir telefonumun camı kırılmamış olsa da nihayetinde böyle bir ihtimal var. Ekranı değiştirmeye 1000 TL ve üzeri para veremem doğrusu. Sırf bu yüzden tasarımını beğensem de almayı düşünmüyorum. İki arada bir deredeyim şuan.

https://forum.donanimhaber.com/note-fe-vs-mi-6-pil-suresi--132547695

• zwanzig kullanıcısına yanıt
    Ben xiaomi pek sevmiyorum, note fe ve nokia 8 arasındayım ama gönlüm note fe de şuanlık

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.