Şimdi Ara

Note 5 sızıntıları hız kesmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 5 sızıntıları hız kesmiyor 

Samsung 13 Ağustos'ta Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus'ın duyurusunu yapmaya hazırlansa da cihazlar hakkında bilinmeyen bir şey kalmamış gibi. Her gün sızıntılara bir yenisi eklenirken bu kez Note 5 yeniden görüntülenerek sızıntılardan nasibini aldı. Akıllı telefonun bu kez kendisiyle birlikte kutusunun da görüntüleri sızdırıldı ve bir anlamda teknik özellikleri doğrulanmış oldu.

Kutu üzerinde 4G LTE desteği, 64-bit destekli 8 Çekirdekli işlemci (Sürpriz olmazsa Exynos 7420), 4GB bellek, 5.7" Super AMOLED QHD çözünürlükte ekran, arka kısımda optik görüntü sabitleme yeteneğine sahip 16 MP ve ön kısımda 5 MP kamera, kablosuz şarj desteği ve 32 GB dahili depolama alanı gibi özellikler yazılmış.

S Pen'in konumlandırılmasına baktığımızda ise yine cihazın sağ alt köşesinden çıktığını görüyoruz. USB portuna bakıldığında ise Samsung'un Type C'ye geçmek için aceleci davranmadığını görüyoruz. Note 5'de gelecek portun da USB 2.0 olması bekleniyor. 

• Beklediğim telefondu beklentimi karşılamadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmamış
  • Hiç beklediğim gibi gelmedi.Alacak olsam gider Note 4 alırım.En azından sd kart slotu var onun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç beğenmedim ama kesin alırım :)

• Ne android severim ne ios. Hatta apple en nefret ettigim firmadir. Bu iki markadan birini alacak olsam alirim iphone bakarim rahatima. Sanki note 3 e ek bir sey katiyirlar. Isitip isitip onune getiriyorlar.

• Artık bir yerden sonra nereden koyup tüketiciyi kandırsam da satsam düşüncesi hakim oluyor. Kamera, ekran, bellek kabak tadı verdi artık. 4 GB RAM nedir arkadaş ya şaka mı bu? Klasik olacak ama kim ne derse desin Apple.
  • Keşke o kamera çıkıntısını içeri alabilseler.
  • galiba note 5 deki bir eksiklikte Infrared portun olmaması !

televizyon kumanda etmek baya ise yarıyordu , özellikle hastane gibi yerlerde, niye bu ozelligi kaldırmışlar anlamadım. iyice soğudum yani. note 4 daha iyi diyicem nerdeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 10 Ağustos 2015; 19:32:27 >
  • kenarları biraz fazla kalın değil mi ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

kenarları biraz fazla kalın değil mi ya?

Bencede kalın gibi.Hele 2. resimde daha bariz bir şekilde belli
  • yolda geçen herkes note 5 fotosu paylaşıyor samsung bizim kekliyor acaba

• Bence Note 4 ten daha sağlam bir cihaza benziyor.

• Kamera olmuştur s6dan sonra revizyona gittiyse zaten tek düşüneceğim telefon note 5 olur. Spen revizyona gitti oda su götürmez bir gerçek. Sd kartlik bir isim yok g+ videolari vede resimleri sınırsız alanda depoluyor. Ancak bataryanin degisemez olmasi aşırı sıkıntı. Diyeceğim tek sey keşke note 4 gibi acilabilir kapakla gelseydi. Sonuçta pil bu eskiyor yıpranıyor. Uzun kullanimda pek keyif vermeyecek bir model olduğu kesin.

• Nasıl olsa her sene yenisi çıkıyor bekleriz, sıkıntı yok :)

• Okisht kullanıcısına yanıt
    Bu kadar sızıntı oluyor ama batarya halen muamma. 4000mah diyen de var 3220mah diyen de. Hangisi doğru peki?

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Note modelinin şu aç için farklı kılan çok fazla bir şey kalmadı açıkçası. Açılabilir arka kapak ve sd kart desteği olmazsa Galaxy S6 Edge Plus'dan çok farklı bir seçenek olmayacak. Sırf kalem için Note tercih edenlerin sayısı kavisli ekranı tercih edenlere göre daha az olur. Bu yüzden Samsung kullanıcıyı bataryadan yakalayacak gibi tahmin ediyorum ben. Yüksek kapasiteli bir batarya bu telefonu bayağı sattırır açıkçası.
  • artık herşeyi belli micro sd gelmmesse çoğu kişi vazgeçip note 4 e yönelir bataryada muallakta 4100 mü 3000 mu bakalım eger 4100 gelirse micro sd isteyenleri kendine çekebilir ama 3000 olursa zor samsung zor....tasarım güzel ama ben beğendim...

• Batarya 4100 olursa ilk gelen partiden alacam , olmazsa note 4 siparis edecem hemen. 2 gün kaldı

• Aşırı pahalı olacak gibime geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.