Şimdi Ara

note 4 kapanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cihazı yeni aldım 2 el olarak 5 aylık cihaz cihaz soguk havalarda kullandıgım zamanlarda montumun cebine koydukdan 1 dk sonra kapanıyor bataryayı sök tak yapınca düzeliyor saatlerce oyun oynadım sıkıntı yok ama nedendir dısarı cıktıgımda kapanıyor sanki batarya devre dısı kalıyor varmıdır çözümü

• Telefon Kapanmiyor uyku modundan cikamiyor sorun tam olarak yalniz kullanirken falan hic sıkintisi yok sadece disarida soguk havalarda yapiyor bunu varmidir cozumu hart reset falan attim yazilim yukselttim yine ayni 4.4.4 kuruluydu ayni sorun vardi 5.1.1 yaptim yine ayni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendeki cihaz daha sıfır 4 günlük yani ve kapanma sorunu var.Gün içinde belki 10 sefer kapanıyordur. 2500 lira verip karşılığında böyle birşey görünce insanın çok kötü morali bozuluyor. Garantiye de göndermek istemiyorum Hiç yoktan 15 gün telefonsuz kalıcam. Çözüm önerisi olan var mı?

SD kart kullanmıyorum

Reset- Hard Reset attım sonuç aynı başka bi çözümü olan varsa lütfen paylaşsın..
  • benimde arada sırada reset atıyor haftda 2 sefer felan cihazı ağustosta aldım.eski lg optimus g de vardı kendi kendine kapanma bundada var.
  • hala çözüm bulamadım acaip bi durum 17 c altında dışarda oluyor evde işte bu sorun hiç yok birde bu sorunu yaptıkdan sonra wifi sifrelerini unutuyot
  • Batarya değiştirdikten sonra donma sorunu kalktı fakat kapanma sorunu devam etti. Kapanma sorunu için bana mmc değişimi veya en mantıklısı anakart değişimi dediler. Fakat yabancı bir kaynaktaki videoyu izleyince onu denedim ve oldu. İşi küçük bir karton parçasıyla çözdüm.
    Aşağıdaki videoyu uygulamadan önce içini açtığım telefonun power, ses açma,kapama düğmesini kolonyalı fırça ile yüzeysel temizledim. Sonra aşağıdaki videoda anlattığı gibi mmc altına çok ince bir karton koydum.https://www.youtube.com/watch?v=jLPHWtb0StI
    Çok şükür kapanma sorunu çözüldü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.