Şimdi Ara

M30s kutu açılmamış 25.04. 2020 faturalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
2.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gümüşhane İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar shop.samsung.com dan indirimle aldım Bi Nedenden dolayı kullanmıcam 15 gün iade hakkım var ama burdan birisi faydalansın dedim sonuçta çek+puan yada kredi falan uğraşmadan nakit indirimli fiyattan almak isteyen olursa msj artsın
    Piyasası belli zaten Samsungda 2000 TL İnternette 1840 TL ben 1700e vericem

M30s kutu açılmamış 25.04. 2020 faturalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 27 Nisan 2020; 22:12:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. El telefonu kapalı kutu diye sattıktan sonra bu anlattıklarınızın bir önemi yok? Sattığınız kişinin arkadaşıyla arasındaki konu sizi ilgilendirmez eğer siz telefpnu sıfır diye 2.el olarak sattıysanız iade almak mağduriyeti gidermez. Sonuçta aldıkyan sonra vergi zammı geldi ve sarın alan kişi sizden almak yerine başka yerden alabilirdi. Siz bu ilanı açtığınızda sıfırından sadece 50-100 tl civarı ucuzdu ben ilana bakmıştım. 2.el telefon sattıysanız farkını iade etmelisiniz ve referans isteği yollamalısınız!
  • Hayırlı satışlar renk neydi

• quote:

Orijinalden alıntı: RamazanCMFB

Hayırlı satışlar renk neydi
    Sağolun beyaz renk

• Yer neresi ,elden alma imkanı var mi

• Gümüşhane, Referanslarıma bakınız

• hocam beyaz renk nasıl duruyor plastik olduğu belli oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alex mahone.

hocam beyaz renk nasıl duruyor plastik olduğu belli oluyor mu ?
    Kutuyu açmadım ki hocam

• Son fiyat ne olur, ciddi aliciyim

• Cihaz satışdamı hayla

• Arkadaşlar ürün 1700 TL ye satılmış. Bilgilerinize.
  • Ürünü Satın aldım ama malesef kutu açılmış şarj aleti açılmış ekran jelatini ve şarj soketi toz içinde. Kapalı kutu değilde ikinci el cihaz sattı kendisi. Yine şükür kutu boş gelmedi
  • Satıcı arkadaşın hanesine kocaman bir eksi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Verilmiş sadakanız varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmamınFeysiniÇalanAteist -- 10 Mayıs 2020; 0:1:9 >
  • Hatalı olduğumu söyledim ilk defa böyle bişey yaptım (sadece satmaktan vazgeçicektim ürün açıp denemek istedim sonra arkadaşa söz verdiğim için pişman olup gri kutuya koydum toplasan 2-3 saat kullanmışımdır ve kargoladım) ve kusura bakma deyip ürünü gönder paranı yollucam dedim arkasında durdum ve başka şeyler de konuştuk ama arkadaş 200 TL almak istedi benden ve parayı da kendi zimmetine geçireceğini söyledi oysa aracılık ettiği kişiye vermesi gerekiyordu.. Velhasıl her insan hata yapar önemli olan bunu düzeltmek ama arkadaş böyle yaptı hayırlısı. Dediğim gibi insanız hata yaparız arkasında durdum olayın.. konunun uzamasına da gerek yok ben 20 referansı uzayda yapmadım bi hatada da komple kötülenmez.. Nice mağduriyet yaşadım böyle abartmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 10 Mayıs 2020; 0:7:55 >
  • İmamınFeysiniÇalanAteist kullanıcısına yanıt
    Ben o haliyle de almaya hazırım satmayı düşünürseniz,

• quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

Hatalı olduğumu söyledim ilk defa böyle bişey yaptım (sadece satmaktan vazgeçicektim ürün açıp denemek istedim sonra arkadaşa söz verdiğim için pişman olup gri kutuya koydum toplasan 2-3 saat kullanmışımdır ve kargoladım) ve kusura bakma deyip ürünü gönder paranı yollucam dedim arkasında durdum ve başka şeyler de konuştuk ama arkadaş 200 TL almak istedi benden ve parayı da kendi zimmetine geçireceğini söyledi oysa aracılık ettiği kişiye vermesi gerekiyordu.. Velhasıl her insan hata yapar önemli olan bunu düzeltmek ama arkadaş böyle yaptı hayırlısı. Dediğim gibi insanız hata yaparız arkasında durdum olayın.. konunun uzamasına da gerek yok ben 20 referansı uzayda yapmadım bi hatada da komple kötülenmez.. Nice mağduriyet yaşadım böyle abartmadım
    Whatsapp mesajında pttde kutuyu açmak istediler yazmışsınız bence hoş bir durum değil.

Telefomu alan arkadaş için söylüyorum her markanın kendi test menüsü oluyor cihazın kaç defa şarj edildiğini gösteren bir araştırıp oradan ne kadar kullanıldığını tahmin edebilirsiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.